Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes Viano ) Viano w mojej ocenie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Viano ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KoralArt

Czytelnik



Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: A190' 99r, Viano 3.0CDI' 11r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Gru 2013, 11:24
Temat postu:

Viano w mojej ocenie


Jestem użytkownikiem Mercedesa Viano 3.0CDI  w wersji Advantgarde od stycznia roku 2013, przejechałem do tej pory 37tyś/km. W momencie kupna auto miało przejechane 22tyś, więc można powiedzieć iż przebieg nie był oszałamiający.

Viano sprawuje się naprawdę dobrze tzn. przez te 37tyś nie miałem przygód dotyczących jednostki napędowej czy zawieszenia. Zdarzyło mi się natomiast, że pojawiał się błąd dotyczący poduszek wynika to z faktu, iż bardzo często demontuję tylne fotele ponieważ przewożę motocykl  mimo kasowania błędu powracał ale pewnego pięknego dnia tak jak sam się pojawiła tak sam znikł.

Jeżeli chodzi o dynamikę i prowadzenie Viano to jest naprawdę znakomicie – przyspieszenia jak na auto tej wielkości są więcej niż zadowalające a prowadzeniem przypomina auto osobowe a nie ciężarowe. Jeżeli chodzi spalanie w mieście mieszczę się zwykle w 14lt. Należę do osób z tzw. ciężką nogą więc auto musi swoje spalić na trasie pali nie co ponad 10 lt. Ogólnie jak na tą wielkość auta i jednostki napędowej jestem zadowolony. Największym plusem jest to, że Viano z tą jednostką naprawdę nie odczuwa ciężaru jadąc w pełnej obsadzie czy z dwoma motocyklami auto zachowuje się tak samo lub odczuwa się ciężar w naprawdę nie wielkim stopniu.

Moje doświadczenia z Mercedesami są bardzo różne rzekłbym skrajne różne ale ten model należy do tych z którym  mam wyłącznie pozytywne doświadczenia.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Viano ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes Viano »

Opinie o samochodach Mercedes Viano - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes Viano ) Oceń swoje auto


MercedesA 180

95 900

2020r.

34 000 km

mazowieckie

MercedesC 300

46 990

2012r.

226 992 km

pomorskie

MercedesVito

134 999

2017r.

180 000 km

pomorskie

MercedesE 220

94 900

2016r.

238 100 km

mazowieckie

MercedesA 160

18 900

2009r.

189 217 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System