Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa B ) Wymiana sprzęgła dwumasowego, w245 B200 cdi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa B ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lempolek

Czytelnik



Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Józefów
Posiadane auto: Mercedes B200 cdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Lip 2017, 12:13
Temat postu:

Wymiana sprzęgła dwumasowego, w245 B200 cdi


Cześć,

Większość tematów jest już stara, a nie chce robić mega odkopu,

Czy jest jakakolwiek możliwość wyjęcia skrzyni biegów tak, aby dostać się do sprzęgła bez wyjmowania silnika?
Czy czeka mnie najgorsze, jak sprawują się regerowane dwumasy z 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów, ktoś wkładał???(mechanik krzyknął 1200 za samą robotę części to jakieś 2400 na nowych) zastanawiam się czy narazie nie zrobić samej dwumasy regenerowanej i przyoszczędzić, ewentualnie sprzedać samochód i wziąć coś nowszego w leasing chodzi za mną a200-a220 w176, ceny się trochę unormowały, nigdy więcej diesla, bo nikt mi nie kupi z popsutym sprzęgłem, zawsze ta 2000 zostanie w kieszeni, a ew za rok będę miał lepszą sytuacje finansowa?
Łatwiej wydać miesięcznie z firmy 1000( tu mniejszy podatek płace) na leasing niż 4000(z tego tylko połowa vatu) jednorazowo? a
Jakieś rady???

Mam zaraz wesele brat i ciężko, a przez ostatni rok zrobiłem hamulce przód-tył z tarczami trw, sprężyny i amortyzatory bilsteina przód, sprężyny tył też bilstein, gumy zawieszenia meyla, filtrów i olejów nie liczę chociaż jeździ na motulu i wkłady mann, wszystkie rolki napinacz walnęło mi sprzęgło od klimy na szczęście kompresor przeżył
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa B ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa B »

Opinie o samochodach Mercedes klasa B - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa B ) Porady, problemy techniczne


MercedesB 200

14 900

2006r.

250 000 km

śląskie

MercedesVito

124 999

2018r.

335 000 km

pomorskie

MercedesGL 450

79 990

2010r.

229 953 km

pomorskie

MercedesC 43 AMG

159 900

2016r.

126 826 km

kujawsko-pomorskie

MercedesA 160

12 900

2006r.

290 100 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System