Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BrunoJ

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: A170 Elegance, 2009, noPB, automat; A160 Elegance, 2001, noPB, automat
Piwa: 3/3
Wysłany: Pią 18 Paź 2013, 12:21
Temat postu:

dlaczego kupiłem a klase?


Pozwalam sobie na długi elaborat w temacie.

Dużo było tutaj pisane o tym co się psuje, jak bardzo udane czy nieudane były zakupy auta. Nie chce powtarzać oczywistości, że kupując 12 letnie auto zawsze będzie jakaś niespodzianka, że kupując okazyjnie rozkładamy tylko zakup na raty (połowa w momencie zakupu, a druga połowa w najbliższym roku na naprawy). Do tego dochodzi jeszcze cała specyfika handlu autami - wszelkiej maści sztuczki-kruczki które stosują handlarze krajowi i zagraniczni, a - bądźmy szczerzy - stanowcza większość ofert to są oferty handlarzy.

Dla mnie punktem wyjścia było:
- wymiana starszego, większego kombi, na coś małego, kobiecego, do jeżdżenia po mieście z niewielkimi przebiegami rocznymi. Nie szukałem najlepszego auta w zadanym budżecie, tylko konkretnego auta spełniającego wymagania użytkowe.

- auto ma być małe (poniżej 4m), ale jednocześnie umożliwiać przewóz 5 osób (co nie jest oczywiste w wielu nominalnie 5 osobowych maluchach) - namierzone auta typu a-klasa, yaris, micra, fiat idea, ford fiesta/fusion, c3 itp.

- benzynowy silnik i automatyczna skrzynia biegów, klima, wspomaganie i mile widziane czujniki cofania (to akurat można samemu dołożyć łatwo), najlepiej prawdziwy automat (dopiero się dowiedziałem ile aut ma zautomatyzowana skrzynie zamiast automatu) - minus takiego warunku jest taki że stanowcza większość 10+letnich aut spełniających takie warunki jest sprowadzona. Kolejny minus takiego warunku to wyraźne ograniczenie dostępnych modeli. Tutaj A klasa po raz pierwszy pojawia się na szczycie listy, jako potencjalnie najłatwiej dostępne auto z wymaganym zestawem wyposażenia.

- ma się żonie podobać i ma się jej dobrze jeździć (odczucia subiektywne, typu widoczność, czucie kształtu auta przy manewrach, "ładność", kolor itp).

- limit cenowy - związany również z przewidywanym sposobem użytkowania (mało km rocznie) i posiadanymi innymi pojazdami, co wymusza pewien balans miedzy "chciałbym" a "ma sens".

- potencjalna odsprzedawalność - nie chodzi nawet o utratę wartości ale o ewentualną 'łatwość' sprzedaży.

szukanie auta chwilę trwało, znalezienie 10+letniego 'malucha' w dobrym stanie nie jest łatwe. Prawie kupiliśmy fajną, dobrze wyposażoną Micre z 2003 (stała w komisie 2 dni i ktoś sprzątnął ją sprzed nosa - tutaj choćby wspomniany faktor potencjalnej łatwości odsprzedaży atrakcyjniejszych aut). Ostatecznie kupiliśmy a klasę, ogłoszona w piątek wieczorem, w sobotę do południa już byłem oglądać i zarezerwować, w poniedziałek przegląd u mechanika i decyzja zakupu.

A klasa, w szczególności ta konkretna sztuka, spełniała wszystkie założenia z nawiązką:
- jest młodsza od poprzedniego auta (2001 rok, wcześniejsze 96), w stanie nie wskazującym na rozpadnięcie się w najbliższym czasie. Na razie nie ma decyzji jak długo auto będzie użytkowane, pewnie będzie zależało od tego jak się będzie spisywać, ale jeśli walory użytkowe się potwierdzą, to niewykluczone ze zostanie po sezonie/dwóch wymienione na podobne tylko wyraźnie młodsze.

- w środku jest dużo więcej miejsca niż to wygląda z zewnątrz, a jednocześnie auto jest krótkie (3,7m !!), na dodatek siedzi się dość wysoko - widoczność i bezpieczeństwo. To sa pozytywne konsekwencje nietypowego umieszczenia silnika, wg mnie to zaleta, a nie wada. Jeździ codziennie, a psuje się raz kiedyś, wole więc żeby było wygodnie dla mnie, a nie dla mechanika.

