Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olos47

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 183


Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 08 Lut 2009, 20:57
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Dziwny z ciebie czlowiek "bygrub". Moja A-klasa kosztowala w 2000 r. ok 100 tys zł. W 2006 r. za tyle samo kupilem Skode Superb 2,0 TDI w skorze.
Nie wiem jak ty, ale ja w dalsza trase wole jezdzic Skoda. A czemu..?? To juz sobie poczytaj w necie o Skodzie Superb.
Osobiscie A-klase juz sprzedalem, bo strach bylo nia jezdzic dalej niz 100 km od domu.
Powrót do góry
mariuszkalisz

Czytelnik



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Lut 2009, 12:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Posiadam A-160 benz rok 2000 jeżdze nia już 3 rok wymieniłem zaciski hamulcowe,tarcze,sonde lambda,łożysko kolumny macpersona,teraz szykuje się wymiana uszczelki pod głowica bo mleko w oleju,na ten samochodzik można nażekać ale równiez można go kochać.Tak jak rosyjskie motocykle typu M,K750 DNIEPRY I inne takie URALE psuja się niemiłosiernie a i tak ludzie nimi jeżdza jak i A klasą
Powrót do góry
adam28i

Stały Bywalec



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 219
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krefeld.de
Posiadane auto: Citroen C3 Picasso 1.4 VTI
Piwa: 3/1
Wysłany: Sob 07 Mar 2009, 20:10
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


jestem posuadaczem a 140 rok produkcji 1998 avangarde i moge powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony z mojego autka poniewaz jak narazie zepsul mi sie tylko zamek bagaznika, ale to chyba nie takie straszne.
Serdecznie pozdrawiam. Laughing
_________________
adam28i
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
maj

Czytelnik



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Mar 2009, 14:03
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


olos47 napisał:
Jest to watek "opinie o A-klasie". Kazdy sie wypowiada na temat wlasnych doswiadczen. Jezeli ktos jest zadowolony to jest ok. Jezeli nie, to wielkie oburzenie ze ktos moze narzekac. Jakas totalna obluda!!! A no morze!!! Mam pare lat to wiem co mowie o swoim samochodzie!!! To co pisze to sa fakty, ktore mnie sie przytrafily!!!
No ale jakie auto takie forum... Obecnie jestem w trakcie sprzedazy tego wynalazku i mam nadzieje ze szybko to nastapi bo moja cierpliwosc do niego juz sie dawno skonczyla.


sprzedales?
podrzuc linka z oferta.
jestem zainteresowany kupnem
Powrót do góry
OXY DRY

Debiutant



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 10

Posiadane auto: Mercedes 170 cdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 15 Mar 2009, 17:07
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Witam.. posiadam A klasa już jakieś 2 latka ,a raczej moja żonka i narazie odpukac wszystko jest ok. model 170 cdi rok.1999 .Mietek raczej nie stoji w garażu ale bez przerwy jest jeżdzone i przez dwa lata naprawde nie wymagał większego wkładu finansowego Exclamation Exclamation a zwiedziliśmy już nim większośc europy ja bynajmniej z A klasy jestem naprawde zadowolony pozdrawiam Wink Wink [/code]
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 15 Mar 2009, 17:07
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
waldas

Debiutant



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 41

Posiadane auto: a140
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 21:19
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


A140 2001 Kupiony z walniętą przepływką dlatego atrakcyjna cena.
Po wymianie i zrobieniu 10 tys km. Wymieniono: końcówka drążka kierowniczego, prawy i lewy sworzeń z przodu, olej filtry łacznie z kabinowym, odgrzybianie klimy, rolki (3 sztuki) napinające + pasek wielorowkowy. Cena za to wszystko 850 zł ;/
Zobaczymy jak dalej, ale narazie chyba w normie. Rolka padła jedna, ale kazałem wymienić wszystkie dla świętego spokoju.
_________________
Waldas
Powrót do góry
gadu-gadu
adrian44

