Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Chciałbyś małą pamiątkę z zrzuty na forum ?
TAK!
40%
 40%  [ 4 ]
NIE!
10%
 10%  [ 1 ]
ZALEŻY OD ILOŚCI CHĘTNYCH
30%
 30%  [ 3 ]
SUPER SPRAWA, A MOŻE JAKIŚ KONKURS ?
20%
 20%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
Wysłany: Nie 12 Kwi 2015, 20:23
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Koledzy,co chodzi o jakieś nowe rzeczy,to zobaczę,może coś wymyślę.
Naklejki są nadal aktualne,kilka długopisów jeszcze też mam,a jak się skończą to zlecę zrobienie ponownie.
Mój temat jest całkiem odrębny,nie mający z tym nic wspólnego.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Nie 12 Kwi 2015, 21:22
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


diablo2 napisał:
Jaśniej się chyba nie da wytłumaczyć Twisted Evil

Bystrzacha z Ciebie.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 13:14
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Deeno napisał:
diablo2 napisał:
Jaśniej się chyba nie da wytłumaczyć Twisted Evil

Bystrzacha z Ciebie.



Na początek dzięki za uznanie i browarka od kolegi diablo2 Wink Very Happy


Po drugie kolego deeno Wink Very Happy jak mnie pamięć nie myli a wpisy to potwierdzają ,to w poście na poprzedniej stronie pytałeś po co ta składka.......nie zauważyłeś odgrzanego kotleta, i potwierdziłeś to w następnym poście że robią zamieszanie z odgrzebywaniem tematów......... Wink Laughing

Więc bez obrazy i urazy...... kto tu jest bystrzacha Cool Laughing
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 14:21
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


mk0367 napisał:
Po drugie kolego deeno Wink Very Happy jak mnie pamięć nie myli a wpisy to potwierdzają ,to w poście na poprzedniej stronie pytałeś po co ta składka.......nie zauważyłeś odgrzanego kotleta, i potwierdziłeś to w następnym poście że robią zamieszanie z odgrzebywaniem tematów......... Wink Laughing

Tyle, że po tych postach już było wszystko wiadomo - ale jak widać niektórzy potrzebowali dodatkowego wyjaśnienia.
I nie pisałem 'po co składka' 'tylko o co chodzi w ankiecie, bo była napisana językiem tylko trochę podobnym do polskiego.

mk0367 napisał:

Na początek dzięki za uznanie i browarka od kolegi diablo2 Wink Very Happy

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Wink

PS.
Będę wdzięczny za pisanie mojego nicku z wielkiej litery.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 14:59
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Deeno napisał:
mk0367 napisał:
Po drugie kolego deeno Wink Very Happy jak mnie pamięć nie myli a wpisy to potwierdzają ,to w poście na poprzedniej stronie pytałeś po co ta składka.......nie zauważyłeś odgrzanego kotleta, i potwierdziłeś to w następnym poście że robią zamieszanie z odgrzebywaniem tematów......... Wink Laughing

Tyle, że po tych postach już było wszystko wiadomo - ale jak widać niektórzy potrzebowali dodatkowego wyjaśnienia.
I nie pisałem 'po co składka' 'tylko o co chodzi w ankiecie, bo była napisana językiem tylko trochę podobnym do polskiego.

mk0367 napisał:

Na początek dzięki za uznanie i browarka od kolegi diablo2 Wink Very Happy

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Wink

PS.
Będę wdzięczny za pisanie mojego nicku z wielkiej litery.



Witam Deeno Wink
Mniejsza o większość co pisałeś Wink mi chodziło o to że Kolega Deeno także dał się złapać na odgrzewanie....Stwierdziłem fakty.....komuś się zarzuca a o sobie zapomina...

Co do "Towarzystwa Wzajemnej Adoracji"........to kolego Deeno zapoznaj się z moimi wszystkimi komentarzami i poradami jakich w nich udzielałem....sprawdź zawartość merytoryczną treści i czy pomogłem i pomagam na forum....a później za co dostawałem tzw browary......

PS.
Będę wdzięczny za nie używanie sformułowania T.W.A co do mojej osoby....polecam lekturę Moich postów... Wink
Pozdro
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 14:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 15:26
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


mk0367 napisał:
Witam Deeno Wink
Mniejsza o większość co pisałeś Wink mi chodziło o to że Kolega Deeno także dał się złapać na odgrzewanie....Stwierdziłem fakty.....komuś się zarzuca a o sobie zapomina...

Już tłumaczyłem - można nie zauważyć raz, ale brnąć w tym i jeszcze się upierać na składkę.... Wink Ja zawsze mogę przyjąć taką składkę Wink
Poza tym chyba diablo2 jest wystarczająco wyszczekany i nie potrzebuje adwokata w Twojej osobie Wink

mk0367 napisał:
Będę wdzięczny za nie używanie sformułowania T.W.A co do mojej osoby....polecam lekturę Moich postów... :wink:Pozdro

Spoko Wink
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 18:52
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Witam Twisted Evil a jestem ,,wyszczekany'' fakt Twisted Evil - adwokata nie potrzebuję , ale też i nie nalezę do żadnego jak to kolega Deeno napisał ,,Towarzystwa ....... '' a skłamał bym Towarzystwo Ubezpieczeniowe - auto mam ubezpieczone . Zaś co do piwa Twisted Evil no cóż , to komu stawiam to chyba moja sprawa chyba , że kolega Deeno chce wyczerpującej odpowiedzi ode mnie Twisted Evil
Po drugie Panie kolego Deeno Pańska inwektywa ,,bystrzacha'' jest tutaj nie na miejscu - delikatnie rzecz ujmując . Ja Pana nie wyzywam i gdyby Pan czytał posty ze zrozumieniem , nie była by tej całej sytuacji . Myślałem , że wszystko zostało w kwestii ,,odgrzanego kotleta'' powiedziane przez kolegę mk0367 i nie tylko Twisted Evil , a kolega Deeno dalej temat drąży Twisted Evil
Proponuję temat zamknąć , żeby nie było niepotrzebnych sporów czy obrażania innych użytkowników forum Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Pon 13 Kwi 2015, 22:00
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Jakiś bajer dla wszystkich chętnych forumowiczów - np zrzuta


Koledzy,
bez podniet, uważajmy temat za wyczerpany i nie prowokujcie się wzajemnie do zbędnych wypowiedzi.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu


MercedesC 320

30 900

2008r.

263 000 km

mazowieckie

MercedesE 220

65 990

2015r.

292 340 km

pomorskie

MercedesC 32 AMG

41 000

2001r.

247 000 km

śląskie

MercedesA 170

25 000

2007r.

80 000 km

śląskie

MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System