- wyposażenie spełnia wszystkie w/w warunki minimalne (wersja elegance). Jakoś wykończenia jest zupełnie zadowalająca, oraz (przynajmniej wzrokowo - kolorowe wnętrze, plastiko-drewienka, trochę skóry itp) zauważalnie lepsza od wersji classic, która faktycznie jest taka 'zwykła' i szara. Jakość porównuję tylko z autami podobnej wielkości (segment B) innych marek, a nie z limuzynami (ktoś tutaj kiedyś udowadniał ze superb jest lepszy od a klasy...)

- auto się podoba i subiektywnie dobrze jeździ. Nie zgadzam się z opiniami, ze zbyt twarde czy niekomfortowe, czy wolne jak czołg - jeździ całkiem normalnie, a przy tym jest cicho, również przy większych prędkościach (na nowych oponach, na starych z którymi było kupione było słabo). Przy czym znowu porównuje to tylko z innymi małymi autami - chociaż mam wrażenie ze niektóre ciut większe miałyby problem dotrzymać kroku, i jakościowo i trakcyjnie. No ok, trochę twarde, Citroen to to nie jest Wink

- wbrew pozorom auto nie było nic droższe niż odpowiedni rocznikowo yaris czy micra. Zupełnie nie interesuje mnie fakt, że za podobne pieniądze można kupić kilka lat młodszą pande, czy może jakaś limuzynę, ponieważ nie spełniają one założeń. Nie twierdze też że A klasa była najlepszym wyborem. Ale była wyrobem dobrym i użytkownik jest zadowolony.

W skrócie - z zakupu jestem zadowolony, a nawet milo zaskoczony, przede wszystkim jakością/funkcjonalnością vs wielkość auta. Podobnie główna użytkowniczka auta.
Na razie nic jeszcze nie powiem o kosztach napraw, ale naprawiając 17letniego złomka tez płaciłem setkami PLN, wiec nie widzę tutaj specjalnie jakiejś różnicy. Na dodatek na portalach można na wiadra kupić wszelkie części z rozbiórek za zupełnie normalne pieniądze, jest sporo nowych zamienników.

Mam nadzieję że ktoś dotrwał do końca Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
M@reS

Auto Maniak



Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 832
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tonbridge (UK)
Posiadane auto: W201 Cosworth-W124 3.0D-Nissan Note 1.6 Tekna 2008
Piwa: 43/2
Wysłany: Pią 18 Paź 2013, 17:33
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Czyli witaj w klubie Smile

Mam podobne wymagania co do A klasy.....i akurat mam porównanie bo mamy też Toyotę Yaris. Też mamy wersja Elegance (w wyposażeniu wszystko po za skórą) Tak serio mimo kilku awarii A klasa duuużo lepiej wypada pod względem awaryjności, wygody i komfortu jazdy oraz pakowności niż mała Toyota.

Autko bardzo wdzięczne i można się do niego przyzwyczaić....żona już wie że następnym jej autem będzie W169 (nowsza A klasa) bo jest jak dla niej super.
A jazda zimą to już sama przyjemność, nigdy się nie zakopała, nie wpadła w poślizg nie miała żadnych obaw jechać gdziekolwiek nawet w duży śnieg. Po prostu prowadzi się jak po sznurku, bezpiecznie i szybko.

Przy zakupie kosztowała nas więcej niż rocznik młodsza (nasza 2002)stojąca na sąsiedniej ulicy w Hamburgu (Niemcy) bo stamtąd ją sprowadzaliśmy. Ale się opłaciło, bo jak by była okazyjna cena to nie wiadomo czy by jeszcze była z nami.

