Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariobenz

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: Mercedes ML 270CDI 4Matic Manual W163 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Lis 2013, 20:22
Temat postu:

Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Miesiąc temu zakupiłem Mercedesa ML 270 2002r. z pełnym wyposażeniem.
Auto bardzo wygodne , na drodze bez dziur brak jakichkolwiek odznak wstrząsów , skrzypień czy innych bzdur wypisywanych przez ludzi nawet przy puszczeniu steru(czego nie polecam) auto jedzie swoim torem i nie zmienia toru jazdy jak większość aut ,przy jeździe na drodze z wybojami jest dość miękkie i buja aby nie odczuwać braku nawierzchni na jezdni, przy jeździe na ryby prześwit ma całkowicie wystarczający i nawet gdy pokonywałem zalane tereny a woda sięgała do orurowania bocznego nie miałem żadnego kłopotu z przejazdem .Każdy wyjazd na zakupy wzbudza u innych wysokie zainteresowanie ponieważ bardzo ładnie się prezentuje , pełne orurowanie przednie światła Led zadbany srebrny metalic połączony z czarnymi wstawkami daje swoje. Kabina bardzo mocno wygłuszona skórzana tapicerka i pulpit pomimo upływu lat bardzo dobrze utrzymane. Jestem piątym właścicielem w kraju ,dostając pełną dokumentacje od byłych właścicieli jestem świadomy jakich dokonali napraw , sprzedawali auto z powodu spalania 8l 90k/h na trasie 10l. 120/h miasto 12l. no nie oszukujmy się nie wszystkich stać na takie spalanie gdy się przesiedli z osobówki która spalała 6l. Nagrzewnica działa bardzo dobrze i szybko w kabinie robi się ciepełko. Widoczność z góry na innych użytkowników dróg to następna zaleta a wciśniecie gazu na trójce i czwórce to jazda lewym pasem zostawiając wszystkich daleko z tyłu i szósty bieg jest też bardzo ekonomiczny. Bagażnik i możliwość złożenia tylnych siedzeń daje pole do popisu. Oryginalnie przyciemniane tylne szyby przydają się w nocnej jeździe gdy ktoś zapomni wyłączyć długie.Do tej pory wymieniałem regularnie auta co 6 miesięcy z powodu zawsze coś nie tak lecz teraz myślę że pozostanę z nim do czasu aż stanieje model GL


Ostatnio zmieniony przez mariobenz dnia Sro 04 Gru 2013, 17:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
archive_67

Auto Maniak



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 522


Piwa: 38/3
Wysłany: Pią 29 Lis 2013, 15:46
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Cytat:
sprzedawali auto z powodu spalania 8l 90k/h na trasie 10l. 120/h miasto 12l.


Jasne 5 wlascicieli w 10 lat, sprzadawali bo sie z Tico przesiadali...uwierzyłeś w to ?

BTW do czego zmierzasz, opisałeś auto o którym jeszcze niewiele wiesz Smile Moze za 2 lata powiesz czemu został sprzedany ?
Powrót do góry
archive_49

Auto Maniak



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 588

Posiadane auto: mercedes 208 2.2 cdi, 2000,ford mondeo mk1 i mk2,fiat 126p,honda acura integra 1994rok,ford transit od 1998 rok,opel vectre 1998 rok,
Piwa: 24/1
Wysłany: Pią 29 Lis 2013, 21:56
Temat postu:

Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30


witam, napisałeś kolego 2 lata, a ja daję rok,i niedługo wtryski się odezwą to zobaczy, czy sprzedali z powodu spalania i jeszcze jedna sprawa, szpachlu też nie mało już ma, skoro tak się rzuca w oczy Cool . Ale za 30 tyś z 2002 roku w życiu bym nie dał, góra 12 tyś to jeszcze bym dał Wink
Powrót do góry
mariobenz

