Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa E ) E400 CDI Gdańsk oferta z otomoto- oszust ! 64000 PLN



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HugsoN

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Garwonil
Posiadane auto: W221
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 21 Lut 2011, 04:25
Temat postu:

E400 CDI Gdańsk oferta z otomoto- oszust ! 64000 PLN


Witam.
Piszę ten temat nie po to, aby obrazić kogokolwiek, czy tam inne tego typu.
Szukałem Mercedesa E400- znalazłem bardzo piękny na zdjęciach model:
http://otomoto.pl/mercedes-benz-e-400-avantgarde-C16927377.html
Cena nie jest wcale najmniejsza, zdjęcia są obiecujące. Zadzwoniłem do tego Pana, przez telefon wszystko ładnie pięknie auto cudo, 100% sprawne po przeglądach itp. Żadnych malowań- wszystko perfecto. Zaznaczyłem, że do ów Pana mam 500 km i żeby nie oszukiwał ponieważ szkoda czasu, oraz benzyny. No nic wyjechałem o 2 w nocy z mechanikiem, byłem na 11.00 zgodnie z umową, wizytę w ASO miałem ustaloną na 12.30.

Nawigacja doprowadziła mnie do jakieś mieściny nad Wisłą, ledwo zdołałem tam się przedostać to jakieś opuszczone miejsce, które wymaga auta terenowego, żeby dojechać. No nic pobrudziłem całe auto- udało się dojechać. Dzwonię do tego Pana ( szefa poważnej firmy z rozmowy telefonicznej ), powiedział że będzie za 5 minut. Czekam około godziny. Przyjechał- autem z myjni, ale bardzo usmolonym... To co zobaczyłem przeszło moje wszelkie koszmary. Ten człowiek jest właścicielem jakieś wędzarni ryb, auto które posiada służy jako samochód dostawczy. W środku jest tak najebane odświeżaczem, że aż nie da się wytrzymać.
W bagażniku miał skrzynkę z rybami gdy go otworzył- śmierdzi niemiłosiernie RYBAMI !!! Nie do wytrzymania. Tapicerka w moim starym mercedesie również W211 po 300k km, jest w stanie idealnym w porównaniu do 200k z otomoto, a 215k w rzeczywistości, tak zdezelowanej skóry jeszcze nie widziałem, a w dodatku auto posiada te lepsze wykończenia. Kierownica jest tak dojechana jakby była z lat 90.
Przełączniki do ustawień foteli są powyłamywane, można ustawiać za pomocą patyczków, które wystają- jak od lizaka. Podsufitka jest wręcz czarna [cenzura], że nie da się patrzeć. Po sprawdzeniu miernikiem, nie gównem tylko dobrym sprzętem za 500 pln, auto w wielu miejscach ma grubość ponad 300nm, a w niektórych miejscach ponad 450...

Taki aspekt jak udokumentowany przebieg nie istnieje !
W dodatku sprzedający to Czesiek bez honoru, oraz bez szacunku dla drugich osób- grzecznie tłumaczę, że mnie oszukał jechałem całą Polskę, a on odparł: " Pan nie musi kupować, a ja nie muszę sprzedawać "
W dodatku ten opis na allegro:

" Jestem poważnym człowiekiem i wiem, że często jadą Państwo setki kilometrów, dlatego zapewniam że wyżej przedstawiony opis jest w pełni wiarygodny."

To jest kompletna bzdura ! Zapytałem dlaczego tak napisał- oznajmił, że opis oraz zdjęcia skopiował z momentu w którym zakupił auto, czyli jakiś rok temu. Niby 2 właściciel w Polsce co po sprawdzeniu okazuje się bzdurą !

Jeżeli chodzi o silnik chodzi ładnie, jednak po przygazowaniu na postoju autem dosłownie buja do przodu i tłu, nie potrafię powiedzieć dlaczego.

Cały przód w aucie jest robiony- reflektory to nie bixenon, tylko zwykłe [cenzura] soczewki z classica, które gówno nie świecą, a ten spryskiwacz do nich nie działa.

Na zdjęciach auto stoi w przyzwoitym miejscu, garażowane itp. A to jest bajka bo ów Pan mieszka w.... komórce, a auto stoi przed domem... na drodze polnej. Z miejsca dostałem cenę 60k zł, kolejno gdy odchodziłem, to nawet krzyczał, że jeszcze opuści.

Widziałem sporo samochodów w swoim życiu, szrotów itp. Jednak to auto przechodzi moje wszelkie oczekiwania. Szrot nie z tej ziemi, a ogłoszenie to oszustwo.

Nie wiedziałem, gdzie umieścić ten temat. Umieszczam go tutaj.

Dla osób, które w przyszłości mogą szukać E400 dodam, że auto posiada charakterystyczną kierownicę, która posiada obszycia nawet na airbagu, co jest rzadko spotykane, oraz sprzedający posiada numer telefonu: 500 771 977, a gadkę zaczyna od tego, że tym autem jeździ jakiś wujek szef firmy, jednak o wędzarni na .... poligonie nie wspomni. Jeszcze na podłokietniku po prawej stronie kierowcy skóra jest wyrwana i jest wielka dziura.

Ten typ codziennie jeździł przez te wyboje, airmatic nie istnieje w tym samochodzie.

[img]http://img262.imageshack.us/i/c169273777.jpg/[/img]

Umieszczam zdjęcie wnętrza na długo terminowym serwerze wrazie gdyby aukcja otomoto wygasła.

Uważajcie na tego śmiecia !

Proszę admina o nie usuwanie- zrobisz dobry uczynek i pewnie oszczędzisz nie jednemu pieniędzy, oraz nerwów. A jeżeli Ty szanowny właścicielu tego auta to czytasz- to wpłać 400 zł, które wydałem na paliwo na konto pajacyk w ramach rozgrzeszenia oszuście malinowy.

Tagi: oszust E400 E 400 E400CDI 400CDI
Powrót do góry
polandbroker

Czytelnik



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Nissan
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 21 Lut 2011, 19:51
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) E400 CDI Gdańsk oferta z otomoto- oszust ! 64000 PLN


O takich ludziach to szkoda gadać
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa E »

Opinie o samochodach Mercedes klasa E - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto


MercedesVito

124 999

2018r.

335 000 km

pomorskie

MercedesML 320

48 990

2008r.

266 896 km

pomorskie

MercedesA 160

18 900

2009r.

189 217 km

mazowieckie

MercedesGLE 350

166 000

2018r.

51 000 km

pomorskie

MercedesC 320

30 900

2008r.

263 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System