Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chudy1234561

Czytelnik



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Belfast
Posiadane auto: Mercedes a 140
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Lip 2016, 13:17
Temat postu:

Sprężyna hamulca tył


Witam. Potrzebuje kupic taka sprezyne jak zaznaczona na zdjeciu. Nie moge nigdzie jej znaleźć i potrzebuje też numer katalogowy.

Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4811
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Pią 22 Lip 2016, 21:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Co jest A-140? To tylko oznaczenie handlowe. Nie mówi nic - ani o modelu, ani o roku produkcji. A-klas jest już ze cztery modele robione od dwudziestu lat. To od czego mam zacząć? Od wikipedii? Żeby znaleźć w których modelach i rocznikach był silnik 140? Bo tobie nie chce się tego napisać? Naprawdę ręce opadają, ile razy można prosić o dane auta... A moderatorzy nic nie robią - jak by tak ze dwadzieścia postów poszło na śmietnik za brak danych auta to może by się reszta nauczyła :-/
Idź do wróżki.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 13:35
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Jezeli taki z Ciebie znawca aut i arogant to powinienes wiedziec ze od 20 lat histori A klasy wszystkich seri razem a byly ich 3 tylko jeden model w168 z silnikiem 1.4 82km byl produkowany w fabryce w niemieczech Rastatt.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 13:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Moderator powinien sie zajac blokowaniem kont takich typow co wszystkie rozumy pozjadaly..no coz jaka Polska tacy polacy..żal...
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4811
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 20:32
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


jakob123pl napisał:
Jezeli taki z Ciebie znawca aut i arogant to powinienes wiedziec ze od 20 lat histori A klasy wszystkich seri razem a byly ich 3 tylko jeden model w168 z silnikiem 1.4 82km byl produkowany w fabryce w niemieczech Rastatt.

I według ciebie to jest znawca?
Odpowiem ci tak: Mam do czynienia na bieżąco z rożnymi modelami Mercedesa - aktualnie jeździ ich po drogach (wliczając busy i ciężarówki) spokojnie kilkadziesiąt modeli. Doliczając wersje silnikowe mamy ich spokojnie kilkaset. Doliczając modele starsze - to kilka tysięcy. Chyba bym dostał pier.dolca, jak bym miał się na pamięć uczyć w jakich datach każdy z nich był produkowany!
Masz w podpisie dwie A-klasy to chyba zrozumiałe, że się tym modelem interesujesz. Czemu więc uważasz za dziwne, że ktoś wie mniej niż ty?
Nie siedzę nad tygodnikami motoryzacyjnymi, i nie śledzę z wypiekami wypocin redaktorków - ale jak widzę własnie tacy są dla ciebie ZNAWCAMI. Ja nie zamierzam zaśmiecać sobie głowy wiedzą mi niespecjalnie przydatną - bo akurat na forum to zas..ny obowiązek pytającego udzielić takiej informacji, żeby osoba która chce odpowiedzieć nie musiała marnować czasu na poszukiwanie dodatkowych informacji.
Punkt 11 regulaminu:
Przy tworzeniu nowego tematu w treści wiadomości należy podać szczegółowe informacje na temat samochodu (marka, model, wersja, rocznik, rodzaj i pojemność silnika. Warto podać jak najwięcej szczegółowych informacji - im dokładniej opiszemy temat - tym większe prawdopodobieństwo, że szybko uzyskamy odpowiedź.
Tak przy okazji - nasuwa mi się spostrzeżenie, że najwięcej pretensji i zażaleń mają zawsze ci z najmniejszym dorobkiem na forum.
jakob123pl napisał:
Moderator powinien sie zajac blokowaniem kont takich typow co wszystkie rozumy pozjadaly..

Najpierw sobie porównaj, ilu osobom ty pomogłeś, a ilu ja. Potem sobie możesz blokować. Jak ja zjadałem swój pierwszy rozum przy Mercedesie to ty pieluchy nosiłeś.
jakob123pl napisał:
no coz jaka Polska tacy polacy..żal...

