Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) AIRMATIC mercedes super warsztat



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RAPA

Dyskutant



Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość / region): kraków
Posiadane auto: e 212 220 cdi 2011
Piwa: 3/0
Wysłany: Pią 25 Lut 2011, 08:59
Temat postu:

AIRMATIC mercedes super warsztat


witam ,AIRMATIC w mercedesie to zmartwienie nie jednego posiadacza ,po długim poszukiwaniu znalazłem warsztat naprawiają tylko mercedesa ,mają wiadomości i sprzęt serwisowy ( potrafią się nim posługiwać ) .Dysponują częściami nowe miechy np.W 220 s clas .W 211 kombi ,posiadają używki,naprawa jest naprawdę bezbłędna i nie kosztowna .Daleko miałem ale się opłacało teraz tylko przyjemność z jazdy .Są tam opinie tych co byli i naprawiali . POLECAM
Powrót do góry
RAPA

Dyskutant



Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość / region): kraków
Posiadane auto: e 212 220 cdi 2011
Piwa: 3/0
Wysłany: Sob 26 Lut 2011, 09:23
Temat postu:

sciema


jakoś nie rozumiem POLECANE WARSZTATY -a tekst zmieniony nie do poznania ,jak polecić warsztat nie podając jego namiarów i usług jakie oferuje ??? no może innaczej -bez tel . w wyszukiwarkę wpisujemy naprawa mercedesa Oława -będzie tam auto serwis Sikora -będą tam dane i opinie na temat tego warsztatu .POLECAM warto wspomnieć o nim na forum dotyczącym mercedesa ,nie jednemu już pomógł i nie jednemu pomoże w biedzie .AIRMATIC to ich specjalność .
Powrót do góry
boleń

Dyskutant



Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: W 207 250 CDi
Piwa: 7/1
Wysłany: Sob 12 Mar 2011, 19:55
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) AIRMATIC mercedes super warsztat


witam przeglądam to forum i znalazłem opis warsztatu gdzie byłem i naprawiałem .Musiałem się zalogować by dodać "trzy słowa".Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony że trafiłem w końcu do takiego warsztatu gdzie diagnostyka zawieszenia (zresztą całego mietka) AIRMATIC nie nastręczała żadnych problemów . Po wizytach w kilku warsztatach i ciągle innych diagnozach ,WRESZCIE to czego szukałem -diagnostyka ,opis mozliwości naprawy (ceny do wyboru -używki a nowe)wymiana części i auto jeździ do dzisiaj ,wszystko mieli na miejscu nie trzeba było szukać (niepewność czy aby napewno to ,a jak nie to,to co z częsciami) daleko miałem ale po rozmowach z posiadaczami esek co to byli w tym warsztacie -wiele pozytywnych opini jest w necie ,pojechałem 210km WARTO było .Dowiedziałem się wiele o moim autku PRZEBIEG -stan techniczny -ewentualne w niedługim czasie naprawy .I wiecie co JA TAM JUŻ WRACAM odległość to żaden problem .naprawiają inne modele gwiazdy z jakim skutkiem ? u mnie jest wszystko OK.kontakt jak wyżej
Powrót do góry
NR 1

Dyskutant



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 60
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: S 400
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Mar 2011, 20:31
Temat postu:

wszystko było OK


polecam byłem naprawiałem i jestem zadowolony,dorabiają też kluczyki,zeby się nie powtarzać kontakt z warsztatem opisałem w poscie ,wymiana paska klinowego W 220 400 cdi,Polecam Auto Serwis Sikora naprawa mercedesa Oława
Powrót do góry
NR 1

Dyskutant



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 60
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: S 400
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 23 Wrz 2011, 16:13
Temat postu:

miechy


witam ponownie ,wymieniałem kolumny zawieszenia Airmatic sprawnie i bezproblemowo ( poza miechami była drobna nieszczelność) Miechy w supre cenie 2200 zł NOWE ( naprawiane-regenerowane-1400 zł ) tylko 800 zł a co nowe to nowe ,zostały mi jeszcze tyły i bedą wszystkie nowe.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 23 Wrz 2011, 16:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Polecane warsztaty


MercedesC 300

46 990

2012r.

226 992 km

pomorskie

MercedesE 200

29 990

2010r.

256 900 km

wielkopolskie

MercedesGLC 220

136 500

2019r.

49 000 km

mazowieckie

MercedesGLC 250

145 900

2018r.

95 000 km

mazowieckie

MercedesC 180

18 000

1996r.

296 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System