Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Witam wszystkich oto moja historia nabycia clk



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Seby Clk 208

Czytelnik



Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): slubice
Posiadane auto: Mercedes Clk W208 230 kompressor 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Cze 2018, 21:38
Temat postu:

Witam wszystkich oto moja historia nabycia clk


Witam wszystkich. Na poczatku to przepraszam was bardzo ze bez polskich znakow. Chcialbym sie podzielic nieco historia zwiazana z zakupem owego modelu clk czego oczywiscie nie zaluje akurat nalezalem do tej czesci osob ktorym sie udalo ale o co chodzi dojdziemy do tego.

Otoz kolega,przyjaciel czy tez kumpel jak by nie nazwac zorganizowal sobie pieknego mercedesa clk w 208 230 kompressor. Oczka sie zaswiecily postanowilem kupic uderzony ze wzgledu na to ze nie mialem na tyle kasy zeby kupic caly w stanie bardzo dobrym. Znalazlem calkiem ciekawa oferte, przyciagnela cena wyposazenie oraz wyjatkowosc ktorej do dnia dzisiejszego nigdzie indziej nie znalazlem. Sprawdzilem na telefonie kolegi odleglosc do miejsca w ktorym stoi mercedes. wyszlo okolo 560km. Zadzwonilem,umowilem sie w ten sam dzien a byla juz godzina 16. Nawigacja na telefonie pokazywala ze bede o polnocy. Jak wstalem tak tankowanie lawety wypozyczonej, i w droge. Ujechalem jakies 40km i postanowilem wlaczyc nawigacje samochodowa. Okazalo sie ze u kolegi w telefonie wlaczona byla nawigacja ale jakby jechal pociagiem,wiec ze smutkiem odczytywalem wynik km jakie mi jeszcze zostalyczyli 720km. W wielkim skrocie i tak udalo mi sie dojechac o polnocy, nic nie ogladalem zapakowalem i ogien do polski. Tak stalem sie posiadaczem wyjatkowego clk 230.

Na poczatek mysle ze wystarczy, zamieszcze kolejny post w ktorym zalacze zdjecia wraz z opisem napraw klopotow jakie mialem oraz ciekawych przygod.
_________________
Nie wypije piwa,bo wypije piec,potem seta dla relaksu, lec moj mietku lec
Powrót do góry
Emil50

Czytelnik



Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań
Posiadane auto: honda civic
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Lip 2018, 18:51
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Witam wszystkich oto moja historia nabycia clk


Witaj
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Przywitania


MercedesGLC 220

169 900

2018r.

47 000 km

mazowieckie

MercedesGLE 350

166 000

2018r.

51 000 km

pomorskie

MercedesC 180

41 990

2011r.

156 000 km

wielkopolskie

MercedesC 200

14 900

2005r.

185 000 km

zachodniopomorskie

MercedesC 220

36 900

2011r.

227 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System