Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) W169 wadliwy model ?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
copyfield

Debiutant



Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mława
Posiadane auto: Peugeot 308 HDI Adblue 150KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Lis 2014, 19:30
Temat postu:

W169 wadliwy model ?


Kupiłem go w zeszłym roku, nigdy mnie nie zawódł. Obecnie walcze z kontrolką check engine - wymieniony zawór ERG, i ciągle świeci. Wiele rzeczy wymieniłem ale nieważne. Czy naprawdę te auta mam na mysli klasę A, są takie złe. Dlaczego "przegrywają" w opiniach np. Peugeotem 308, wszystkimi modelami Volkswagena, Forda Focusa. To nie mój wymysł - tylko oficjalne dane Auto - Centrum w porównywarce wozów.
Już się zastanawiam nad sprzedażą i kupnem 308 francuza. Czy tak samo macie takie wątpliwości. Czy slogan "bez gwiazdy nie ma jazdy" stracił swój sens.
Zna ktoś może dobrego mechanika do W169 okolice Mława - Ciechanów????????????????
Powrót do góry
BrunoJ

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: A170 Elegance, 2009, noPB, automat; A160 Elegance, 2001, noPB, automat
Piwa: 3/3
Wysłany: Wto 11 Lis 2014, 01:19
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) W169 wadliwy model ?


A dlaczego porównujesz A klase z Pugiem 308 czy Fordem Focusem? przecież to zupełne inne auta, kompaktowe (podczas gdy A klasa to segment B), ale i również z zupełnie innej półki cenowej (cena nowej a-klasy vs. cena nowych w/w).
Poza tym piszesz ze nigdy Cie nie zawiódł z pierwszym zdaniu (co można odczytać ze jesteś zadowolony), w takim razie po co interesujesz się (sponsorowanymi) opiniami w necie? I co porównujesz? Narzekania użytkowników? wyniki spalania? Bierzesz pod uwagę że stanowcza większość użytkowników a-klas to właściciele auto sprowadzonych z drugiej ręki z bliżej nieznaną historią, podczas gdy spora ilość P308 sprzedała się w PL jako nowa?

Ja nie mam wątpliwości, zakup a-klasy nie był przypadkowy (opisywałem to w innym wątku poniżej).
Ja mam model w168, więc w teorii jeszcze mniej dorobiony niż w169. Jeździłem P308 z wypożyczalni pare razy (focusem tez). Ot wozidło. Nie ma tego czegoś.
Powrót do góry
gadu-gadu Wystawiono 1 piw(a)
Olimp

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Merc,A klasse 170
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 30 Lis 2014, 15:04
Temat postu:

Oceń swoje auto


Mam benzyniaka 170 - W-169 - 2007 rok.Kupiony w fabryce jako roczny , po 12000 km.Do tej pory ;żarówki / 2 / - wymieniam parę mimo,że spaliła się tylko jedna ,przeglądy stosownie do wskazań komputera i nic więcej.
Wspaniały dla pary emerytów.Wsiada się wygodnie,siedzi się wysoko,sprząta się b.wygodnie,bagażnik po rozłożeniu siedzeń - ogromiasty,Jedyny mankament - dość dużo pali.Należy uważać aby nie przekraczać 2000 obrotów i już zmieniać bieg / oczywiście trzeba to robić z wyczuciem silnika/.Wtedy zdecydowanie mniej spala.Głównie chodzi tu o jazdy miejskie.
Generalnie - szkoda,że nie produkują już w tej klasie Vana.Muszę chyba pomyśleć o B-klasse ale to dość drogie przedsięwzięcie?! Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto


MercedesGLS Klasa

322 000

2018r.

86 000 km

mazowieckie

MercedesB 180

38 900

2013r.

185 450 km

śląskie

MercedesGLE 400

159 000

2017r.

50 000 km

śląskie

MercedesML 320

48 990

2008r.

266 896 km

pomorskie

MercedesE 200

19 999

2003r.

233 000 km

dolnośląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System