Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Vito ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martin_nt

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 8


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Lip 2006, 21:19
Temat postu:

jakie sa wady przy wito??


Witam was kupilem mercedesa V220CDI troche przerobka z Vito L ale mam pytanie dowas jakie są wady przy tym aucie?? mam rok 2001 w automacie 122km jezdze nim raz poraz poniewaz mam mercedesa e200kompressor i teraz jeszcze c280 v6 i jak te vito sie sprawia na dalsze trasy itd jak byscie mogli to odpisac!! zrobilem nim okolo 300km i obze chodzi lepiej idzie od mojego VW T4 2.5TDI 98rok. i jaka ja mam wersje?? mam klime podwojne webasto mam szyberdach skore taka jak taksowka mam tylne szyby uchylne pelna elektryka brak tempomata ale regulowana kierka. i jak to jest z niwo?? slyszalem ze pompy sie psuja ja nie mam niwo ale kumpel ma i boi sie ciagnac lawete. jak byscie mogli to odpiszcze dziekuje i pozdro!! Smile Smile Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
ekrecik83

Debiutant



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Lip 2006, 11:28
Temat postu:

T-4 czy Vito


A ja bym tego T-4 nie zamienił na Vito no chyba że jesteś b.bogaty a takiemu to wszystko wolno/oczywiście żart jak Ci się zacznie sypać to zobaczysz o co mi chodziło/ Pozdrawiam Edward.
Powrót do góry
komunikator tlen - status
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Wto 18 Lip 2006, 06:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


ja też nie polecam tej zamiany w naszym byłym vicie to bardzo leciały blachy jak ściągneło się wszystko z podłogi to koło fotela kierowcy była tak dziura że było można wepchać noge a mam buta 46 . ale za to dobrze wygłądał przeszklony przyciemnione sszyby na duży felach 17 niklowanych i oczywiście cały biały!! a co do silnika to on jest nie zawodny było zrobione nim 78 tyś km i ani razu nic sięnie zepsuło a to był rocznik 1998 zamieniłem go na nowego trafica długi przyciemniane szyby styłu zderzaki i wszystkie plastiki na zewnątrz w kolorze nadwozia czyli w srebnym i oczywiście silnik >>>2.5 dCi<<< 135 koni mechanicznych fajna spraw mam już go dwa lata i zrobione 30 tyś i poszło z przodu zawieszenie na skutek za ostrej jazdy. felgi z vita mam teraz w okularu
_________________
SPRZEDAM SWOJE STILO
Powrót do góry
gadu-gadu
Martin_nt

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 8


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Lip 2006, 23:52
Temat postu:

mercedes VITO


bylem w ponidzialek w niemczech i wiecie co?? VITO SIE ZJEBALO!! niewiem ale dobze nic powaznego ja mam 2001 rok 2.2cdi i idzie turbo tam jest opaska do weza co od intercoolera idzie tam jest czujnik cisnienia i on sie zablokowal pokazal max cisnienie i kom sie wstawil w tryb awaryjny szedl do 3 tys obrotach i koniec wiecej nie szlo na banie z laweta szlo pusto jehac 120 ale z autem to tragedia... a co do T4 to ja tez odradzam!! on ma 2 paski rorzadu i kumpel nim jehal do niemiec i spadl!! juz drugie moj VW z motorschaden!! mialem LT55 2.4TD i tez spadl. wiec zaraz go sprzedalem i tak samo z t4 sprzedalem bo nie oplaca sie go zrobic. a vito znowu fajnie chodzi. ja malowalem calego na niebieski metalic i szyby mam TERMICZNE tzn srebne czarne takie niewiadomo zalezy z jakiej strony sie paczy. mam narazie 16cal felgi i chyba takie zostana bo przy innych autach mam 18cal. jest bardzo wygodne autko!! a spalanie rewelacja!! jak jehalem 110km/h to mi spalil jakies 6 litrow!! aha szukam XENONY do mercedesa c280 jak by co to pisac
Powrót do góry
gadu-gadu
dudek3