Więc nie ma co marudzić....A klasy to fajne samochodziki w swojej klasie i tyle.
Powrót do góry
piekny-gienus

Auto Maniak



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 3336
Skąd jesteś (miejscowość / region): wielkopolska
Posiadane auto: peugeot 607 sedan 2.2 hdi 2004, pass mercedes c klassa, 2003, passat b-6 2006, opel corsa D 2008, peugoeot 407 2007, citroen C-5, laguna, Omega, Megane, honda, Golf, motocykl Honda 500, opel Vektra,
Piwa: 153/18
Wysłany: Pią 18 Paź 2013, 18:50
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


witam :
- ciekawa polemika
-

A najwazniejsze ,że dwie odoby sa zadowolone i szczesliwe z udanego zakupu - nie mówie o dwoch sprzedajacych.

zadowolenia -
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Pią 18 Paź 2013, 21:02
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Jednym słowem wszyscy są zadowoleni.
Jak na razie ja też nie narzekam. Laughing
Mam już cacko ponad trzy lata.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
copyfield

Debiutant



Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mława
Posiadane auto: Peugeot 308 HDI Adblue 150KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Paź 2013, 12:27
Temat postu:

dlaczego kupiłem a klase?


Pomimo problemów z zamkiem centralnym i zauważalna (po zakupie stwierdziłem) lekko korodujacą klapą bagazmika zakup OK - zrobiłem już ponad 1000 km i niezawodny -
Na działanie automatu nie mogę narzekać a ogrzewanie fantastyczne i tu poprzedni golf v - duzo traci pod tym względem
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 20 Paź 2013, 12:27
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
BrunoJ

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: A170 Elegance, 2009, noPB, automat; A160 Elegance, 2001, noPB, automat
Piwa: 3/3
Wysłany: Pią 12 Wrz 2014, 10:45
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Właśnie minął roczek, więc pora na update.
Auto przejechalo niecałe 4kkm (sa inne auta w rodzinie). Nigdy nie stanęło w drodze i nie wygenerowało jakichś niespodziewanych kosztów.
Kupiłem nowe opony (zastałem auto na starych kapciach), dokupiłem pare drobiazgów typu uchwyty na kubki czy dywaniki. Wykonałem jeden przegląd A, gumki przy wahaczu, siłowniki tylnej klapy. W zasadzie dopiero teraz pierwsza wieksza naprawa, trzeba uszczelnić klime (wymiana rurki i naprawdopodobniej sklaplacza). To ciagle miesci się w kwocie która przewidywałem do wydania zaraz po zakupie, wiec luzik.

Założenia odnośnie zakupu, użyteczności i funkcjonalności auta w pełni się potwierdziły. Auto zostaje na kolejny sezon, a docelowo zostanie odnowione na koncowke produkcji W169.
Powrót do góry
gadu-gadu
bazylator48

Debiutant



Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): opolskie
Posiadane auto: mercedes w 168 170cdi r. 1999
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 13 Wrz 2014, 15:54
Temat postu:

dlaczego kupiłem A klasę?


Witam serdecznie. Postanowiłem, że jak pójdę na emeryturę to kupię sobie
takie autko i jestem szczęśliwym posiadaczem tego wspaniałego samochodu
już 6 lat, przejechałem ok. 50tys.km bez awarii. Wymieniłem amortyzatory
(dzięki naszym wspaniałym drogom) oraz tarcze i klocki z przodu.
Zmieniłem również opony z 195/50/15 na 175/65/15 co bardzo podniosło
komfort jazdy(w naszym forum w zakładce opony taki rozmiar jest podany
jako zalecany dla 170cdi. Robię przeglądy w terminie, dobry olej i dobre paliwo i tak trzymać aby nie zapeszyć. Wspaniałe autko. Pozdrawiam
wszyskich A-klasowców (i nie tylko).
Powrót do góry
User019

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): wwa
Posiadane auto: W168 170CDI 2002
Piwa: 1/3
Wysłany: Pią 03 Paź 2014, 22:49
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Ja jezdze a klasą od 4 miesięcy i jest to drugi samochód (pierwszy Audi A6 TDI) i tak
- jezdzac po miescie wybieram a klasę bo wiem ze wszędzie zaparkuję
- wysoko sie siedzi, fajna widoczność
- lepiej przewieźć większy bagaż niż sedanem.
- spalanie a klasy CDI szału nie robi, porównywalne do Audi. spodziewałem się mniejszego spalania

Ogólnie polubiłem ten samochod i mimo ze był kupiony z myślą ze przejedzie 2000km w rok, juz przejechalem ponad 5 tyś. Częściej wybieram A klasę do jazdy niż Audi.