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: Mercedes ML 270CDI 4Matic Manual W163 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Gru 2013, 18:48
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Od 9 lat pracuję w serwisie Mercedesa jako sprzedawca-mechanik. i tak:
Lakier sprawdzałem dwa razy raz magnesem drugi raz miernikiem grubości lakieru. W naszym serwisie bezpłatnie zrobili mi przegląd techniczny a także sprawdzili historię w bazie danych gdyż auto od 2003 było tylko serwisowane w Salonach Mercedesa prze te 10lat byli właściciele zapłacili za naprawy (wszyscy razem) 27tyś. dostałem wszystkie faktury. Jedna faktura jest z września 2012 za wymianę wtrysków i świec .
Dawno temu jak otwarli granice sprowadzałem złomy na sprzedaż.
90% ludzi myśli do dzisiaj że jak był jeden właściciel to ma autko jak nowe i po zakupie dopiero się oczy otwierają jak co miesiąc trzeba coś wymienić aż do czasu sprzedaży bo myślą sobie tyle już wsadziłem i znowu coś a jak kupisz samochód zadbany i po kilku właścicielach i każdy coś wymieni to masz znowu kilka lat do następnej wymiany i jak ktoś jest kumaty to znajdzie w tym sens.
U nas większość klientów sprzedaje swoje salonowe mietki z powodu iż dowiadując się za jakiś czas będą musieli wymienić sprzęgło czy coś innego to są to tacy ludzie co wolą dołożyć do nowego a tego kupuje klient którego także stać na tą wymianę i wymienia później jest tak samo tyle że samochód jest już tańszy a jak jest na tyle tani że może kupić go zwykły zjadacz chleba to te najdroższe podzespoły są już wymienione a sprowadzając auto od pierwszego właściciela to nie dostajemy z reguły żadnych faktur serwisowych tylko jeździmy pół sprawnym autem aż do momentu gdy zostanie nam tylko odholowanie do warsztatu ale taka jest ludzka psychologia i jesteśmy bardzo mocno otwarci na to co inni nam powiedzieli tzn. auto z zagranicy jest jak nówka i jeszcze jak powiesz że od pierwszego właściciela to 100% masz już je sprzedane tak wiele osób sobie domy wybudowało...
Proszę kolegę MERCEL o linka do strony gdzie jest Mercedes ML 270 manual 2002r. w skórze z pełnym wyposażenie , srebrny metalic, udokumentowany przebieg z książki serwisowej z fakturami dwa kmpl.opon , tylne szyby przyciemniane, boczne i przednie orurowanie stan bdb wnętrze jak nowe bez plam itd. i kosztuje 12 tyś. może być nawet za 22tyś.
Ja nie jestem rozrzutny auta szukałem od dwóch miesięcy i były tylko automaty albo przed liftem i nawet dzisiaj nie ma nic tylko automaty albo golasy w niskich cenach .
Pozdro...
A jeszcze dodam że teraz jak u nas jest -2 w dzień to w tym tygodniu przy jeździe do 100km/h na pewno spalił 12l. a jak bym tak jeździł nim codziennie i tak jak lubię tzn. zawsze na czele to by mnie na paliwo nie było stać bo wówczas spalanie na pewno było by 12-16l. na 100km. A mam rodzinę , dom do wykończenia przy średnich zarobkach krajowych i myślę że jak będę zmuszony do codziennych jazd po 100km. to na pewno go sprzedam i kupię coś ekologicznego w spalaniu do 9l. przy jeździe na maksa.
Powrót do góry
archive_49

Auto Maniak



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 588

Posiadane auto: mercedes 208 2.2 cdi, 2000,ford mondeo mk1 i mk2,fiat 126p,honda acura integra 1994rok,ford transit od 1998 rok,opel vectre 1998 rok,
Piwa: 24/1
Wysłany: Pon 02 Gru 2013, 20:27
Temat postu:

Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tyś


mariobenz napisał:
Od 9 lat pracuję w serwisie Mercedesa jako sprzedawca-mechanik. i tak:
Lakier sprawdzałem dwa razy raz magnesem drugi raz miernikiem grubości lakieru. W naszym serwisie bezpłatnie zrobili mi przegląd techniczny a także sprawdzili historię w bazie danych gdyż auto od 2003 było tylko serwisowane w Salonach Mercedesa prze te 10lat,
Bez obrazy, poczytaj na forum na temat serwisu Mercedes, i możesz się cieszyć że za darmo przegląd taki zrobili tobie, więc szanowny serwisancie zróbcie tak wszystkim. Napisałeś że stać dla zwykłego zjadacza chleba, otóż tutaj totalnie mylisz się, mam paru takich ludzi którzy wydali na auto, a nie mają aż tak tyle kasy żeby naprawiać i nie oszukujmy się nie wszystkim stać. Więc kolego nie muszę pokazywać lub znależ tanszego, dla mnie jest drogi i tyle Wink Ja za starsze auto w124 zapłace, ale nie za nowsze Wink[/quote]
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 02 Gru 2013, 20:27
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mariobenz

