Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęściksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213

postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poszwa

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes W 213 sedan
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 07 Lis 2016, 11:52
Temat postu:

Nowa E klasa W213

Witam.
Zapraszam wszystkich posiadaczy nowej E klasy do umieszczania ocen, wrażeń z jazdy nową E klasą.
Ja zacznę od zarzutu dotyczącego całej elektronoki pokładowej-nawigacja szczególnie.
Mam auto z polskiej sieci dealerskiej i zakładam iź na orginalne oprogramowanie jest nakłada-spolszczenie . Może to powoduje iż system działa archaicznie-bardzo wolno.
Poza tym sytem ostrzegający o kplizjach tak działa iż szybciej dojdzie do wjechania w ścianę niż do jego reakcji. Mówię tu o prędkościach parkingowych.
Może mam coś nie tak może Wasze wrażenia?

Witaj na forum.
Przeniesiono. Pkt 8 RF.
Keram
Powrót do góry
xxarte

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: W213
Wysłany: Wto 22 Lis 2016, 17:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213

Witam,

Nie zauważyłem żeby wolno comand online diałał a tego systemu kolizyjnego nie posiadam chyba...
Natomiast ja mam inny problem:

Poszukuje właścicieli samochodów W213 z wykupionym Comandem online - system informacyjno-rozyrwkowy z dostępem do internetu. Mianowice zakupiłem takowy pakiet technologiczny i do dzisiaj nie został uruchomiony internet. Sprzedawca w Mercedes Benz zapewniał że taki zestaw będzie posiadał. W dniu 31 sierpnia odebrałem pojazd z informacją że internet jeszcze nie działa ale w połowie września będzie coś wiadomo i tak jest do dzisiaj. Składałem reklamację to z łaską zaproponowano mi 1 voucher na przegląd auta i uwaga podpisanie porozumienia. Nie przyjąłem oferty i wysłałem wezwanie do zapłaty na kwotę 17300 czyli wartości pakietu technologicznego tylko w tej konfiguracji internet powinien być w aucie. Jestem na etapie pisania dwóch pozwów czy ktoś ma taki sam problem jak ja ? Wiem że to dotyczy wszystkich użytkowników nowego Mercedesa W213 - brak podpisanej umowy z T-Mobile na transmisję danych. Proszę się o zgłaszanie na forum myślę ze w grupie mamy dużo większe szanse na poważniejsze rekompensaty niż jakiś wyrwany z gardła przegląd wartości 600-700 zł. Zastanawiam się jak można coś sprzedawać skoro to nie działa ... szczerze czuję się oszukany ...
Powrót do góry
MANIEK E43AMG

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): DOLNYŚLĄSK
Posiadane auto: E43AMG
Wysłany: Pon 06 Lut 2017, 16:09
Temat postu:

Witam,
właśnie będę niedługo odbierał W213 w wersji E43 AMG i też jako wyposażenie dodatkowe dopłaciłem do tej nawigacji
W związku z tym proszę odpisz jak się potoczyły twoje reklamacje w związku z brakiem aktywacji twojej navi.Jeżeli możesz to napisz na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę przy odbiorze pojazdu.
Dzięki
Powrót do góry
ArturekRad

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Zielona Góra
Posiadane auto: W213, 220d
Wysłany: Nie 09 Kwi 2017, 09:55
Temat postu:

W213, dziwne odgłosy z okolic drzwi powyżej 200 km/h

Witajcie,

od niedawna jestem posiadaczem nowej klasy E i ostatnio jadąc powyżej 200 km/h zauważyłem dziwnie świszczenie z okolic przednich drzwi. Udało mi się to nagrać, także załączam link: https://www.youtube.com/watch?v=NPzZmQzhTPA

Czy spotkaliście się może z podobnym problemem?
Powrót do góry
Merol213

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkoopolskie
Posiadane auto: W213
Wysłany: Wto 02 Maj 2017, 00:27
Temat postu:

