Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa C ) C 180 W204. Czy warto etc...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa C ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HelkaW

Czytelnik



Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Honda Accord
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Lip 2014, 19:14
Temat postu:

C 180 W204. Czy warto etc...


Witam serdecznie,
Jestem zupełnym świeżakiem na tym forum. Nie ukrywam, że zarejestrowałem się, żeby podpytać właścicieli mercedesów, czy wybrany przeze mnie model jest wart uwagi. Jeśli już stanę się posiadaczem Mercedesa, na forum na pewno będę często:).
Do rzeczy.
Pojawiła mi się okazja zakupu C klasy w204, rocznik 2012 (po lifcie), z pewnych rąk (od dyrektora w firmie w której pracuję).
Salon PL, kombi, silnik 1,8 benzyna, manual, kilka bajerów jak inteligentne biksenony, przebieg 130tkm na pełnym serwisie Mercedesa. W tej chwili (przed sprzedażą) będzie wymieniane sprzęgło.
Mam pytanie. Czy ten silnik, jak i ogólnie ten model Mercedesa, to jest udana konstrukcja? Pytam, bo wiemy wszyscy, jak to jest z tymi nowymi samochodami. Jeden silnik jest nowej konstrukcji a bardzo udany, inny należy szerokim łukiem omijać. Sam fakt wymiany sprzęgła przy takim przebiegu nie świadczy za dobrze (dotychczasowy użytkownik jeździł rozsądnie, przebieg to pół na pół miasto i trasy)
Bardzo Was proszę o szczerą opinię, jak to jest z tym konkretnym modelem. Pierwszy raz mam zamiar wydać tak dużą (jak dla mnie) ilość pieniędzy na samochód, i nie chciałbym zarzucić sobie skarbonki na szyję.
130tkm na dwa lata to dużo, ale kupując sprzęt sprowadzany z zachodu od tutejszych handlarzyn można być pewnym przebiegów jeszcze większych, tyle że liczniki są po "regeneracji"Wink)
Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
pozdrawiam
Michał W - HelkaW
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa C ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa C »

Opinie o samochodach Mercedes klasa C - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa C ) Oceń swoje auto


MercedesB 200

14 900

2006r.

250 000 km

śląskie

MercedesCLA 200

129 000

2019r.

130 000 km

pomorskie

MercedesE 200

19 999

2003r.

233 000 km

dolnośląskie

MercedesA 250

69 700

2013r.

250 000 km

mazowieckie

MercedesC 320

30 900

2008r.

263 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System