Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes Sprinter ) Ogólna ocnea sprinterów od 1995 do 2007



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Sprinter ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heros987

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Sprinter 313,311
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Sie 2012, 21:21
Temat postu:

Ogólna ocnea sprinterów od 1995 do 2007


Witam
Miałem w sumie 4 sprintery, zacznę od najstarszego:
Sprinter 308 D MAX rocznik 1995(okres użytkowania rok)- auto idelanie nadawało się do dystrybucji lokalnej, załadowane trochę się wlekło ale nie było źle, na trasy kompletnie za mała moc. Autko mało paliło i było naprawdę nie zniszczalne nigdy mnie nie zawiódł, no ale miałem już dość tego silnika, który ciągle klekotał,
Sprinter 313 CDI plandeka 8ep 2000(okres użytkowania 5lat)- w porównaniu do poprzednika dużo większy komfort podczas podróżowania, więcej schowków i praktyczniejsza kabina, choć wydaje mi się, iż przez to kabina była trochę mniejsza. Auto raz tylko zawiodło mnie w trasie, padło mi sprzęgło, z większych awarii to miałem problemy z kabelkami(koszt naprawy nie duży bo 400zł ale ciężko było znaleść odpowiednich fachowców, którzy ogrneli temat)oraz wymieniłem turbo, no i przy przebiegu 1mln km padł mi silnik i potrzebny był remont. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia i bardzo dobrze go wspominam. Mocy jak dlamnie starczało.
Sprinter 311 CDI MAX 2003(Mam od 9miesięcy)- w porównaniu z poprzednim modelem ma inne światła z tyłu oraz trochę więcej elektroniki, jak narazie sprawuje się nieźle po roku użytkowania wymeniłem listwę paliwową oraz 2 wtryski, i w porównaniu z 313 z 2000 jest ciszej w kabinie. Według mnie ma wystarczającą moc na trasy i miasto(auto służy do ogarnięcia mniejszych zleceń)
Sprinter 313 plandeka 8ep 2007(mam od 3miesięcy)- ogólnie komfort znów do góry, kabina super(poza tym że nie ma małej półeczki po lewej stronie koło wajchy od kierunków) dostałem tutaj 6 skrzynie która świetnie sprawdza się na trasach. Dostajemy tu dodatkowe schowki nad głową. W skrócie dużo więcej miejsca, schowków oraz jest ciszej w kabinie, mocy jak dlamnie starcza, uważam że wersja 130 konna w zupełności wystarczy do takiego autka, jest idelanym kompromisem między spalaniem a przyspieszaniem.
Narazie robiłem tylny most w aucie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Sprinter ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes Sprinter »

Opinie o samochodach Mercedes Sprinter - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes Sprinter ) Oceń swoje auto

15) opony »

MercedesB 180

105 990

2019r.

39 000 km

śląskie

MercedesE 270

14 500

2002r.

374 000 km

lubelskie

MercedesE 220

27 000

2008r.

209 000 km

lubelskie

MercedesB 180

28 600

2009r.

167 003 km

pomorskie

MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System