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: Mercedes ML 270CDI 4Matic Manual W163 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Gru 2013, 21:06
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Pewnie i masz racje kolego w w 2007 roku kupiłem Kia Sportage 2001r. gaz za śmieszne 12,5tyś. gdy stały po 22tyś. po ujechaniu od sprzedawcy 250km. motor przestał pracować. wkład 2tys. było prawie ok. następnie piasty i zwrotnice z Korei z montażem 4,7tyś. następnie napęd 4x4 części za 2tyś. lecz już ich nie wymieniłem tylko mnie poniosło i go zezłomowałem I dla tego teraz sobie powiedziałem że odłożę i kupię auto którym będę jeździł a nie wciąż naprawiał , mam tylko taką nadzieję że będzie wszystko ok. kupowałem go 415km od domu i też taką odległość nim pokonałem bez żadnej przerwy w jeździe , jazda była w nocy przy ulewnym deszczu nie szalejąc 90km/h trochę to trwało ale żadnych rozczarowań. Odpukać niech tak zostanie , jeszcze także przed zakupem sprawdziłem rynek zmieników i jest dosyć spory i ceny są w granicach rozsądku a oprócz elektryki to pozostałe naprawy wykonam sobie sam auto przecież ma już prawie 11lat więc i ceny części muszą być niższe , chciałbym zainwestować w nowe lampy Led ale na razie poczekam i zobaczę czy coś nie wyskoczy do naprawy Very Happy
Powrót do góry
mariobenz

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: Mercedes ML 270CDI 4Matic Manual W163 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Gru 2013, 10:49
Temat postu:

sprzadawali bo sie z Tico przesiadali...uwierzyłeś w to ?


rolandinho napisał:
Cytat:
sprzedawali auto z powodu spalania 8l 90k/h na trasie 10l. 120/h miasto 12l.


Jasne 5 wlascicieli w 10 lat, sprzadawali bo sie z Tico przesiadali...uwierzyłeś w to ?

BTW do czego zmierzasz, opisałeś auto o którym jeszcze niewiele wiesz Smile Moze za 2 lata powiesz czemu został sprzedany ?


W większość aut osobowych spalanie mieści się między 6l. a 9l. a jeszcze jak mamy na gaz to już prawdziwa ekonomia a tu ponad 2tony to swoje musi spalić i jeszcze cena 5,45zł za litr ,lecz każdy myśli że da rade z pensji a wystarczy że wyskoczy kilka jazd nieplanowanych i kilka razy będziemy się spieszyć nie patrząc na ograniczenia prędkości i wówczas zdziwienie -cytat- znowu trzeba tankować przecież dopiero zatankowałam ,coś z tym autem jest nie tak - i tak dalej następnie sprzedajemy je i kupujemy inny o wadze około 1250kg. silnik 1.9. albo 2.0 i zbiornik który mieści 60l a nie 88l. i wówczas jest ok. wszyscy są zadowoleni a sprzedaj samochód który waży ponad dwie tony i kup innej marki który też waży ponad dwie tony o podobnych parametrach silnikowych wówczas zobaczysz które jest oszczędne ....
Coś kosztem czegoś
Chcesz patrzeć na innych z góry
Chcesz wyróżniać się z tłumu
To płać...
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Wto 03 Gru 2013, 20:55
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


mariobenz napisał:

Dawno temu jak otwarli granice sprowadzałem złomy na sprzedaż.
90% ludzi myśli do dzisiaj że jak był jeden właściciel to ma autko jak nowe i po zakupie dopiero się oczy otwierają jak co miesiąc trzeba coś wymienić
Niestety tutaj zgadzam się w 100%. Większość tak myśli i szuka dziesięcioletniej "nówki". Świeżo na szybkiego odmalowanego, gdzie już po roku wygląda niekiedy gorzej niż przed malowaniem. Laughing
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Wto 03 Gru 2013, 21:16
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Ludzie! Co wy z tym "TYŚĘCY" ????
Przecież takiego słowa NIE MA W JĘZYKU POLSKIM!!!
Niby full kultura, potrafią zabrać głos na każdy temat, a nie potrafią napisać zwykłego skrótu "TYS" od słowa TYSIĘCY ???
Jeden napisze bzdurę, a reszta powtarza... Confused
mariobenz napisał:
Miesiąc temu zakupiłem Mercedesa ML 270 2002r. z pełnym wyposażeniem.