Czytelnik



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Mar 2009, 21:05
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Witam. Ja natomiast przywiozłem sobie z niemiec lekko uszkodzoną a klase. Mam ją już 3 lata i oprócz wymiany filtrów i olejów nie robiłem przy niej nic. Co prawda przywiozłem ją z książka serwisową przejechane mial 45tys Laughing
Powrót do góry
bukp

Debiutant



Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 10


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Kwi 2009, 19:44
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


adrian44. pochwal sie jaka masz a klase
Powrót do góry
mkforever1

Czytelnik



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Osobowe
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 08 Maj 2009, 14:14
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Witam,
Ja posiadam A klasę 180CDI (W169) - samochód kupiłem nowy w salonie, traktuję go jako samochód miejski (do dalekich tras mam większego Mercedesa) chociaż czasem zdarza mi się jechać gdzieś dalej.
Zalety:
Arrow w miarę oszczędny (ok 8 litrów po mieście, około 6,5 w trasie przy prędkości ok. 140 - 160km/h)
Arrow dość dynamiczny i szybki - wystarczająco jak na tak małe auto
Arrow ładny i nowoczesny design, bardzo przyjemne wnętrze (beżowo-czarne)
Arrow jak na gabaryty dość wysoki komfort
Arrow nigdy mnie nie zawiódł - nie odmówił posłuszeństwa

Wady:
Arrow kilka rzeczy się już popsuło, na szczęście na gwarancji były wymienione (min. skrzynia biegów, sprzęgło, kompresor klimatyzacji, elementy zawieszenia, przecierał się od uszczelki lakier na masce - została wymieniona na nową)
Arrow problemy z układem hamulcowym - pisałem o już o tym w innym poście

Generalnie samochód bardzo lubię, dobrze mi się nim jeździ i mogę go śmiało polecić każdemu kto szuka małego samochodu klasy premium Smile
_________________
Pozdrawiam,
Powrót do góry
tasza

Czytelnik



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): wągrowiec
Posiadane auto: mercedes a klasa 170tdi 1999rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Sie 2009, 16:06
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


ja mam 1999 rocznik 170tdi półautomat włoąyłąm w niego już 15000 tyś na naprawy a dalej mi szwankuje to od prawie początku szwankowało!!! w życiu nie kupiłabym drugia raz tego samochodu mąż miał do niedawna 190 auto marzenie tylko wymiana płynów klocków i jazda do tego była na gaz auto marzenaie wiec jak ja chciałam zmienić auto mąż namówł mnie na A klase bo ja nie lubię dużych aut, co prawda nie był zwolennikiem disla, no ale tak wypadło że kupiłam disla no i mam najbardziej awaryjne auto na świecie już za tą kase co wydałam na zakup tego badziewia plus naprawy miałabym pewnie nową yariskę, poprostu usiąść i płakać, sprzedać tego nie idzie bo przy skrecie coś hałasuje, trzeszczy mechanicy rozkładają rece, nie chcą grzebać w nim bo nie mają pojecia co to jest. jestem zrozpaczona
_________________
alicja
Powrót do góry
gadu-gadu
Symon

Debiutant



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 45
Skąd jesteś (miejscowość / region): BYTOM - BruxeLLes
Posiadane auto: B180 CDI
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 13 Sie 2009, 14:11
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


posiadam A 180 CDI model W 169 rok 2006
przebieg niecale 125.000km
i bez usterek...
jedna dodatkowa rzacz jaka zrobilem na ostatnim servisie to wymiana klockow przod przy przebiegu 122tys km
auto caly czas servisowane tylko w ASO
auto sluzy do jazdy miejskiej a w swieta i wakacje do przyjazdu do polski czyli jakies 1400km w jedna strone
na trasie szybkie zwinne i zarazem ekonomiczne...
aktualnie zastanawiam sie na czyms wiekszym...
ale prawdopodobnie znow wybiore A klase...
OSZCZEDNOSC Cool
Powrót do góry
gsg9dl

