Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Luzna kierownica



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Uklad kierowniczy,zawieszenie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Woohoooo

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A W168
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Maj 2016, 10:21
Temat postu:

Luzna kierownica


Hej, wiem, że był już podobny temat, jednak nie znalazlam tam info, ktore moglabym wykorzystać więc będę wdzięczna za nie usuwanie tego posta i za podpowiedzi, jesli ktos znajdzie czas:)

Od kilku dni kierownica w moim samochodzie chodzi lekko, nawet bardzo. Do tego stopnia, ze muszę wolnej jezdzić po mieście.
W zeszłym roku w auto, a dokładniej w jedno koło, uderzył skuter, jednak samochód nie odniósł żadnych szkód. Był serwisowany u mechanika, który nie znalazł tam nic szczególnego. Jednak kierownica od tamtej pory musi byc lekko skrecona w lewo aby auto jechało prosto. Kontaktowaliśmy się z warsztatem który wymienia nam zawsze opony i powiedzieli że to na pewno nie ma nic wspólnego z geometria kól więc nawet tam nie pojdeżdzaliśmy. W zeszłym roku nie wymienialiśmy opon na zimowe, więc mowa jest cały czas o tych samych kołach. Około miesiąca temu, mój ojciec sprawdzał swoją pompką (nie wiem jak to się nazywa, wybaczcie) ciśnienie w oponach i we wszystkich okazało się, że jest dużo za niskie, więc dopomował zgodnie z tym co było napisane na samochodzie. Tak się jednak zastanawiam, może miał zepsute to urządzenie i dopomował za bardzo? Z tym, że od tamtej pory minął miesiąc a tak jak mówiłam, kierownica zaczeła byc luzna dopiero teraz.
Bede ogromnie wdzieczna za wszelkie wskazówki. Szczegolnie takie, ktore bede w stanie sama ogarnać, ponieważ mechanika mam w innym miescie.
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Czw 12 Maj 2016, 22:41
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Luzna kierownica


Zajedź na diagnostykę i niech sprawdzą zawieszenie. Końcówki, sworznie, drążki. Niewiele za usługę zapłacisz i będzie już co nieco wiadomo.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Uklad kierowniczy,zawieszenie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Uklad kierowniczy,zawieszenie.


MercedesB 150

105 000

2020r.

46 000 km

zachodniopomorskie

MercedesC 43 AMG

154 900

2016r.

126 826 km

kujawsko-pomorskie

MercedesS 350

82 990

2010r.

211 398 km

pomorskie

MercedesCLS 500

119 900

2011r.

75 372 km

kujawsko-pomorskie

MercedesC 180

94 800

2019r.

50 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System