Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Przestroga



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Porady, problemy techniczne - tematy ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dmf

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 282
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świetokrzyskie

Piwa: 3/0
Wysłany: Sob 17 Maj 2008, 20:38
Temat postu:

Przestroga


Szanowni forumowicze sprawdzajcie swoie auta po wizytach u mechanikow nie chce tu nikogo obrazac ale to co mnie spotkalo to przeroslo mnie. Mianowicie odebralem auto z warszyatu szczesliwy i zadowolony ale muj wewnetrzny niepokuj chyba mnie uratowal podnioslem samochod do gory i sie okazalo ze nie dokrecona poloska cale kolo lata srobe odkrecilem palcami wogole nie byla zabezpieczona a mechanik twierdzi ze nic sie nie stalo poprostu przeoczyl. Dla mnie to szok jak sie o takich zeczach zapomina pamietajcie o tym poscie niech bedzie przestroga dla innych. Pozdrawiam!!!!!
Powrót do góry
Rafal24h

Dyskutant



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 91
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: W245 200CDI i XantiaII 1.8 16v
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 18 Maj 2008, 07:59
Temat postu:

O mój panie boże....


To już jest paranoja napisz tylko czy to był jakiś warsztat kponkretny czy garażowy majster...
Pozdrawiam...
Powrót do góry
gadu-gadu
dmf

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 282
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świetokrzyskie

Piwa: 3/0
Wysłany: Nie 18 Maj 2008, 14:00
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Przestroga


to nie byl warsztat na miare serwisu ale i nie przydomowy warsztacik maja nawet przy warsztacie sklep z czesciami.To tyle pozdrawiam wszytkich posiadaczy MB
Powrót do góry
robsonbmw5

Debiutant



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: Mercedes w168 A140
Piwa: 0/2
Wysłany: Pon 22 Wrz 2008, 11:30
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Przestroga


Podaj adres tego idioty co chciał Cie zabić nie przykręcając półosi!!!!!niech ludzie wiedzą gdzie lepiej nie jezdzić na naprawy.
Powrót do góry
gadu-gadu
agidaro

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 226
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mińsk Mazowiecki/W-wa
Posiadane auto: A 160 W168 '98 automat/ Kia Sportage 2.0 CRDi 2010/ Opel Vectra C 2.2 DTi 2003 - do sprzedania
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Wrz 2008, 11:57
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Przestroga


to jest tak ze gro ludzi wykonujac prace nie bierze odpowiedzialnosci za nia... a ryba psuje sie od glowy... gosc wzial przyklad z naszych politykow... co druga ustawa to dno ... jakby mieli brac za te bzdury odpowiedzialnosc a dotego mieliby pensje srednia krajowa (odzwierciedlenie pansta ktore buduja) to zaden tam by nie zostal Smile

Dobrze, ze Tobie nic sie nie stalo ...szerokosci i przyczepnosci ... oraz sumiennych mechanikow Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 22 Wrz 2008, 11:57
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
frosch

Debiutant



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Mercedes-Benz A 170 CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Wrz 2008, 21:39
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Przestroga


Wymienialam olej i filtry. Stalam i przygladalam sie pracy, aby wszystko bylo wykonane wlasciwie. Odstąpilam na moment od auta by zaplacic i to był bład.
Po powrocie do domu z ciekawosci podnioslam maske by spojrzec, okazalo sie, ze filtry nie zostały dokrecone - żenada. Niby drobiazg, ale razi. Pozdrawiam
_________________
Marzena
Powrót do góry
mirecki

Czytelnik



Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Niemcy
Posiadane auto: A140 Benzin W 168
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 14 Cze 2010, 20:09
Temat postu:

Warsztat


Jezeli stoisz nad mechanikiem, patrzysz mu ciagle na rece i meczysz wora to sie potem nie dziw, ze takie rzaczy maja miejsce. Mechanik powinien skupic sie na wykonywanej pracy, a nie wysluchiwac zrzedzacych klientow. Laughing
Powrót do góry
Chlebus

Debiutant



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Aklasa 1.7CDI
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 15 Cze 2010, 08:30
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Przestroga


jezeli mechanik nie potrafi przy kliencie naprawiac / skrecac lub rozkrecac auta to powinien zajac sie sprzedaza np zieminakow na rynku . ... niedokrecona poloska nie wplywa na bezpieczenstwo bo to nie hamulec a zreszta przejechalabys pare metrow i by tak stukalo ze odrazu by cie to zaniepokoilo . Mi tak gosc tez kiedys zrobil jak z laweta do niemiec jechalem tez poloska w palcach przylapana... Ale najlepiej to w niemczech trafilem jak mi sprzeglo w warsztacie wymieniali w t4 przylapalipoduszke silnika na 2 obrotach sruby i przy podjezzie na kraweznik silnik opadl ... Coraz wiecej takich mechanikow - co jeden to lepszy - jak sam . sama czegos nie zrobisz to w cuda nie wierz ze mechanik zrobi to lepiej .
Powrót do góry
sir_ryszard

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bdg
Posiadane auto: Renault Espace 4, 2.0T + gaz, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Cze 2010, 14:40
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Przestroga


A czego Wy się spodziewacie po serwisantach? Kiedyś podsłuchałem rozmowę dwóch mechaników, którzy gadali o samochodach. Nakreślali jakiś problem w jakimś aucie jakiegoś klienta (coś w ten deseń). Nazwiska przypadkowe:

Zdzichu - trzeba dłużej popatrzeć np. pod blokiem silnika
Zbychu - no trzeba by
Zdzichu - gdyby to był mój samochód, to zerknąłbym jeszcze w te i tamte miejsca

Wiadomym jest, że robią oni auta hurtowo i mimo iż dostają za robotę pieniądze, to tak naprawdę w dupach mają Wasze i moje auto. Przytoczę cytat blacharza-lakiernika, z którym gadałem i miałem przygodę:
"W branży motoryzacyjnej nie spotkałem jeszcze uczciwego mechanika, a pracuję w tym zawodzie 22 lata".

Wszystko w temacie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Porady, problemy techniczne - tematy ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Porady, problemy techniczne - tematy ogólne


MercedesB 150

27 000

2007r.

200 000 km

śląskie

MercedesCLS 500

119 900

2011r.

75 372 km

kujawsko-pomorskie

MercedesE 350

49 900

2009r.

313 507 km

kujawsko-pomorskie

MercedesE 220

43 900

2010r.

209 147 km

śląskie

MercedesGLC 220

175 900

2018r.

68 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System