Gdyby nie to ze A klasa to samochod wymagający dość częstego serwisu a wiec koszty - byłby to super samochod na miasto. 360cm długości jest jego atutem biorąc pod uwagę ilość miejsca i bagażnik
Powrót do góry
BrunoJ

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: A170 Elegance, 2009, noPB, automat; A160 Elegance, 2001, noPB, automat
Piwa: 3/3
Wysłany: Wto 11 Lis 2014, 01:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


User019 napisał:
Ja jezdze a klasą od 4 miesięcy i jest to drugi samochód [...]
Gdyby nie to ze A klasa to samochod wymagający dość częstego serwisu a wiec koszty - byłby to super samochod na miasto. 360cm długości jest jego atutem biorąc pod uwagę ilość miejsca i bagażnik

Napisales ze przejechales 5kkm. Jakie to czeste serwisy musiales w tym czasie wykonać?
Bo ja zrobiłem przegląd po kupnie i następny po roku. I wymieniłem peknieta rurke od klimy (usterka nie zwiazana faktem ze to a-klasa). Wprawdzie naczytałem się jaka to a-klasa będzie problematyczna, ale konieczność zaprowadzania auta do serwisu jest nie wieksza niż innych aut które miałem z podobnym wieku ( a pare już miałem).
Powrót do góry
gadu-gadu
User019

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): wwa
Posiadane auto: W168 170CDI 2002
Piwa: 1/3
Wysłany: Czw 14 Maj 2015, 00:37
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Na razie przejechałem 12 tyś i nic nie robiłem. Tylko po zakupie wymiana wtrysków
Powrót do góry
coderiese

Debiutant



Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: W168 A170cdi, 2004, fiat bravo II 2013
Piwa: 0/4
Wysłany: Pon 25 Maj 2015, 09:15
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


ja kupiłem bo się żona uparła na ten konkretny model i żadne argumenty nie trafiały.
A wiadomo, zona szczęśliwa to i mąż zadowolony.

2004, ściągnięty z Rzeszy od pierwszej właścicielki, serwisowany w jednym serwisie w DE. Korozji brak nawet na rantach błotników i pod plastikami. RObione drzwi po uderzeniu - dość zresztą paskudnie bo widać wpyłkę. Reszta OK - czysty i pachnący.
Przebieg - obecnie 180tys km. Robiona skrzynia (ale to wiedzieliśmy w momencie kupna), wymiana amorów z przodu, stabilizator, gumy i łożyska macphersonów. Zimą świece żarowe i rolka napinacza. I to tyle. No niemal sam miód.
Tyle że na szczęscie mam blisko do znanego na Sląsku niezaleznego serwisu MB Merc-lux w Ornontowicach. Moi mechanicy którzy ogarniali mi moje auta - ople, fiaty i inne - na widok miecia każą mi [cenzura]ć.
Samo autko fajne, dynamiczne, fajnie się zbiera. Generalnie jestem zadowolony. Zona natomiast jest zakochana w tym maleństwie. Nic se na niego nie da powiedzeić Smile
Powrót do góry
mick15

Dyskutant



Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mysłowice
Posiadane auto: W168 A170L 2003r
Piwa: 2/0
Wysłany: Pią 28 Sie 2015, 19:41
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


To może ja też napiszę o moim (żony) bo już niedługo będziemy go mieć 3 lata.