"Deutschland, Deutschland über alles" - już nawet zapomniałeś, że "Polacy" pisze się z wielkiej litery... Confused
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 20:32
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 23:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


No widac ze zjadles przy meśkach caly rozum gdy ja w pieluchy robilem bo kultury zero..jezeli za kazdym razem takim tonem ,laską i arogancją do pytajacych to piwo stawiali zebys im spokój dal lub ze strachu bo ludzie sa tu zwykle nowi a w naturze polakow jest regulaminu nie czytac i gdy trwoga to na forum..i latwiej jest zapytac o rocznik niz do wrozki wysylac..
Polacy jako naród..z duzej
Polacy jako gląby..z małej
Pozdrawiam.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 23:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


I ja zjadlem zeby na klasach A B C E + dostawcze i cieżarowe i nie dziwi mnie ze ktos wie mniej odemnie lecz poziom kultury "auto maniaków"tu obecnych.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 23:48
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


A wracajac do sprezyny to zestawy naprawcze znanych mi firm jej nie zawierają wiec zostaje rynek wtórny lub caly beben na nowy wymienic. Powodzenia.Daj znac innym jak poradziles sobie z tematem..beda prawie wszyscy wdzieczni..
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4811
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Nie 24 Lip 2016, 09:36
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


jakob123pl napisał:
w naturze polakow jest regulaminu nie czytac

A przepraszam: Co mnie to obchodzi???
Jak przejdziesz ulicę na czerwonym świetle to też się tłumaczysz "sorry, ale ja tego regulaminu nie czytałem"??
Śmieszą mnie tacy ludzie - własne podejście do wszelkich regulaminów, własne zasady pisowni i wielkie zdziwienie że ktoś może tego nie akceptować. Tak! - to o tobie! Bo jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to niechlujstwo językowe które prezentujesz jest właśnie brakiem szacunku do innych. Tych, którzy to czytają.
jakob123pl napisał:
Jezeli taki z Ciebie znawca aut i arogant to powinienes wiedziec

Widzę, że szczytem twoich ambicji jest znaleźć post w którym jest coś, do czego można się przyczepić doskonale zdając sobie sprawę jaki będzie ciąg dalszy. Widać, że twoja "szeroko pojęta kultura" nie pozwoliła ci odpowiedzieć w pierwszym poście na zadane pytanie - trzeba się było doczepić i wystąpić w roli adwokata (o co zresztą nikt ciebie nie prosił)
Nie oceniałem pytającego jako osoby, i sam się o taką opinię nie prosiłem. Przejrzyj sobie powyższe posty - kto komu zaczął ubliżać? Bo "arogancja" (jak to nazwałeś) to chyba trochę co innego niż "brak kultury" czym właśnie nie grzeszysz a zarzucasz innym...

Tak, zdarza mi się przejść na czerwonym świetle, ale dyskusji z policjantem nie zaczynam od zarzucania mu braku kultury Twisted Evil

P.S.: Pkt. 20 Regulaminu:
Nie piszemy jednego posta pod drugim (zamiast tego używamy opcji edycji posta by dopisać dodatkową treść).
Jak widać kolega chce w szybkim tempie dołączyć do grona "najaktywniejszych na forum" Laughing
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Nie 24 Lip 2016, 22:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Koledzy, przejdźcie na Pw i tam wymieniajcie poglądy.
Na forum rozwiązujemy sprawy techniczne.
Proszę o stosowanie się do regulaminu.
Temat zamykam.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy


MercedesVito

104 900

2017r.

92 000 km

mazowieckie

MercedesCLS 500

119 900

2011r.

75 372 km

kujawsko-pomorskie

MercedesViano

24 900

2008r.

385 000 km

mazowieckie

MercedesCLS 350

95 800

2013r.

136 750 km

lubelskie

MercedesA 160

12 900

2006r.

290 100 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System