Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quail

Czytelnik



Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubelskie
Posiadane auto: laguna3coupe,2lB,t,2011
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 07 Wrz 2014, 11:06
Temat postu:

Porady eksperta


Porady eksperta- jest to propozycja utworzenia nowego działu, a zarazem odpowiedż na tego typu zapotrzebowanie społeczne! Dział ten zawierałby zwięzłe omówienia jak np. wymienić klocki, czy jak wyłączyć brzęczyk niezapięcia pasów,itp. Najlepiej, gdyby czytelnicy mogli go uzupełniać o swoje doświadczenia.Jednak w tym dziale moderator powinien czuwać nad poprawnością merytoryczną wypowiedzi-wiadomo bowiem, że dla niektórych słowo pisane ma wielką moc!
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Nie 07 Wrz 2014, 11:57
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Od tego typu zagadnień są działy techniczne w każdej marce pojazdu
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pon 08 Wrz 2014, 13:28
Temat postu:

Re: Porady eksperta


quail napisał:
Porady eksperta- jest to propozycja utworzenia nowego działu, a zarazem odpowiedż na tego typu zapotrzebowanie społeczne! Dział ten zawierałby zwięzłe omówienia jak np. wymienić klocki, czy jak wyłączyć brzęczyk niezapięcia pasów,itp. Najlepiej, gdyby czytelnicy mogli go uzupełniać o swoje doświadczenia.Jednak w tym dziale moderator powinien czuwać nad poprawnością merytoryczną wypowiedzi-wiadomo bowiem, że dla niektórych słowo pisane ma wielką moc!




Moim skromnym zdaniem nie jest to potrzebne Cool
Porady eksperta........a niby kogo i na jakiej podstawie będziemy to oceniać??? Rolling Eyes
Ekspert od tego....ekspert od tego... i od czego jeszcze Wink
A dodatkowo "czytelnicy" mają uzupełniać o swoje doświadczenia....moderator czuwający nad poprawnością merytoryczną.... Shocked Shocked Shocked nie widząc problemu i auta....
Dobre na prawdę dobre.....do kącika humoru... Laughing
To po co forum....kolego jedź szybciutko do serwisu....tam sami eksperci.... Wink Laughing Laughing Laughing
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
parker456

Debiutant



Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Ceed I/2007/1.6
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 18 Gru 2014, 17:43
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Porady Eksperta zawsze by mogli prostować ludzie, którzy się lepiej znają np. na elektryce, a ekspert najlepiej umie doradzać w mechanice. Smile
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Czw 18 Gru 2014, 20:38
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Witam Twisted Evil panie kolego mk0367 ekspert od tego i ekspert od czego innego . No niestety albo stety czasy się zmieniają i teraz tak jest - każdy od czego innego . Czasy , kiedy Polak sam musiał naprawiać Syrenkę lub Poloneza ( bez obrazy dla tych aut ) się skończyły Twisted Evil Teraz auta są technologicznymi ,,cackami'' niż prawdziwymi autami - ,,proste w obsłudze i naprawie'' Twisted Evil . Wszystkie te systemy pomagające kierowcy prowadzić auto , sprowadzają się do tego , że jedziemy jak na grze w Playstation Twisted Evil
Do tego wystarczy obejrzeć na TVN TURBO - będzie pan zadowolony i ma kolega przekrój naszych mechaników - stąd każdy z nas chce sam naprawić to czy tamto bez zbędnego wydawania góry pieniędzy . Nie chodzi tu też o sknerstwo lub brak zasobności kieszeni Twisted Evil . Ja np nie jestem orłem w elektronice mojej cytryny i taki kolega z wiedzą na pewno by się przydał Twisted Evil
Co do pomysłu kolegi quail pomysł może i dobry ale są działy i z tego co widzę , nikt nie używa opcji szukaj na tym forum . Jest wiele powtarzających się postów na ten sam temat , ręce mi opadają i nie mam już siły odpowiadać w tych samych tematach . Druga sprawa , jest jeszcze coś takiego jak wujek Google - wpisujemy szukanej frazy i mam ,,milion'' podpowiedzi i stron na szukany temat Twisted Evil Ale po co mam siedzieć przed kompem 0,5 h lub 1 h i szukać po necie odpowiedzi , jak mogę pytanie ( kolejne te same ) na forum zadać Twisted Evil . Więc chyba kolego Twój pomysł nie wypali Twisted Evil Dosyć tych wywodów Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Czw 18 Gru 2014, 20:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Pią 19 Gru 2014, 14:00
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Witam Twisted Evil kolego diablo 2 Wink

Po pierwsze dałeś odpowiedź dlaczego NIE.....szukajka...wujek Google...lenistwo forumowiczów,łatwiej pytać niż poświęcić swój czas i szukać samemu....zauważyłem to.
Najlepiej gdyby ktoś siedział godzinami i pisał odpowiedzi nawet jeśli już są...bo tak łatwiej Rolling Eyes

Po drugie znajdź ekspertów którzy poświęcą swój czas na odpisywanie moim zdaniem setek pytań...myślę że tak by było i sam to potwierdziłeś pisząc o szukajce...

Po trzecie nie każdy ma auto nafaszerowane technologicznymi cudami...a jeśli już to lepiej żeby amator tego nie ruszał.

