Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Mercedes A 170 jaki? za ile?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawekch1

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Sie 2008, 12:01
Temat postu:

Mercedes A 170 jaki? za ile?


Cześć, przymierzam sie do kupna Mercedesa a 170 za kwote około 30 tys. Chciałem się dowiedzieć czy jest to auto warte uwagi, czy czesto sie psuje, czy silnik dobry, (1,7 diesel). Poradźcie coś.
Powrót do góry
Rafal24h

Dyskutant



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 91
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: W245 200CDI i XantiaII 1.8 16v
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 10 Sie 2008, 12:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Mercedes A 170 jaki? za ile?


Witam kolego 1,7 CDI to dobra jednostka oszczędna i mająca dość dobre osiągi, za tą sumę to dostaniesz ostatnie modele w168 lecz już będzie wypas wersja elegance! jak nic, do tego już radzę wersję long (pakowniejsza) możesz też spróbować wychaczyć wersję W169 lecz nie licz na nic szczególnego w tym przedziale cenowym, A co do usterek to już kwestia na jaki model i po jakich wcześniejszych przejciach uda Ci się wychaczyć, A klasa jak się o nią dba to jest w stanie sprawić wiele przyjemności, Na tym forum jest dużo opisów różnych usterek - nie przestrasz się, przeważnie są to błache opisy jak i wielce wyolbrzymione Pozdrawiam owocnych połowów


W168 1,7CDI Elegance McLaren
Powrót do góry
gadu-gadu
norbert100

Debiutant



Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): łódź
Posiadane auto: altea , bravo
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 10 Sie 2008, 16:54
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Mercedes A 170 jaki? za ile?


"... przeważnie są to błache opisy jak i wielce wyolbrzymione Pozdrawiam owocnych połowów "
witam kolego Rafal24h
powiadasz wielce wyolbrzymione moze i tak ale za to i wielce kosztowne kolego
dojścia w tym aucie nie ma do niczego wszystko trzeba robic w warsztacie I TO NIE W KaZDYM nie wszyscy mechanicy chca sie podjąc naprawy tego auta - a uwież kolego jest awaryjne to nie jest ytlko moja opinia
Wiec z tego co tu napisałem mozna wywnioskowac ze najlepiej naprawiac w serwisie ale tam to sie płaci SŁONO .
A JESZCZE TE PRZYZWOITE OSIĄGI JAK KOMUS WYSTARCZY 13 - 15 SEK DO 100-KI TO OK - NORMALNIE TAK JAK W TICO - niekturych to zadowala jak wyprzedza i nie wie czy wyprzedzany to jakis jełopa czy śpi czy niewie gdzie ma gaz - BO jak mu sie noga omknie i naciśnie na tem pedał po prawej to napewno nie dasz mu rady A 170 cdi 95 KM jest ocizały.

KOLEGO slawekch1 JAK MASZ 30 TYS TO POSZUKAJ SOBIE NP LEONA SEATA / NIEZŁE OSIĄGI FAJNIE WYGLĄDA I SIE NIE PSUJE - A JAK SIE POPSUJE TO SERWIS JEST 2 RAZY TAŃSZY OD MERCA /

JA niestety zasugerowałem sie opinią mojej żony i kupiłem merca cdi 170 2002 r 120 tyś km udokumentowany " ... bo ładny wyglad ma ..." teraz sie bujam - piszczenie w kołach , klima to jest standart ze sie psuje , napinacz + rolki -piszczace i wiele innych usterek o których nie chce mi sie pisać . A ceny kosmos . to nie mercedes to SKARBONKA .

POSZUKAJ CZEGOS LEPSZEGO
Powrót do góry
jall12

Stały Bywalec



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 101
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: volkswagen Polo 1,4TDI 2006r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Sie 2008, 08:17
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Mercedes A 170 jaki? za ile?


Warto zwrócic uwage na różnice w cenach tj od 24-34 tys a wiec jesli w Niemczech srednia cena 2002 r to 9-11 tys euro to auto za 24tys budzi wiele wątpliwości .Ja kupiłem za 36 tys w maju [drogo] autko w komisie ale sprzedającym tylko auta kupowane na zasadzie licytacji w Domu Aukcyjnym w Niemczech daje mi to gwarancje przebiegu i opis ew.napraw karoserii poza incydentem z czujnikiem lewarka [tu opisanym] autko pomyka swietnie .na początku miałem duże obiekcje co do zakupu [trzeszczące fotele ,trudnosci z serwisem itd ]ale wystarczy poczytac fora innych aut problemy te same ,przeraziła mnie elektronika ale obecnie wiekszość tzw rasowych aut jest nią nafaszerowane.Ostatnio myslałem nad kupnem w tej cenie nowego auta [Chewroleta,Daci,Kia] ale wśród znajomych spotkałem sie z usmiechem politowania .mam prawie 60 lat chciałbym auto na dłużej ale narazie auto jest OK
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto


MercedesC 180

79 900

2014r.

103 000 km

śląskie

MercedesB 180

38 900

2013r.

185 450 km

śląskie

MercedesC 180

18 900

2005r.

184 217 km

mazowieckie

MercedesC 320

30 900

2008r.

263 000 km

mazowieckie

MercedesE 280

24 990

2006r.

291 986 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System