Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Kierunkowskazy źle działają


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artur677

Czytelnik



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Międzychód
Posiadane auto: CLS 350 CDI i jakieś jeszcze
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 13 Wrz 2013, 10:13
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Kierunkowskazy źle działają


Panowie temat załatwiony.Po wszystkich akcjach i operacjach,wymieniliśmy nawet licznik i faktycznie kierunki działały jak należy,okazało się że w moim mieście jest gość elektryk który ma na półce nawet kilka tych modułów i tacie przelutował w liczniku padnięty przerywacz i wszystko działa Smile
Powrót do góry
marioni1

Czytelnik



Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: mercedes a klasa
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 13 Mar 2015, 18:23
Temat postu:

przełacznik


Witam, nie ma co przepłacać u fachowców, u mnie te kierunki psuły się jak był duży mróz bo rezystor jak jest zimny to przepuszcza wjęcej prądu. W a klasie po włączeniu kierunkowskazuw prawo prąd płynie bezpośrednio przez włącznik i miga w prawo, a w lewo prąd płynie przez rezystor który u mnie znajduje się w przełączniku zespolonym, opór tego rezystora to 200 omów ja zwiększyłem tą rezystancję o 50 omów(mam teraz 250omów) i teraz jest wszystko ok. Wymiana licznika u mnie nic niepomogła Wink
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
pawlosw1

Czytelnik



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1


Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 09 Maj 2015, 18:43
Temat postu:

przełącznik


Witam dzięki koledze marioni1 udało mi sie naprawić ten przełącznik za 1zł bardzo prosta sprawa wystarzczy wylutować stary i wlutowac mocniejszy
Powrót do góry
organistick

Debiutant



Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): wydminy / warm-maz.
Posiadane auto: mercedes a 140,poj. 1.4 ;99 rocznik
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 02 Lip 2016, 06:43
Temat postu:

Kierunek mechanik


Witam. Mam to to samo albo podobnie jak puszczam w lewo to on mi miga prawym albo czasami w ogóle żaden nie miga. Co najciekawsze, na chwilę wraca do normy jeśli...załącze światła mijania! Jak wyłącze-znowu wariactwo. Dzisiaj wizyta u mechanika ciekawe co w skóra bo sobota sklepy nieczynne a tak na marginesie to skoro prawy miga to będę musiał jeździć ciągle na prawo ha ha.
Niby to tylko kierunki a jednak człowiek nawet się ruszyć nie może bo to poważne szczególnie w mieście.
Powrót do góry
dodoelk

Czytelnik



Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ełk
Posiadane auto: Mercedes, A-Class, 170 CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 25 Sty 2018, 15:34
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Kierunkowskazy źle działają


Ja zauważyłem u siebie, że problem z kierunkowskazem pojawił się gdy był słaby akumulator. Początkowo raz na jakiś czas, potem zdarzało się że lewy wcale się nie włączał. Problemem okazał się uszkodzony regulator napięcia, po naładowaniu aku prostownikiem i prawidłowym ładowaniu w aucie kierunkowskazy działają poprawnie.

Warto więc przed dobieraniem się do przełącznika zespolonego sprawdzić akumulator, oczyścić klemy i porządnie je docisnąć.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 25 Sty 2018, 15:34
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki


MercedesGL 320

59 900

2009r.

176 850 km

lubelskie

MercedesE 220

23 000

2008r.

209 000 km

lubelskie

MercedesC 220

36 000

2011r.

227 000 km

lubelskie

MercedesA 140

5 990

1999r.

191 200 km

wielkopolskie

MercedesC 200

67 500

2014r.

239 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System