Po czwarte co do programu będzie pan zadowolony, to konkluzja jest prosta, gdy ja zrobię usterkę to wiem gdzie i czego szukać..... Wink dla osób postronnych to już nie jest tak proste, potrzebny czas i czas...cierpliwość-zapał,doświadczenie itp.
Program ma mieć oglądalność...nikt nie zerknie na triumfy ale upadki chętnie pooglądamy.
Ale co do mechaników to masz rację....są spece i partacze Evil or Very Mad

Po piąte forum jest po to żeby poszukać odpowiedzi...a jeśli nie ma zadać pytanie...ktoś podpowie ktoś nie.....a na koniec wypadało by napisać krótki post np. dzieki itp.... Cool
A to już nie których przerasta....a przecież nikt nie jest na kogoś usługach czy pensji Confused

Pozdro
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Pią 19 Gru 2014, 19:25
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Witam Twisted Evil ten Nasze wypowiedzi powinni przeczytać większość tu na forum . Masz rację - ja jak mam czas to tu zaglądam ( teraz mam , bo żona Klan ogląda Twisted Evil ) Sam czasami jestem ciekaw tutejszych postów , awarii czy inne ciekawe ,,problemy'' techniczne Twisted Evil Może ,,dołożyć'' taki dział typu ,,dziś pytanie - dziś odpowiedź " - jak ktoś będzie chciał to odpowie Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Pią 19 Gru 2014, 22:55
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Myślicie o dziale z każdym pytaniem technicznym? Niezależnie czy podobne tematy znajdują się już na forum?
Można by spróbować przez jakiś czas pobawić się, zobaczyć jaka będzie aktywność.
Myślałem o szybkim pytaniu gdzie posty tego typu zakładane w tym dziale byłyby emitowane przez np. trzy dni i po tym czasie samoczynnie utylizowały by się.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Pią 19 Gru 2014, 23:59
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Witam Twisted Evil oooooooo właśnie coś takiego Twisted Evil Trzy dni w zupełności wystarczy ale no właśnie to ale , znajdą się tacy co będą chcieli być może wydłużyć ten okres Twisted Evil Jak znam życie , bez ankiety się nie obejdzie Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Protazy

Debiutant



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wawka
Posiadane auto: Sierra, 1.6, 1992
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 31 Gru 2014, 15:00
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


To mógłby być dobry pomysł, ale trzeba byłoby wdrażać go z głową. Konkretny ekspert, uznane nazwisko i pomysł na formułę.
Powrót do góry
diablo2

Auto Maniak



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
Wysłany: Sob 03 Sty 2015, 22:42
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Witam Twisted Evil do wymiany klamki wewnętrznej nie trzeba jakiegoś experta z nazwiskiem Twisted Evil To samo z wykręceniem rozrusznika
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
gadu-gadu
Adamusek12

Debiutant



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świecie
Posiadane auto: Sharan
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 04 Sty 2015, 21:01
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Tylko kto by miał być tym ekspertem,za darmo raczej taki ekspert znany nie będzie się udzielał.
_________________
ELEKTRONIK
Powrót do góry
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Pon 05 Sty 2015, 22:48
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


Drodzy panowie wiadomo iż za dobrze wykonana prace mechanika trzeba słono zapłacić. Żeby mechanik był dobry musi posiadać wiedzę,a z wszelakich źródeł wiadomo ze własnie za wiedzę się płaci.

Pomysł zacny ale w kupie siła wszyscy mamy jakowaś wiedzę w rożnych dziedzinach mechaniki, elektryki samochodowej. Razem możemy osiągnąć wiele.
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak



Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość / region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
Wysłany: Sro 07 Sty 2015, 17:00
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Porady eksperta


mk0367 napisał:
Witam Twisted Evil kolego diablo 2 Wink

Po pierwsze dałeś odpowiedź dlaczego NIE.....szukajka...wujek Google...lenistwo forumowiczów,łatwiej pytać niż poświęcić swój czas i szukać samemu....zauważyłem to.
Najlepiej gdyby ktoś siedział godzinami i pisał odpowiedzi nawet jeśli już są...bo tak łatwiej Rolling Eyes

Po drugie znajdź ekspertów którzy poświęcą swój czas na odpisywanie moim zdaniem setek pytań...myślę że tak by było i sam to potwierdziłeś pisząc o szukajce...

Po trzecie nie każdy ma auto nafaszerowane technologicznymi cudami...a jeśli już to lepiej żeby amator tego nie ruszał.

Po czwarte co do programu będzie pan zadowolony, to konkluzja jest prosta, gdy ja zrobię usterkę to wiem gdzie i czego szukać..... Wink dla osób postronnych to już nie jest tak proste, potrzebny czas i czas...cierpliwość-zapał,doświadczenie itp.
Program ma mieć oglądalność...nikt nie zerknie na triumfy ale upadki chętnie pooglądamy.
Ale co do mechaników to masz rację....są spece i partacze Evil or Very Mad

Po piąte forum jest po to żeby poszukać odpowiedzi...a jeśli nie ma zadać pytanie...ktoś podpowie ktoś nie.....a na koniec wypadało by napisać krótki post np. dzieki itp.... Cool
A to już nie których przerasta....a przecież nikt nie jest na kogoś usługach czy pensji Confused

Pozdro





Czyli koledzy uważają że miałem rację w poście powyżej.... Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Potwierdzam swoje zdanie....to jest forum a my wszyscy jesteśmy po to żeby pomóc jeśli ktoś potrafi... Idea
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Rozwój portalu


MercedesCL 55 AMG

129 999

2012r.

183 000 km

pomorskie

MercedesE 220

27 000

2008r.

209 000 km

lubelskie

MercedesCitan

79 777

2019r.

43 000 km

pomorskie

MercedesE 320

19 900

2004r.

282 000 km

mazowieckie

MercedesE 220

43 900

2010r.

209 147 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System