Czytelnik



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tychy
Posiadane auto: 170 CDI, 2004 rok
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 27 Wrz 2009, 15:37
Temat postu:

A klasa


Witam Wszystkich.
Jestem nowy na forum ,ale nie nowym posiadaczem A-klasy i nie tylko.
Generalnie jestem zadowolony.
Jeśli kupiło się go z pewnych rąk, dobrze serwisowanego - to jest jak każde inne auto tej klasy.
Merc C - klase z roczn. 2000 - 2004 to jest pomyłka !!
A- klasą przejechałem ok. 130.000 i ..tylko materiały eksploatacyjne.
Nie zamieniłbym na Golfa czy Yaris, a rocznie "robię" ok.40tys. km.
Dbajcie tylko o swoje auta , a one się odwdzięczą się bezawaryjną jazdą.
Powrót do góry
Taja1

Debiutant



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: A140 2001r, Vito 2003 112CDI, Honda CRV 2009 2.2cdti
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 27 Wrz 2009, 21:27
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Witam

Ja mam A-klasę rocznik 2001 zakupiony rok temu. I z auta jestem zadowlona (nie chwaląc go) wymieniłam w nim tylko amortyzatory i tuleje, ale liczyłam się z tym przy zakupie bo auto miało 90 000, więc nie było szoku, że coś trzeba z nim zrobić. Przyznam szczerze że bardzo dbam o ten samochód, może dlatego jak na razie nie płata mi figli. Poza tym naprawde bardzo go lubię świetnie się nim parkuje, jest ładny i jak dla mnie bardzo przestronny (mam wersję Long) i wygodny. Posiadam jeszcze drugie auto, bardziej na trasy, ale i tym zdarzyło mi się jeżdzić na wakacje i na weekendowe wypady za miasto i jedyne na co mogę wtedy narzekac to na mały silnik (1.4) Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
DamianS899

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Mercedes A190 Avantgarde , Mercedes B180 CDI
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 15 Sty 2010, 15:41
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Witam:) Od 3 miesiecy jestem szczęśliwym posiadaczem Mercedesa A190 z 2000r. Po zakupie wymieniłem klocki hamulcowe oraz tarcze. i to by bylo na tyle wymian. Moja opinia? Auto jest bardzo zrywne 125konny silnik jest aż za mocny do tego samochodu ale mimo wszytko bardzo mi to odpowiada:) Po zimie mam zamiar nabić i odgrzybić klimę , nie wiem czy jest to konieczne ale myślę ze nie zaszkodzi Smile Auto ma 87tyś przebiegu potwierdzonego książką serwisową Smile wiec jestem spokojny ze nic nie było kręcone:) Auto świetne no moze troszkę za dużo pali ale nie możemy się spodziewać niskiego spalania skoro jeździmy w mieście autem z dużym benzynowym silnikiem:) Mam oczywiście delikatny problem z manetką kierunkowskazów ale nie jest to powszechnie spotykane w tym modelu wiec również niebardzo sie tym martwięSmile moje auto oceniam na hm 5Smile
pozdrawiam. D
Powrót do góry
gadu-gadu
jolcia

Debiutant



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świnoujście
Posiadane auto: Audi A2
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 18 Sty 2010, 15:10
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) opinie o a klasie


Kupilam mercedesa a-klasa rok temu bardzo chcialam miec takie. Na dzien dzisiejszy to najchetniej wrzucila bym go do kanalu tyle co mi nerw juz zjadlo.Najchetniej to bym go sprzedala albo zamienila na cos innego. Na pewno juz by mnie juz nikt nie namowli na mercedesa.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto


MercedesB 200

14 900

2006r.

250 000 km

śląskie

MercedesCitan

79 777

2019r.

43 000 km

pomorskie

MercedesA 150

12 490

2004r.

166 333 km

pomorskie

MercedesB 180

49 999

2015r.

217 000 km

łódzkie

MercedesE 200

29 990

2010r.

256 900 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System