Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Parkingi w okolicy lotniska Modlin



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HermaAbc94

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno
Posiadane auto: BMW Seria 7 - E38
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Lip 2015, 19:29
Temat postu:

Parkingi w okolicy lotniska Modlin


Czy są tam gdzieś w okolicy portu lotniczego Modlin jakieś przyzwoite parkingi całodobowe, o rozsądnym cenniku? Oczywiście wiem, że zostawienie tam samochodu osobowego to nie będzie tania sprawa, ale wolę zrobić jakieś rozeznanie w temacie, gdyż potrzebuje jakiegoś sprawdzonego (bezpiecznego) parkingu, na którym można by zostawić swój samochód na kilka dni (na maksymalnie na 7 dni). Oczywiście najlepiej, żeby to było jakieś w miarę zacienione miejsce - ze względu na upały. Jak ktoś ma jakieś rozeznanie albo doświadczenia w tym temacie to bardzo proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
TheDonnetta75

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nysa
Posiadane auto: Toyota Hilux (KUN26R)
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Lip 2015, 21:38
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Parkingi w okolicy lotniska Modlin


W samym modlinie są ze dwa-trzy, zobacz na przykład oferte tego parkingu: [urlPKT.22/[/url]. Naturalnie, w końcu całkiem fajne pole dla zarobku. No i stoją dość puste ze względu na to, że z modlina niewiele samolotów startuje i niewiele tu też ląduje więc nie będziesz mieć wielkich problemów ze znalezieniem jakiś miejsc prakingowych. No i cenowo teraż nie powinno być jakoś strasznie. Pozdrawiam serdecznie Smile

Ostatnio zmieniony przez TheDonnetta75 dnia Czw 30 Lip 2015, 11:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
najmilo1984

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Starachowice
Posiadane auto: Subaru Legacy
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Lip 2015, 22:09
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Parkingi w okolicy lotniska Modlin


na pewno jest jakiś parking na którym będziesz mogła zostawić samochód na czas podróży. Ale czy to opłacalne to już nie wiem. Musisz sobie sprawdzić jakie są koszta na dobę i czy warto zostawić auto czy lepiej poprosić kogoś z rodziny aby Was podrzucił.
Powrót do góry
extrajefferey98

Czytelnik



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Nissan X-Trail T31
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Lip 2015, 22:24
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Parkingi w okolicy lotniska Modlin


No nie wiem, czy nie będzie problemów ze znalezieniem miejsca, w końcu nadszedł sezon urlopowy... Najlepiej, jeśli wcześniej zarezerwowałbyś takie miejsce i termin na takim parkingu. Patrz na to, żeby ten parking był utwardzony dobrze, nie na jakimś polu, bo upały upałami, ale burze i błoto to w sekundę mogą powstać... Zwróć uwagę także na to, czy jest możliwy transport na lotnisko, darmowy oczywiście, zawsze na taksówce zaoszczędzisz:-) monitoring to podstawa! powodzenia w szukaniu:-)
Powrót do góry
LynwoodPol1967

Czytelnik



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wodzisław Śląski
Posiadane auto: Lexus RX (XU30)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 08 Lip 2015, 20:15
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Parkingi w okolicy lotniska Modlin


W prawdzie z Modlina nigdy nie leciałem ale podejrzewam że jest podobnie jak na innych lotniskach, z reguły nie ma problemu z rezerwacją miejsca a ceny wahają się od 50 do 100 zł z tego co pamiętam. Choć ostatnio lecąc na wakacje biuro podróży zrobiło mi niespodziankę i pokryło koszty związane z parkingiem, ale to akurat pierwszy raz mi się to zdarzyło
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 08 Lip 2015, 20:15
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
HermaAbc94

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno
Posiadane auto: BMW Seria 7 - E38
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 08 Lip 2015, 23:12
Temat postu:

Re: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Parkingi w okolicy lotniska Modlin


najmilo1984 napisał:
na pewno jest jakiś parking na którym będziesz mogła zostawić samochód na czas podróży. Ale czy to opłacalne to już nie wiem. Musisz sobie sprawdzić jakie są koszta na dobę i czy warto zostawić auto czy lepiej poprosić kogoś z rodziny aby Was podrzucił.


No niby tak, ale akurat nie mamy takiej możliwości w tej chwili. Żaden z członków rodziny tutaj w pobliżu nie mieszka, więc na dobrą sprawę to nie ma kogo poprosić o taką przysługę, więc jedyna realna możliwość to zostawienie samochodu na strzeżonym parkingu całodobowym na ten okres nieobecności. Co do kosztów... to wiem, że trochę trzeba za to zapłacić, ale nie ma wyjścia.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( OFF TOPIC - czyli prawie na kazdy temat ) Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...


MercedesGLE 350

166 000

2018r.

51 000 km

pomorskie

MercedesC 43 AMG

154 900

2016r.

126 826 km

kujawsko-pomorskie

MercedesB 200

16 900

2006r.

250 000 km

śląskie

MercedesE 220

92 900

2017r.

203 100 km

kujawsko-pomorskie

MercedesC 320

30 900

2008r.

263 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System