Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mdchris

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Mercedes E 220d 2017, Mercedes C200 2014
Piwa: 2/2
Wysłany: Pon 16 Lip 2018, 22:39
Temat postu:

Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r


Witam
Postanowiłem napisać tu bo nigdzie w necie i u polskiego dealera nie znalazlem informacji o dosępności internet w Samochodach Mercedes. Kilka miesiecy temp temu byłem u delaera skonfigurować nowego Mercedesa. Sprzedawca zachwalał ze jest możliwość internetu w samichodzie , można używać dedykowanych przez mercedesa aplikacji słuchać radia internetowego itd. Nie wydawalo mi się to dziwne bo mam MercedesaC w205 2014 r I w nim można mieć te opcje dostępne przy udostępnieniu netu z komórki. Samochodu nie zamöwilem bo miał być to GLE a dowiedzialem sie ze wchodzi nowy model więc kupie już nowy za rok jak ustapi choroba wieku dzieciecego. Ale trafil mi sie do kupienia roczny W213 z 2917 roku w bardzo dobrej cenie poleasingowy więc go kupilem. I jakie bylo more zdziwienie że w tym samochodzie I generalnie w samochodach Mercedes sprzedawanych w Polsce mid ma internetu Nie można go udostępmić z Telefonu I nie dziala radio internetowe aplikacje mercedesa oraz wiele innych rzeczy. Jak się zorientowalem Mercedesy sprzedawane na polski rynek maja taka konfiguracje ze nabywca nie jest w stanie sie zorientować ze tych opcji nie ma. Bo gdyby miał je właczone to np aplikacja command touch nie dzialala by na telefonie z właczonym internetem. Generalnie dealer nie informuje nabywcow że w Polsce możliwości Command online sa ograniczone bo nie ma możliwości uzywania internet in the car prowadzonego dla Mercedes a przez Vodafone. Ta opcja jest dostępna w mniejszych od Polski Krajach takich jak Węgry,Czechy czy Rumunia. Dla tych co nie wiedza każdy Mercedes ma 2karty sim Jedna z nich właśnie sluży do łaczenia z internetem i kupujac pakiet internetowy(w Belgii za 50gb 9,99 euro) mamy internet w samochodzie łacznie z hot spotem i innymi możliwoścismi.
Szokujace jest to ze przez 2 lata Polski dealer nie dogadał sie z zadnym z operatorów zeby ta opcja byla dostépna w Polsce a na moje pytania kiedy bedzie I dlaczego funkcje samochodow sa ograniczone i nikt o tym nie mowi nabierajà wody w Usta.Stad moje pytanie czy ktoś ma wykupiony Pakiet Internet in the car mercedes zagranica I używa w Polsce.

Ps to jest link do strony umożliwiajacej ta opcję https://internetinthecar.vodafone.com/m2miitcfo/faces/oracle/webcenter/portalapp/pages/home.jspx?_afrLoop=41483856344401816&_afrWindowMode=0&_afrWindowId=null#%40%3F_afrWindowId%3Dnull%26_afrLoop%3D41483856344401816%26_afrWindowMode%3D0%26_adf.ctrl-state%3D14rerno38b_14
Powrót do góry
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Sie 2018, 15:17
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r


Mam dokładnie identyczne doświadczenie w tym temacie... od ponad roku wydzwaniam, piszę, składam reklamacje i nic. Dlaczego taka gigantyczna korporacja MBenz nie jest w stanie podpisać umowy udostępniającej net w aucie. Wczoraj konsultant podsunął mi pomysł, aby podłączyć do gniazda USB modem zewnętrzny z kartą internetową. Komuś to się udało. Niestety moje W213 nie rozpoznał posiadanych przeze mnie modemów... więc dalej nic. Ale może komuś się uda ten manewr... może jest jakiś modem usb/firma którą W213 rozpozna i połączy się z internetem - wysłałem zapytanie o współpracujące z MB modemy usb, ale na razie odpowiedzi z CENTRALI nie uzyskałem. Jak tylko otrzymam info napiszę na forum. Pozdrawiam
Powrót do góry
jtd

Debiutant



Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): polska
Posiadane auto: merc
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Wrz 2018, 23:13
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r


Internet już działa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

15) radio »

MercedesS 55 AMG

49 900

2001r.

163 291 km

pomorskie

MercedesB 180

105 990

2019r.

39 000 km

śląskie

MercedesGLC 200

184 900

2020r.

58 900 km

wielkopolskie

MercedesGLC 250

145 900

2018r.

95 000 km

mazowieckie

MercedesE 200

19 999

2003r.

233 000 km

dolnośląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System