Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Koszty naprawy tiptronika w A-klasie???



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ przeniesienia napedu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robal1974

Debiutant



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 46
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów/Małopolska
Posiadane auto: Hyundai Tucson
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 28 Paź 2008, 11:55
Temat postu:

Koszty naprawy tiptronika w A-klasie???


Witam!!!
Od roku mam a-klasę z tiptronikiem, niestety od jakiegoś czasu na wyświetlaczu pojawia się "F" - czyli błąd skrzyni biegów - możliwe, że to tylko zimny lut, ale może to być również sterowni skrzyni biegów -

PYTANIE - ile kosztuje naprawa, konkretnie interesują mnie koszty naprawy w serwisie Mercedesa lub naprawa samego sterownika lub usunięcie tego braku połączenia "zimny lut". Cool Sad
Powrót do góry
gadu-gadu
agidaro

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 226
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mińsk Mazowiecki/W-wa
Posiadane auto: A 160 W168 '98 automat/ Kia Sportage 2.0 CRDi 2010/ Opel Vectra C 2.2 DTi 2003 - do sprzedania
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 28 Paź 2008, 13:55
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Koszty naprawy tiptronika w A-klasie???


jesli interesuje Cie ASO MB to zadzwon do nich - maja cennuk na wszystko... podadza czesci i robocizne.
Powrót do góry
roibeso

Czytelnik



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 29 Paź 2008, 17:35
Temat postu:

naprawa skrzyni biegow


Po krotce opisze ci moja historie z naprawa skrzyni biegow w A-klasie. Otorz w ostatnie wakacje w lipcu doszlo do awarii skrzyni biegow. Pojawia sie literka F i samochod jezdzil tylko w trybie serwisowym. Opisana sytuacja miala miejsce w Ełku. W samym Elku i okolicach nie znalalem nikogo kto sprobowalby sie nawet podjac naprawy skrzynii automatycznej. Zadzwonilem do salonu MB w Bialymstoku. Pproszono mnie o przyjazd do warsztatu. W warsztacie okazalo sie ze nie beda naprawiac bo nie naprawiaja czesci ale jesli trzeba cos zrobic to robia regeneracja (12 tys brutoo !!!0, czyli wstawiaja nowa skrzynie. Szukalem mechanika w Białymstoku ale kazdy, ktorego znalazlem mowil ze nie wie czy zrobi. Dodatkowo kazdy chcial 3tys netto za sama robocizne pplus czesci. Zdenerwowalem sie i zabralem samochod laweta do Poznania. Po Poznaniem (w Sawdzimiu) znajduje sie warsztat zajmujacy sie tylko i wylacznie automatami. Adres: http://teomotors.pl/. Powiem tak max profesjonalizm za max niska cene. Okazlao sie ze calkowity koszt naprawy czyli robocizna (1500zł) plus czesci wyniosl mnie 2700zl. No niestety przy okazji wyszlo ze mam kiepski regulator skrzyni i musze go wymienic ale musze sie zastanowic poniewaz sam regulator kosztuje 4tys brutto. Jesli macie jakies dane o tanszych regulatorach chetnie skorzystam. A co do warsztatu nie ma chyba lepszego w Polsce. Polecil mi ten warsztat kolega z Berlina poniewaz jego znajomi z niemiec tez w tym warsztacie naprawiaja skrzynie.

Pozdrawiam serdecznie
Roibeso
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ przeniesienia napedu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ przeniesienia napedu


MercedesGL 450

62 990

2007r.

205 106 km

pomorskie

MercedesA 170

7 900

2004r.

123 000 km

wielkopolskie

MercedesA 180

95 900

2020r.

34 000 km

mazowieckie

MercedesB 180

49 999

2015r.

217 000 km

łódzkie

MercedesE 280

24 990

2006r.

291 986 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System