Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Wrocław i okolice



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RAPA

Dyskutant



Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 56
Skąd jesteś (miejscowość / region): kraków
Posiadane auto: e 212 220 cdi 2011
Piwa: 3/0
Wysłany: Wto 13 Sty 2015, 10:46
Temat postu:

Wrocław i okolice


witam mało tu się dzieje ,Są pytania dotyczące gdzie tanio i dobrze ? niestety tanio i dobrze się eliminuje .Do rzeczy znam dwa warsztaty dobre ( raczej nie tanie ) mechanik w Oławie, blacharz - lakiernik w Zgierzu ,blacharz posiada wszelkie certyfikaty ze strony mercedesa ( naprawiają nadwozia z aluminium ) warto zwłaszcza jak na ubezpieczenie TEL.? ************** .Teraz mechanik z Oławy dobra alternatywa dla mieszkańców Wrocławia ( niedaleko 20 km ) Jeden z kilku warsztatów gdzie można naprawić nowego mercedesa ,przeglądy z wpisem do książki ,diagnostyka serwisowym sprzętem diagnostycznym ,posiadają pełną dokumentację serwisową niedawno otrzymali możliwość programowania nowych sterowników online w sieci mercedesa . Dlaczego nie tanio ? wiedza i sprzęt kosztuje .Znam ten warsztat wiele lat i widzę jak ewoluuje z każdym rokiem jest więcej sprzętu i wiedzy ( szkolenia w serwisie ).Zaleta jest że jak warsztat i klient przypadną sobie do gustu ( nie ma takich co w 100 % będą pasować) to większość można na tel. czyli przyjechać na gotowe części i godz . prosto na podnośnik nie tracąc czasu .Mają jeszcze uruchomić płatność karta .Mam nadzieję że te informacje się przydadzą rzeszy użytkowników Mercedesa .A tel do Oławy ************ .PS dodajcie inne rejony Polski majac takie dane serwisy zaczną myśleć nad cenami .Pamiętajcie że liczy się jakość naprawy a nie tylko cena !
Powrót do góry
boleń

Dyskutant



Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: W 207 250 CDi
Piwa: 7/1
Wysłany: Pon 26 Sty 2015, 17:18
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Wrocław i okolice


dodam może dwa słowa ,jak kolega wyżej znam ten warsztat od dawna zabawa zaczęła się gdy miałem jeszcze W 220 wiadomo Airmatic ,naprawy zawsze były rzetelne i dokładne . Teraz jak zmieniłem na nowszy model jeszcze bardziej doceniam wiedzę i wyposażenie tego warsztatu ,zawsze czysto . . oraz najnowszy nabytek - nowa diagnostyka nie wiem czy fotki zadziałają ale warto wiedzieć gdzie naprawiają i czym ( dziś tam byłem aktual zdjęcia ) stanowisko do diagnostyki i napraw szybkich .Polecam dodam że praca pomaga mi aby tam dotrzeć pomimo odległości .Zapomniałbym auto serwis *************
Powrót do góry
NR 1

Dyskutant



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 60
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: S 400
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 04 Lut 2017, 12:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Wrocław i okolice


Witam . Czasami właściciel warsztatu nie dba o własne interesy i należy mu pomóc https://images83.fotosik.pl/336/b4f3c4ea32eb9b12med.jpg nowe biuro i poczekalnia https://images83.fotosik.pl/336/cfc13a4d1df43d55med.jpg dadzą nowe światło na Firmę , udostępniają płatność kartą oraz możliwość zakupu NOWYCH oryginalnych części do gwiazdy . Znam ten warsztat od lat i z każdą wizytą widać rozwój ,pomimo że lokal jest wynajmowany .Polecam są panaceum na wiele chorób gwiazdy ( nie wiem czy zdjęcia zadziałają ,jak nie to proszę o pomoc )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Polecane warsztaty


MercedesCLA 200

129 000

2019r.

130 000 km

pomorskie

MercedesML 320

48 990

2008r.

266 896 km

pomorskie

MercedesGLC 220

136 500

2019r.

49 000 km

mazowieckie

MercedesE 270

14 500

2002r.

374 000 km

lubelskie

MercedesA 180

77 960

2020r.

55 230 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System