Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes 200-500 (W123) ) renowacja W123



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes 200-500 (W123) ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misiek76

Czytelnik



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: MB W 123
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Lis 2011, 18:46
Temat postu:

renowacja W123


Wtam ponownie Wink
Panowie jak to jest, że moje posty dotyczące renowacji beczki są usuwane?? Powiedzcie bo może robię komuś konkurencję lub pomyliłem fora?? Rolling Eyes Chyba, że ktos je przenosi w sobie tylko znane miejsce bo nie pasują do działu. Jeśli coś jest nie tak to proszę o info na priva.
P.S.
Jeśli "komus" przywracanie świetności porządnym autom faktycznie przeszkadza to info dla niego... beczuszkę i tak zrobię czy to z pomocą forum czy tez bez Very Happy nie takie kłody życie człowiekowi rzuca pod nogi Very Happy Szkoda tylko myślec to co teraz myślę o tym forum ;/
Powrót do góry
misiek76

Czytelnik



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: MB W 123
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Lis 2011, 19:02
Temat postu:

...


dobra wiem wszytsko co trzeba... wystarczyło napisac, że nie odpowada to waszym regułom i tyle. Nie widzę potrzeby pytania właściciela 140 o części do 123. Chodziło o podjęcie tematu technicznego i oczywście zasugerowanie gdzie takie sprawy można ciągnąć a nie odpisywać cwane odpowiedzi ... "aż 2 posty" Very Happy powodzenia znalazłem forum na którym już pomogli Wink bez zbędnego pitolenia. ja tez pomagam nie wnikam czy ktoś zadał odpowiednie pytanie hehehe Czasem wystarczy czuć klimat...Panie MUSTANG. W Amcarach nie ma takich drętwych sytuacji na forum Wink)))) Mniej cwaniactwa więcej wyrozumiałości dla nowych!!! A teraz kasujcie do bólu moje posty Wink
posiadacz G20
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Pon 14 Lis 2011, 20:15
Temat postu:

Re: ( Mercedes 200-500 (W123) ) renowacja W123


Czego chcesz? wszystkie Twoje posty istnieją popatrz tutaj http://mercedes.auto.com.pl/forum/search.php?search_author=misiek76
Może zamiast zajmować się mietkiem zajmij się sobą bo nikt niczego nie usunął.
Powrót do góry
misiek76

Czytelnik



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: MB W 123
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Lis 2011, 19:56
Temat postu:

...


Dobra, dobra chodziło przeniesienie ... o kwarantannę do, której wszyscy z forum zaglądają Wink) Można było tak od razu napisać, przeprosiłbym i zrobił jak trzeba. Warto najpierw dać znać nowemu, że coś jest nie tak. Czy w tym też się mylę? A twoja odpowiedź panie admin (celowo z małych liter) świadczy o totalnej ignorancji ... Na szczęście forów MB na świecie jest więcej... gościnnejszych jak się okazuje bo tam zrobiłem to samo i nikt nie szuka dziury w całym. Chodzi o pasję. Chyba, że jesteś tylko informatykiem to oki możesz tego nie rozumieć... Teraz proszę o usunięcie mojego konta... ZAJMĘ SIĘ SOBĄ MÓJ DORADCO Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes 200-500 (W123) ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes 200-500 (W123) »

Opinie o samochodach Mercedes 200-500 (W123) - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes 200-500 (W123) ) Porady, problemy techniczne


MercedesB 180

105 990

2019r.

39 000 km

śląskie

MercedesCLS 350

95 800

2013r.

136 750 km

lubelskie

MercedesVito

124 999

2018r.

335 000 km

pomorskie

MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie

MercedesCLA 200

129 000

2019r.

130 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System