- Na początku miłe zaskoczenie wysoko się siedzi i daje to pozytywne odczucia.
- Wersja long ma naprawdę dużo miejsca w środku, po wyciągnięciu siedzeń można sporo przewieźć.
- Siedzonko do dziecka umiejscowione tak wysoko to same pozytywy, nie trzeba się schylać
- przyjemna dynamiczna jazda na trasie, gorzej po mieście, najgorzej po dziurawych drogach

Niestety autko dość szybko się zaczęło psuć i tak na początek uszczelki pod wtryskiwaczem, przy okazji okazało się, że trzeba 2 wtryskiwacze wymienić na regenerowane - 1000zł z robocizną.
Wymieniłem pasek i rolki 250zł.
Po zimie do wymiany gumy w wahaczach i łączniki stabilizatora, zrobiłem to sam, koszt częsi ok 250zł.
Później trzeba było wymienić wszystkie tarcze hamulcowe i oczywiście klocki, niestety kupiłem Textary i po pół roku były do przetoczenia.
Rozciekł się tylny amorek więc wymieniłem oba - 250zł
Potem przyszła kolej na turbine (silnik się rozbiegał) regeneracja turbiny, mechanik, uszczelki, filtry, olej itp - ok 1600zł
Następnie padła pompa wody - wymieniłem sam, koszt pompy 170zł.
Niedługo później pojawił się problem następnej uszczelki pod wtryskiwaczem i oczywiście kolejne 2 wtryskiwacze do regeneracji, tym razem wymieniałem sam (kolega przyszedł mi wyciągnąć wtryskiwacze) - koszt ok 800zł.
Czekając na wtryskiwacze wyciągnąłem alternator i wymieniłem szczotki, łożyska oraz sprzęgiełko - koszt ok 300zł
Teraz autko w miarę dobrze jeździ ale jest problem z zapychającą się dźwignią turbiny, objawia się to tym, że po odpaleniu przez ok 3km jazdy nie działa doładowanie... po rozgrzaniu dostaje kopa. Nie chce mi się wyciągać turbiny, żeby to wyczyścić.
Z wad to jeszcze korodują wszystkie dolne rogi drzwi jak na 9 latka (kiedy go kupowałem) to trochę lipna ta blacha na merolku.
Niestety zaczyna być słychać koło dwumasowe, tj na wolnych obrotach słychać sprężynki turkoczące w okolicy sprzęgła.

Autko spala ok 6 litrów ON na 100km trasa mieszana, na trasie wychodzi ok 5l, po wymianie wtryskiwaczy spalanie wyraźnie spadło.

Czy jestem zadowolony, nie licząc podrapanych rąk to raczej tak, ale chyba nie poleciłbym go znajomemu, który nie potrafi nic przy samochodzie zrobić sam.
Powrót do góry
delek

Auto Maniak



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 825
Skąd jesteś (miejscowość / region): wlkp
Posiadane auto: w168 170 cdi
Piwa: 95/5
Wysłany: Sob 29 Sie 2015, 16:34
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Ja nie mam żadnych problemów z korozją nadwozia - przedlift 1998r. Silnik 170 CDI odpukać pracuje b.dobrze, przebieg na zagarac 230.000 km, wcale bym się nie zdziwił, gdyby był cofnięty.
Najbardziej IRYTUJE mnie w tym aucie przedni słupek, który ogranicza widoczność, co zauważyłem dopiero po jakimś czasie. Gdybym miał okazję pojeździć tym autem dłużej przed zakupem, to przenigdy bym nie kupił. Może to moja wina bo jestem karakanem i mam blisko przysunięty fotel, co nie zmienia faktu, że w niesprzyjających warunkach słupek potrafi zasłonić nawet całe samochody, o pieszych czy rowerzystach nie wspominając.
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Sob 29 Sie 2015, 22:05
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


Cytat:
Najbardziej IRYTUJE mnie w tym aucie przedni słupek,

Mnie też. Po pięciu latach przyzwyczaiłem się. Ponadto prawe lusterko, mogłoby więcej ogarniać.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
mick15

Dyskutant



Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mysłowice
Posiadane auto: W168 A170L 2003r
Piwa: 2/0
Wysłany: Nie 30 Sie 2015, 13:01
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) dlaczego kupiłem a klase?


W dniu zakupu mało nie skasowałem rowerzysty, przysłonił mi słupek.
Też uważam, że to wada.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto


MercedesA 160

18 900

2009r.

189 217 km

mazowieckie

MercedesGLC 250

145 900

2018r.

95 000 km

mazowieckie

MercedesC 32 AMG

41 000

2001r.

247 000 km

śląskie

MercedesA 160

12 900

2006r.

290 100 km

mazowieckie

MercedesC 220

36 900

2011r.

227 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System