Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa S ) Czyszzcenie układu dolotowego w S400 CDI



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa S ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roman S400CDI

Czytelnik



Dołączył: 08 Kwi 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes W220 S400 CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Maj 2018, 15:39
Temat postu:

Czyszzcenie układu dolotowego w S400 CDI


Zapodałem temat w innym dziale przez pomyłke ale teraz ponawiam

Ostatnio wymieniałem u mechanika napinacz łąncucha rozrządu w S 400 CDI,i zauważyłem że w przewodach dolotowych jest sadza,dośc gruba warstwa ,jakby nie patrzył 10 procent średnicy rury zawalone syfem,czy ktoś z obecnych na Forum przerabiał ten temat ,czy jest jakiś sposób aby wyczyścić to chemią,na youtube pokazują różne rzeczy i nawet kupiłem taki srodek który doskonale rozpuszcza takie brudy i jest do tego przeznaczony,pomińmy kwestie nazwy ,może to być 10 innych środków

https://www.youtube.com/watch?v=pAJSOsIbqyc


Mam obawy czy to nie wywoła rozbiegania silnika,może ktoś z was robił to ,albo zna warsztat który to robi,wiem że jest to wykonalne,tylko ta obawa czy jakiś kawałek takiego nagaru nie oderwie się i nie doostanie się pod zawory ssące,i bardzo ważne gdzie ,znaczy w którym miejscu,w S400 CDI należało by wprowadzić taki środek aby wyczyścić cały układ,,samochód ma przejechane 145 tysięcy km,w inercoolerze nie ma oleju,w załączeniu dodaję link z zapytaniem czy można to zrobić w ten sposób w S400 CDI,,od razu zaznaczam że nie jestem żadnym przedstawicielem pokazanej na filmie firmy,,kupiłem to przez internet i nie mam nic wspólnego z tą firma i nie jest to reklama ,bardzo proszę o odpowiedzi jeśli ktoś, najlepiej z mechaników obecnych na Forum mógłby się wypowiedzieć na ten temat,uważam że temat jest bardzo ciekawy i godny poruszenia ,bo w większości S400,S320, jest ten problem i powoduje znaczne straty mocy i zanieczyszcenia silnika i układu wydechowego

Generalnie chodzi o wykonanie tej czynności bez demontażu układu,bo to horror w tym aucie

Roman S400CDI
_________________
Kiedy mam czas to leżę i odpoczywam,kiedy nie mam czasu, to tylko leżę
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa S ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa S »

Opinie o samochodach Mercedes klasa S - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa S ) Porady, problemy techniczne


MercedesC 180

16 000

1996r.

296 000 km

śląskie

MercedesB 180

49 999

2015r.

217 000 km

łódzkie

MercedesE 220

43 900

2010r.

209 147 km

śląskie

MercedesML 63 AMG

87 777

2008r.

119 000 km

pomorskie

MercedesE 350

69 900

2013r.

252 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System