Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa SE ) SEC 420 1988R



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa SE ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiracer

Czytelnik



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Środa Wlkp.
Posiadane auto: MERCEDES SEC 420 1988
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 22 Lut 2009, 12:27
Temat postu:

SEC 420 1988R


Witam! Jestem szczesliwym posiadaczem Mercedesa SEC 420 1988r. Uwazam to autko za jedno z najlepszych modeli Mercedesa. Jest z nim troszke problemow jak to z 21 latkiem ale to dodaje mu charakteru i wiem ze zawsze ma swoje zdanie i to ja musze mu sie podporzadkowac bo to on jest starszy;p Kupilem go w stanie wskazujacym na bardzo duze zuzycie;p Musialem wymienic tapicerke na nowa- oczywiscie wysokogatunkowa skora. Pomalowalem go calego oryginalnym lakierem Mercedesa- ogromne koszty;p Zalozylem nowe felgi 18- jestem wulkanizatorem wiec ich nie licze.
Co do samego samochodu to ma obnizone zawieszenie i 17 lub 18 to dla niego za duzo- czuc kazda dziurke( w standardzie wychodzil na 14). Fotele sa bajeczne- bardzo miekkie i komfortowe. Oddaja klimat tamtych lat. Moj model ma klimatyzacje i wszystkie bajery np. elektr. regulacja foteli, podgrzewane siedzisko el 4 szyby ale to standard itd. Zaskoczylo mnie bardzo dobre wykonanie materialow. Chrom na slupkach to prawdziwa pochromowana metalowa blaszka a nie plastik jak przy cls np. Bardzo duza przestrzen bagazowa. Silnik to widlaste v8 4200cm szesciennych i 230 km.
Niestety auto jest dosyc ciezkie mimo mysli konstruktorskiej( chodzi tu o aluminiowa maske, tylna klape i przedzial miedzy przestrzenia bagazowa a kabina). Autko jedzie od wyzszych obrotow bo na dole duzo mysli- stara generacja automatow(tylko w takich wychodzily). Na opcji sport nawet sobie radzi ale drastycznie wzrasta poziom spalania paliwa do ok 20l na 100km. Duza masa daje sie poczuc rowniez przy hamowaniu- trzeba troszke wczesniej hamowac niz lzejsi przeciwnicy;p Ale Mesiu nadrabia swoim wygladem i ,,szpanem'' przy opuszczonych wszystkich szybach latem- piekny widok autka bez slupkow bocznych.
Do kupna takiego autka zachecam tylko fanatykow bo jest ono naprawde kosztowne a w instalacje gazowe prosze sie nie bawic bo tam jest zastosowany pierwszy wtrysk benzyny Mercedesa na swiecie wymyslony juz w 1956 r (zastosowany w 300 sl). K-jetronic jest wtryskiem posrednim mechanicznym i NIE NADAJE SIE DO INSTALACJI GAZOWEJ.
A wiec to auko idealne na zloty i do pokazania sie w weekend poniewaz reszte tygodnia musi spedzac w cieplym garazu. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na ulicy!
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa SE ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Mercedes klasa SE - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa SE ) Oceń swoje auto


MercedesC 180

41 990

2011r.

156 000 km

wielkopolskie

MercedesVito

155 900

2020r.

87 000 km

mazowieckie

MercedesB 150

28 900

2007r.

200 000 km

śląskie

MercedesA 180

109 850

2019r.

34 500 km

wielkopolskie

MercedesA 160

12 900

2006r.

290 100 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System