Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes Viano ) zawór EGR można go zaślepić ? czymto skutkuje? VIANO 2.2 CDI



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Viano ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
norbiz1

Czytelnik



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: mercedes viano
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 22 Kwi 2012, 15:55
Temat postu:

zawór EGR można go zaślepić ? czymto skutkuje? VIANO 2.2 CDI


Witam. Moje Viano 2.2 CDI 150 KM 06 ROK, straciło moc (pali sie kontrolka silnika i jest w trybie awaryjnym) na diagnostyce wyskakuje problem z zaworem EGR. Po skasowniu błedu pare może parnaście kilometrów jest Ok pożniej znów to samo, brak mocy. Czy można zaślepić taki zawór i czy sa jakieś skutki uboczne takiego zaślepiania. Prosze o odp, z góry dziekuje
Pozdro norbiz1[/b]
Powrót do góry
przemekjulka75
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 1009
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kilka wiosek polączonych tramwajami...ba szybkim tramwajem - Szczecin
Posiadane auto: Subaru Tribeca 2008, 3.6
Piwa: 26/11
Wysłany: Nie 22 Kwi 2012, 16:36
Temat postu:

Re: ( Mercedes Viano ) zawór EGR można go zaślepić ? czymto skutkuje? VIANO 2.2 CDI


...mój zaślepiony prawie od roku... żadnych skutków ubocznych... no tylko na bakier z ekologią, ale... Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
skype status
norbiz1

Czytelnik



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: mercedes viano
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 22 Kwi 2012, 16:50
Temat postu:

Re: ( Mercedes Viano ) zawór EGR można go zaślepić ? czymto skutkuje? VIANO 2.2 CDI


dzieki Smile
Powrót do góry
marxx7727

Czytelnik



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: VIANO 2.0 CDI 2004
Piwa: 0/2
Wysłany: Czw 22 Maj 2014, 00:55
Temat postu:

Re: zawór EGR można go zaślepić ? czymto skutkuje? VIANO 2.2 CDI


norbiz1 napisał:
Witam. Moje Viano 2.2 CDI 150 KM 06 ROK, straciło moc (pali sie kontrolka silnika i jest w trybie awaryjnym) na diagnostyce wyskakuje problem z zaworem EGR. Po skasowniu błedu pare może parnaście kilometrów jest Ok pożniej znów to samo, brak mocy. Czy można zaślepić taki zawór i czy sa jakieś skutki uboczne takiego zaślepiania. Prosze o odp, z góry dziekuje
Pozdro norbiz1[/b]



HEJ. Ja mam Viano 2.0 cdi 2004 w automacie i miałem ten zam problem z EGR-em , Jak sie zaswiecila kontrolka check engine to spadala moc i musialem sie zatrzymac wylączyc silnik , poczekac z minute i jeszcze raz zapalic , jechalem dalej do nastepnego razu. Fajna zabawa. Wkoncu zdemontowalem EGR i wyczyscilem go . Po zamontowaniu na jakis czas bylo ok, ale problem powrucil wiec odlączylem GO calkiem . Co prawda kontrolka check engine sie swieci ale problem zniknoł i autko hula az milo. Przed samym przeglądem podlącze EGR żeby sie nikt nie czepiał , a po nim spowrotem odlącze . Mam nadzieje ze troche pomoglem , choć wiem że to nie jest fachowa porada a raczej dorazna.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Viano ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes Viano »

Opinie o samochodach Mercedes Viano - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes Viano ) Porady, problemy techniczne


MercedesB 180

28 600

2009r.

167 003 km

pomorskie

MercedesE 220

65 990

2015r.

292 340 km

pomorskie

MercedesGL 450

62 990

2007r.

205 106 km

pomorskie

MercedesB 180

25 800

2010r.

229 057 km

pomorskie

MercedesC 180

79 900

2014r.

103 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System