Witam,

Potwierdzam w modelu W213 Comand Online jest bez online - u mnie również nie ma połączenia z internetem, ponadto charakterystyczny "świst" uszczelek występuje powyżej 200 km/h u mnie jest to zależne od pogody jak jest wietrznie to hałas pojawia się przy ok 205 km/h, jak jest ładna pogoda to dopiero przy prędkości ok 225 km/h. Ponadto dwukrotnie wymieniana była antena GPS i doświetlanie boczne auta przestało działać Sad
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto 02 Maj 2017, 00:27
Temat postu:

reklama

Powrót do góry
kuk222

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolskie
Posiadane auto: W213 e220
Wysłany: Pon 08 Maj 2017, 08:34
Temat postu:

Nowa e klasa w2123

Witaj posiadam w213 z comand online i mam ten sam.problem nie dziala internet ponieważ trzeba kupic dane transmisyjne w serwisie mowia ze w Polsce nie idzie doładować konta mam pytanie czy dziala komis auto android w tel bo w aucie jest a w sony z5 gdy chce pobrac to wyskakuje ze w moim kraju nie działa android auto

Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość / region): Sztokholm
Posiadane auto: Mercedes w213
Wysłany: Nie 09 Lip 2017, 20:37
Temat postu:

Re: Nowa e klasa w2123

kuk222 napisał:
Witaj posiadam w213 z comand online i mam ten sam.problem nie dziala internet ponieważ trzeba kupic dane transmisyjne w serwisie mowia ze w Polsce nie idzie doładować konta mam pytanie czy dziala komis auto android w tel bo w aucie jest a w sony z5 gdy chce pobrac to wyskakuje ze w moim kraju nie działa android auto

Android auto dziala normalnie , musisz pobrac z internetu apke - ale szczerze ja nie uzywam ,troche denerwuje brak rozbudowanej aplikacji , jedyne co moze sie przydac to mapy google , pytania glosowe sa ubogie - pomniejszony ekran. Moze za jakis czas bedzie duzo lepiej - na obecna chwile troszke irytujaca aplikacja. Pozdrawiam
Powrót do góry
Norbas7

Czytelnik

Wysłany: Nie 09 Lip 2017, 20:50
Temat postu:

Re: Nowa e klasa w2123

kuk222 napisał:

Android auto dziala normalnie , musisz pobrac z internetu apke - ale szczerze ja nie uzywam ,troche denerwuje brak rozbudowanej aplikacji , jedyne co moze sie przydac to mapy google , pytania glosowe sa ubogie - pomniejszony ekran. Moze za jakis czas bedzie duzo lepiej - na obecna chwile troszke irytujaca aplikacja. Pozdrawiam
Powrót do góry
Norbas7

Czytelnik

Wysłany: Nie 09 Lip 2017, 21:22
Temat postu:

Re: Nowa E klasa W213

Poszwa napisał:
Witam.
Zapraszam wszystkich posiadaczy nowej E klasy do umieszczania ocen, wrażeń z jazdy nową E klasą.
Ja zacznę od zarzutu dotyczącego całej elektronoki pokładowej-nawigacja szczególnie.
Mam auto z polskiej sieci dealerskiej i zakładam iź na orginalne oprogramowanie jest nakłada-spolszczenie . Może to powoduje iż system działa archaicznie-bardzo wolno.
Poza tym sytem ostrzegający o kplizjach tak działa iż szybciej dojdzie do wjechania w ścianę niż do jego reakcji. Mówię tu o prędkościach parkingowych.
Może mam coś nie tak może Wasze wrażenia?

Witaj na forum.
Przeniesiono. Pkt 8 RF.
Keram

W ustawieniach jest opcja by ostrzegalo auto wczesniej Wink u mnie dziala dobrze lepiej niz dzialalo mi w w212 Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa E »

Opinie o samochodach Mercedes klasa E - testy użytkowników »

Skocz do: