Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chudy1234561

Czytelnik



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Belfast
Posiadane auto: Mercedes a 140
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Lip 2016, 13:17
Temat postu:

Sprężyna hamulca tył


Witam. Potrzebuje kupic taka sprezyne jak zaznaczona na zdjeciu. Nie moge nigdzie jej znaleźć i potrzebuje też numer katalogowy.

Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Pią 22 Lip 2016, 21:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Co jest A-140? To tylko oznaczenie handlowe. Nie mówi nic - ani o modelu, ani o roku produkcji. A-klas jest już ze cztery modele robione od dwudziestu lat. To od czego mam zacząć? Od wikipedii? Żeby znaleźć w których modelach i rocznikach był silnik 140? Bo tobie nie chce się tego napisać? Naprawdę ręce opadają, ile razy można prosić o dane auta... A moderatorzy nic nie robią - jak by tak ze dwadzieścia postów poszło na śmietnik za brak danych auta to może by się reszta nauczyła :-/
Idź do wróżki.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 13:35
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Jezeli taki z Ciebie znawca aut i arogant to powinienes wiedziec ze od 20 lat histori A klasy wszystkich seri razem a byly ich 3 tylko jeden model w168 z silnikiem 1.4 82km byl produkowany w fabryce w niemieczech Rastatt.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 13:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Moderator powinien sie zajac blokowaniem kont takich typow co wszystkie rozumy pozjadaly..no coz jaka Polska tacy polacy..żal...
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 20:32
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


jakob123pl napisał:
Jezeli taki z Ciebie znawca aut i arogant to powinienes wiedziec ze od 20 lat histori A klasy wszystkich seri razem a byly ich 3 tylko jeden model w168 z silnikiem 1.4 82km byl produkowany w fabryce w niemieczech Rastatt.

I według ciebie to jest znawca?
Odpowiem ci tak: Mam do czynienia na bieżąco z rożnymi modelami Mercedesa - aktualnie jeździ ich po drogach (wliczając busy i ciężarówki) spokojnie kilkadziesiąt modeli. Doliczając wersje silnikowe mamy ich spokojnie kilkaset. Doliczając modele starsze - to kilka tysięcy. Chyba bym dostał pier.dolca, jak bym miał się na pamięć uczyć w jakich datach każdy z nich był produkowany!
Masz w podpisie dwie A-klasy to chyba zrozumiałe, że się tym modelem interesujesz. Czemu więc uważasz za dziwne, że ktoś wie mniej niż ty?
Nie siedzę nad tygodnikami motoryzacyjnymi, i nie śledzę z wypiekami wypocin redaktorków - ale jak widzę własnie tacy są dla ciebie ZNAWCAMI. Ja nie zamierzam zaśmiecać sobie głowy wiedzą mi niespecjalnie przydatną - bo akurat na forum to zas..ny obowiązek pytającego udzielić takiej informacji, żeby osoba która chce odpowiedzieć nie musiała marnować czasu na poszukiwanie dodatkowych informacji.
Punkt 11 regulaminu:
Przy tworzeniu nowego tematu w treści wiadomości należy podać szczegółowe informacje na temat samochodu (marka, model, wersja, rocznik, rodzaj i pojemność silnika. Warto podać jak najwięcej szczegółowych informacji - im dokładniej opiszemy temat - tym większe prawdopodobieństwo, że szybko uzyskamy odpowiedź.
Tak przy okazji - nasuwa mi się spostrzeżenie, że najwięcej pretensji i zażaleń mają zawsze ci z najmniejszym dorobkiem na forum.
jakob123pl napisał:
Moderator powinien sie zajac blokowaniem kont takich typow co wszystkie rozumy pozjadaly..

Najpierw sobie porównaj, ilu osobom ty pomogłeś, a ilu ja. Potem sobie możesz blokować. Jak ja zjadałem swój pierwszy rozum przy Mercedesie to ty pieluchy nosiłeś.
jakob123pl napisał:
no coz jaka Polska tacy polacy..żal...

"Deutschland, Deutschland über alles" - już nawet zapomniałeś, że "Polacy" pisze się z wielkiej litery... Confused
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 20:32
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 23:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


No widac ze zjadles przy meśkach caly rozum gdy ja w pieluchy robilem bo kultury zero..jezeli za kazdym razem takim tonem ,laską i arogancją do pytajacych to piwo stawiali zebys im spokój dal lub ze strachu bo ludzie sa tu zwykle nowi a w naturze polakow jest regulaminu nie czytac i gdy trwoga to na forum..i latwiej jest zapytac o rocznik niz do wrozki wysylac..
Polacy jako naród..z duzej
Polacy jako gląby..z małej
Pozdrawiam.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 23:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


I ja zjadlem zeby na klasach A B C E + dostawcze i cieżarowe i nie dziwi mnie ze ktos wie mniej odemnie lecz poziom kultury "auto maniaków"tu obecnych.
Powrót do góry
jakob123pl

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lahnstein, Niemcy
Posiadane auto: Mercedes A-klasse 200cdi w169 i A klasse 160 w168
Piwa: 5/0
Wysłany: Sob 23 Lip 2016, 23:48
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


A wracajac do sprezyny to zestawy naprawcze znanych mi firm jej nie zawierają wiec zostaje rynek wtórny lub caly beben na nowy wymienic. Powodzenia.Daj znac innym jak poradziles sobie z tematem..beda prawie wszyscy wdzieczni..
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Nie 24 Lip 2016, 09:36
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


jakob123pl napisał:
w naturze polakow jest regulaminu nie czytac

A przepraszam: Co mnie to obchodzi???
Jak przejdziesz ulicę na czerwonym świetle to też się tłumaczysz "sorry, ale ja tego regulaminu nie czytałem"??
Śmieszą mnie tacy ludzie - własne podejście do wszelkich regulaminów, własne zasady pisowni i wielkie zdziwienie że ktoś może tego nie akceptować. Tak! - to o tobie! Bo jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to niechlujstwo językowe które prezentujesz jest właśnie brakiem szacunku do innych. Tych, którzy to czytają.
jakob123pl napisał:
Jezeli taki z Ciebie znawca aut i arogant to powinienes wiedziec

Widzę, że szczytem twoich ambicji jest znaleźć post w którym jest coś, do czego można się przyczepić doskonale zdając sobie sprawę jaki będzie ciąg dalszy. Widać, że twoja "szeroko pojęta kultura" nie pozwoliła ci odpowiedzieć w pierwszym poście na zadane pytanie - trzeba się było doczepić i wystąpić w roli adwokata (o co zresztą nikt ciebie nie prosił)
Nie oceniałem pytającego jako osoby, i sam się o taką opinię nie prosiłem. Przejrzyj sobie powyższe posty - kto komu zaczął ubliżać? Bo "arogancja" (jak to nazwałeś) to chyba trochę co innego niż "brak kultury" czym właśnie nie grzeszysz a zarzucasz innym...

Tak, zdarza mi się przejść na czerwonym świetle, ale dyskusji z policjantem nie zaczynam od zarzucania mu braku kultury Twisted Evil

P.S.: Pkt. 20 Regulaminu:
Nie piszemy jednego posta pod drugim (zamiast tego używamy opcji edycji posta by dopisać dodatkową treść).
Jak widać kolega chce w szybkim tempie dołączyć do grona "najaktywniejszych na forum" Laughing
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Nie 24 Lip 2016, 22:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Sprężyna hamulca tył


Koledzy, przejdźcie na Pw i tam wymieniajcie poglądy.
Na forum rozwiązujemy sprawy techniczne.
Proszę o stosowanie się do regulaminu.
Temat zamykam.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy


MercedesB 170

19 900

2006r.

179 513 km

mazowieckie

MercedesB 180

25 800

2010r.

229 057 km

pomorskie

MercedesA 180

12 800

2006r.

267 500 km

mazowieckie

MercedesVito

155 900

2020r.

87 000 km

mazowieckie

MercedesE 450

209 777

2019r.

46 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System