Debiutant



Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Maków Podhalański
Posiadane auto: vito
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 11 Gru 2009, 19:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


odnosnie wito i t4 t4 to prawdziwy dostawczak i vito mu do klamek niedorasta jak w nim jest vebasto to nie byle jakie blachy taz silniki tez sa duzo lepsze od vitkowskich moze t4 sa troche wolniejsze ale 1,9 i 2.4 ale zato nieporuwnywalnie bezawaryjne wie co pisze bo mam t4 i kupilem vito 2002 112 cdi l kupilem dlatego dlaczego wy kupiliscie bo jest ladny jak na busika i sie podoba duzo bardziej ludziom niz t4 wiem co pisze bo mam obydwa t4 92r a sprawuje sie lepiej niz vito 1 nawet jak ma na pace 2 tony
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 11 Gru 2009, 19:31
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Lukasz1491

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zdzieszowice
Posiadane auto: Vito '98 2,3 TD
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Lut 2010, 21:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


Jedyny model VW który pod wzgledem aerodynamiki i stabilności jazdy to T5,
Powrót do góry
spoctcoupe

Dyskutant



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 86
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL ok KOSZALINA, D Mettlach
Posiadane auto: Toyota avensis 2.2D Cat 2007r.Mercedes vito110D 97 ,seat ibizaST 2011
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 11 Sty 2014, 20:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


Witam
Osobiście twierdze że Vito jest ok pod względem wyglądu i awaryjnosci,jak każde auto się psuje zależy to od stylu jazdy i ile się jeździ.
Nie rozumiem tylko jednego czemu ludzie porównują Vito z 97-2000 do t5 a nie do t4 przecież t4 produkowana była do2003roku,a od 2003 zaczęto produkcje t5 tak wiec niewiem czy t5czy Vito 639 jest lepsze.
Powrót do góry
archive_49

Auto Maniak



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 588

Posiadane auto: mercedes 208 2.2 cdi, 2000,ford mondeo mk1 i mk2,fiat 126p,honda acura integra 1994rok,ford transit od 1998 rok,opel vectre 1998 rok,
Piwa: 24/1
Wysłany: Sob 11 Sty 2014, 20:58
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


spoctcoupe napisał:
Witam
Osobiście twierdze że Vito jest ok pod względem wyglądu i awaryjnosci,jak każde auto się psuje zależy to od stylu jazdy i ile się jeździ.
Witaj zgadzam się tutaj całkowicie, koledzy ja też miałem vw t4 i powiem tak, nie ma takiego auta który się nie psuje, jeśli od początku jest zadbany i służy naprawdę do jazdy to vito czy vw nie ma różnicy i nie gadajcie że vw są bez awaryjne bo nie uwierzę takie bajki to dzieciom tylko można mówić.
Powrót do góry
szlapa4

Czytelnik



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wyrzysk
Posiadane auto: Passat B5 i Vito 110CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Sie 2014, 21:46
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


od 2006 roku mamy w firmie vito 108, 110 i teraz od nowości w 2010r 109 CDI.... popsuło się - razem we wszystkich: rozrusznik - tulejki, alternator - nie zauważyliśmy i rozsypały się łożyska, ..... mankamentem jest rdza, co dwa lata poprawki w tych starszych sztukach, po za tym nic...nie piszę o eksploatacji, olejach, tarczach czy klockach Wink
obecnie składam sobię 3 sztukę osobówkę 112CDI i tu mam więcej problemów, ale to dlatego, że składam z 3 szt......mam dojście do części dla siebie to robię......
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Vito ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes Vito »

Opinie o samochodach Mercedes Vito - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes Vito ) Oceń swoje auto


MercedesC 180

20 900

2006r.

246 000 km

kujawsko-pomorskie

MercedesA 180

77 960

2020r.

55 230 km

mazowieckie

MercedesB 150

129 000

2020r.

43 000 km

zachodniopomorskie

MercedesC 200

34 900

2007r.

165 000 km

mazowieckie

MercedesB 180

25 800

2010r.

229 057 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System