Może i Kolego jesteś sprzedawcą, ale chyba na giełdzie. Bo hasło "z PEŁNYM wyposażeniem" to stworzyli handlarze żeby przekonać kupca jakie to wyjątkowe i niepowtarzalne auto ma okazję kupić w tak okazyjnej cenie.
Sprzedawca w ASO takich bajerów klientowi nie wciska, bo wie, że takiego auta NIE MA. Po prostu jedne opcje wykluczają bardzo często inne, i jest po prostu niemożliwe, żeby w aucie mieć je wszystkie. Najprostszy przykład z wcześniejszego modelu - jak masz ASR to nie możesz mieć ASD (pomimo że oba były dostępne) Nie jestem sprzedawcą, ale jestem w stanie ci udowodnić na podstawie VIN, że nie masz PEŁNEGO wyposażenia.
Powrót do góry
archive_49

Auto Maniak



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 588

Posiadane auto: mercedes 208 2.2 cdi, 2000,ford mondeo mk1 i mk2,fiat 126p,honda acura integra 1994rok,ford transit od 1998 rok,opel vectre 1998 rok,
Piwa: 24/1
Wysłany: Sro 04 Gru 2013, 01:11
Temat postu:

Re: sprzadawali bo sie z Tico przesiadali...uwierzyłeś w to ?


witam, jeszcze nikt nie sprzedawał spowodu spalania i mogę to udowodnić, -napisał .mariobenz .cytat- znowu trzeba tankować przecież dopiero zatankowałam ,coś z tym autem jest nie tak. Większość sprzedają ponieważ wiedzą jakie koszty bedą, przykład mercedes okularnik, dlaczego zdejmowane żarówki od EPC i jak myślicie dlaczego, ja pytam ma związane ze sprzedażą spowodu spalania, i choć merolek ładnie się prezentuje cena jak na rynka. Większość zbierają na samochód i tak jak kolega za 30 tys, mija pół roku a tu prosze co trzeba zrobić??? To tylko jeden temat a gdzie reszta!!!. A zapomniałem za darmo zrobią w ASO, ale jeden warunek musisz tam pracować. Pozdrawiam z całego serca.
Powrót do góry
mariobenz

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: Mercedes ML 270CDI 4Matic Manual W163 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Gru 2013, 17:46
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


ok.

Ostatnio zmieniony przez mariobenz dnia Nie 20 Kwi 2014, 09:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
archive_49

Auto Maniak



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 588

Posiadane auto: mercedes 208 2.2 cdi, 2000,ford mondeo mk1 i mk2,fiat 126p,honda acura integra 1994rok,ford transit od 1998 rok,opel vectre 1998 rok,
Piwa: 24/1
Wysłany: Sro 04 Gru 2013, 21:34
Temat postu:

Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Tak kolego jest że porównujemy 1.6 do 2.7 pojemności, i rzeczywiście chcielibyśmy żeby 2.7 mniej spalił niż 1.6, dla porównania 1.6b+gaz, i 1.6 cdi różnica jest, a 2.7 b+gaz i 2.7 cdi jest różnica . Pozdrawiam i kończę ten temat. Cool
Powrót do góry
mariobenz

