Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Luzna kierownica



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Uklad kierowniczy,zawieszenie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Woohoooo

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A W168
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Maj 2016, 10:21
Temat postu:

Luzna kierownica


Hej, wiem, że był już podobny temat, jednak nie znalazlam tam info, ktore moglabym wykorzystać więc będę wdzięczna za nie usuwanie tego posta i za podpowiedzi, jesli ktos znajdzie czas:)

Od kilku dni kierownica w moim samochodzie chodzi lekko, nawet bardzo. Do tego stopnia, ze muszę wolnej jezdzić po mieście.
W zeszłym roku w auto, a dokładniej w jedno koło, uderzył skuter, jednak samochód nie odniósł żadnych szkód. Był serwisowany u mechanika, który nie znalazł tam nic szczególnego. Jednak kierownica od tamtej pory musi byc lekko skrecona w lewo aby auto jechało prosto. Kontaktowaliśmy się z warsztatem który wymienia nam zawsze opony i powiedzieli że to na pewno nie ma nic wspólnego z geometria kól więc nawet tam nie pojdeżdzaliśmy. W zeszłym roku nie wymienialiśmy opon na zimowe, więc mowa jest cały czas o tych samych kołach. Około miesiąca temu, mój ojciec sprawdzał swoją pompką (nie wiem jak to się nazywa, wybaczcie) ciśnienie w oponach i we wszystkich okazało się, że jest dużo za niskie, więc dopomował zgodnie z tym co było napisane na samochodzie. Tak się jednak zastanawiam, może miał zepsute to urządzenie i dopomował za bardzo? Z tym, że od tamtej pory minął miesiąc a tak jak mówiłam, kierownica zaczeła byc luzna dopiero teraz.
Bede ogromnie wdzieczna za wszelkie wskazówki. Szczegolnie takie, ktore bede w stanie sama ogarnać, ponieważ mechanika mam w innym miescie.
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Czw 12 Maj 2016, 22:41
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Luzna kierownica


Zajedź na diagnostykę i niech sprawdzą zawieszenie. Końcówki, sworznie, drążki. Niewiele za usługę zapłacisz i będzie już co nieco wiadomo.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Uklad kierowniczy,zawieszenie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Uklad kierowniczy,zawieszenie.


MercedesR 350

69 700

2012r.

260 000 km

mazowieckie

MercedesE 350

49 900

2009r.

313 507 km

kujawsko-pomorskie

MercedesB 180

105 990

2019r.

39 000 km

śląskie

MercedesA 180

91 780

2021r.

58 000 km

mazowieckie

MercedesA 180

13 990

2008r.

198 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System