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: Mercedes ML 270CDI 4Matic Manual W163 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Sie 2016, 19:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Witam i pozdrawiam wszystkich ponownie, po prawie 3 latach uzytkowania mojej księżniczki:)
Na początku dodam że nie pracuje już w serwisie.
Dla wszystkich zaintersowanych zakupem ML :
Przez 30 miesięcy od zakupu nie miałem żadnych problemów z autkiem i żadnej interwencji u mechanika.
W tym roku od czerwca doznałem pierwszych kilka napraw i wymiany zużytych podzespołów a mianowicie:
Wymiana przednich i tylnich amortyzatorów na nowe i tylnia jedna sprężyna bo pękło jedno zwoje (kupiłem używaną).
Wymiana przednich końcówek drążków kierowniczych.
Wymiana przednich i tylnich gum stabiliziatora + tylnie dwa łączniki stabilizatora.
Wymiana przednich i tylnich tarcz i klocków hamulcowych + tylnie szczęki ręcznego hamulca.
Wiadomo olej i filtry wymieniam co roku.
Koła zapasowego niewyciągałem od zakupu i wózek był zatarty i musiałem palnikiem go rozruszać .
Pozatym jestem bardzo zadowolony z zakupu i komfortu jazdy a teraz po wymianie amorków sam luksus ( na starych od maja zaczeło bujać kabiną podczas jazdy po dziurach i wertepach leśnych ).
Wymieniłem także w zeszłym tygodniu pęknietą osłonę przegubu u mechanika i pasek wielorowkowy.
Dodam że wszystkich napraw dokonałem sam oprócz osłony i pasek wymieniał mechanik.
A na sam koniec niespodzianka dwa tygodnie temu po powroocie z urlopu zapaliły się kontrolki ABS BAS ESP i raz świecą a raz nie byłem na kompie u kolegi z serwisu i po podłączeniu do kompa wyszła uszkodzona magistrala lecz umówiłem się z elektrykiem na naprawę i u niego wyskoczył błąd uszkodzona pompa ABS ESP zaproponował mi wymianę na używaną w granicy 800-1000,-ZŁ lecz że narazie nie mogę odstawić auta to chciałem umówieć się na listopad lecz mechanik który wymieniał mi osłonę przegubu powiedział że ma elektryka który naprawia takie pompy w granicy od 300-600,- ZŁ z gwarancją więc chyba z tego skorzystam i przy okazji wymieni mi płyn hamulcowy.
Więc nie taki zły wilk jak go opisują ,przynajmniej w moim przypadku .
Dodam że spalanie w trasie 8.5 lita jadąc na wakacje w mieście 9-12l. więc nie mało ale da się przeżyć.
Przetestowałem także jazdę na klimie i u mnie przy włączonej klimie pali niecałe 2 litry więcej.
Dziekuję i Jeszcze raz polecam Mercedesa ML z silnikiem 2.7 cdi.
Jak zawsze czekam na wasze za i przeciw mojej wypowiedzi.
Pozdrawiam
Powrót do góry
mariobenz

Czytelnik



Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: Mercedes ML 270CDI 4Matic Manual W163 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Gru 2016, 10:40
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Witam Ponownie
W temacie usterki ABS ESP BAS , elektryk wymontował silniczek z pompy ABS i po podłączeniu do zasilania silniczek pracował lecz pod obiążeniem już nie , po rozmontowaniu go okazało sie że brak w nim szczotek. Po wymianie szczotek i zamontowaniu go w swoje miejsce kontrolki zgasły i wszystko działa ok. Koszt nowych szczotek około 25,-Zł Koszt pracy elektryka z szczotkami 250,-ZŁ. Przypomnę że na jednej diagnostyce był błąd uszkodzona magistrala a na innej uszkodzona pompa ABS i w rzeczy samej tak było lecz po co odrazu wymieniać pompe na używaną , Panowie elektrycy są chwaleni że wszystko naprawią lecz to słono kosztuje i pewnie tak jest że najprościej wymienić część na inna nową czy używaną niż bawić się w detale jak można zarobić 1000 a nie 200 ....
Powrót do góry
barmiz1

Czytelnik



Dołączył: 10 Maj 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radom
Posiadane auto: Vectra
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Maj 2017, 16:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) Mercedes ML 270 CDI manual 2002r. za 30tys.


Możesz spróbować pojechać na [url=http:/ Pkt 22 Regulaminu. Tam sporo takich konkretnych samochodów.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa ML »

Opinie o samochodach Mercedes klasa ML - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa ML ) Oceń swoje auto


MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie

MercedesGL 450

79 990

2010r.

229 953 km

pomorskie

MercedesE 280

28 000

2006r.

267 000 km

śląskie

MercedesB 180

49 999

2015r.

217 000 km

łódzkie

MercedesB 180

25 800

2010r.

229 057 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System