Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arczito

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Police
Posiadane auto: Mercedes E300d W213
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 02 Lis 2018, 12:01
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Witam,

Szukalem jakichkolwiek for i znalazlem tylko te. moze ktos mi tu odpowie na moje pytania...
a mianowicie, jestem swiezym wlascicielem nowego w213 sedan z systemem autonomicznej jazdy i kamera 360 i nie podoba mi sie obecny grill, chcialbym go wymienic na ten diamentowy ktory jest w coupe. mozna to zrobic bez problemu?
kolejna sprawa to zablokowane funkcje, typu mirrorlink czy odtwaranie video w trakcie jazdy. jest ktos tutaj kto ma liste rzeczy ktore mozna odblokowac, dodac? nie wiem np dodatkowe info w HUD czy cokolwiek innego. nie wzialem tez ladowania indukcyjnego bo uwazalem to za niepotrzebne, ale zmienilo mi sie telefon na iphona x ktory obsluguje takie ladowanie, i pytanie czy mozna to jakos dodac? co jeszcze moglbym dodac?

i jeszcze kwestia mercedes me. gdzies przeczytalem ze mozna ta aplikacja odpalic tez auto zdalnie zeby sie nagrzalo. to sie tyczy kazdego wyposazenia czy trzeba miec webasto? bo z tego co sie orientuje webasto nie odpala silnika a tu niby tak.
Powrót do góry
RafalKacz

Czytelnik



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Walsrode
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Lis 2018, 17:09
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Dzień dobry,
Jestem pierwszy raz na forum proszę o wyrozumiałość.
Chciałbym się dowiedzieć o modelu w213 z silnikiem 200d. Znalazłem kilka samochód z tym silnikiem, ale nie można kupić nowego 150 konnego diesla.
Czy silnik był awaryjny lub miał problem żeby przejść nowe pomiary emisji?
Samochód z takim silnikiem wiadomo że nie będzie miał super osiągów, lecz czy wystarczy do sprawnego wyprzedzania?
Pozdrawiam
Powrót do góry
arczito

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Police
Posiadane auto: Mercedes E300d W213
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 02 Lis 2018, 18:25
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


RafalKacz napisał:
Dzień dobry,
Jestem pierwszy raz na forum proszę o wyrozumiałość.
Chciałbym się dowiedzieć o modelu w213 z silnikiem 200d. Znalazłem kilka samochód z tym silnikiem, ale nie można kupić nowego 150 konnego diesla.
Czy silnik był awaryjny lub miał problem żeby przejść nowe pomiary emisji?
Samochód z takim silnikiem wiadomo że nie będzie miał super osiągów, lecz czy wystarczy do sprawnego wyprzedzania?
Pozdrawiam


nie kupowalbym 150 koni. dla mnie nawet 194 w 220d to malo. 194 juz jedzie calkiem fajnie ale jak dla mnie to krytyczne minimum. jechalem nim 246km/h i przyspieszenie tez wystarcza, ale 150? no way. to ten sam silnik co 220d, jest tylko inna mapa o ile pamietam. 200d, 220d i 300d to ten sam silnik.
Powrót do góry
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 03 Lis 2018, 03:02
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


arczito napisał:
Witam,

Szukalem jakichkolwiek for i znalazlem tylko te. moze ktos mi tu odpowie na moje pytania...
a mianowicie, jestem swiezym wlascicielem nowego w213 sedan z systemem autonomicznej jazdy i kamera 360 i nie podoba mi sie obecny grill, chcialbym go wymienic na ten diamentowy ktory jest w coupe. mozna to zrobic bez problemu?
kolejna sprawa to zablokowane funkcje, typu mirrorlink czy odtwaranie video w trakcie jazdy. jest ktos tutaj kto ma liste rzeczy ktore mozna odblokowac, dodac? nie wiem np dodatkowe info w HUD czy cokolwiek innego. nie wzialem tez ladowania indukcyjnego bo uwazalem to za niepotrzebne, ale zmienilo mi sie telefon na iphona x ktory obsluguje takie ladowanie, i pytanie czy mozna to jakos dodac? co jeszcze moglbym dodac?

i jeszcze kwestia mercedes me. gdzies przeczytalem ze mozna ta aplikacja odpalic tez auto zdalnie zeby sie nagrzalo. to sie tyczy kazdego wyposazenia czy trzeba miec webasto? bo z tego co sie orientuje webasto nie odpala silnika a tu niby tak.


Cześć, z przykrością muszę stwierdzić, że na prawie wszystkie pytania poza 1 odpowiedzi będą negatywne.
Grila wymienisz;
Wątpię czy bez pomocy serwisu dostaniesz się do zablokowanych funkcji;
Ładowarka indukcyjna - po usb mozna zainstalować;
Webasto trzeba mieć...inaczej nie działa.
PS. Temat mirrora poruszyłem tu z pół roku temu ale bez odzewu Sad
Pozdrawiam
Powrót do góry
saskih

Debiutant



Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: mercedes e300 (c238) coupe 2017
Piwa: 2/0
Wysłany: Sob 03 Lis 2018, 14:24
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Dominator76 napisał:
arczito napisał:
Witam,

Szukalem jakichkolwiek for i znalazlem tylko te. moze ktos mi tu odpowie na moje pytania...
a mianowicie, jestem swiezym wlascicielem nowego w213 sedan z systemem autonomicznej jazdy i kamera 360 i nie podoba mi sie obecny grill, chcialbym go wymienic na ten diamentowy ktory jest w coupe. mozna to zrobic bez problemu?
kolejna sprawa to zablokowane funkcje, typu mirrorlink czy odtwaranie video w trakcie jazdy. jest ktos tutaj kto ma liste rzeczy ktore mozna odblokowac, dodac? nie wiem np dodatkowe info w HUD czy cokolwiek innego. nie wzialem tez ladowania indukcyjnego bo uwazalem to za niepotrzebne, ale zmienilo mi sie telefon na iphona x ktory obsluguje takie ladowanie, i pytanie czy mozna to jakos dodac? co jeszcze moglbym dodac?

i jeszcze kwestia mercedes me. gdzies przeczytalem ze mozna ta aplikacja odpalic tez auto zdalnie zeby sie nagrzalo. to sie tyczy kazdego wyposazenia czy trzeba miec webasto? bo z tego co sie orientuje webasto nie odpala silnika a tu niby tak.


Cześć, z przykrością muszę stwierdzić, że na prawie wszystkie pytania poza 1 odpowiedzi będą negatywne.
Grila wymienisz;
Wątpię czy bez pomocy serwisu dostaniesz się do zablokowanych funkcji;
Ładowarka indukcyjna - po usb mozna zainstalować;
Webasto trzeba mieć...inaczej nie działa.
PS. Temat mirrora poruszyłem tu z pół roku temu ale bez odzewu Sad
Pozdrawiam

Potwierdzam jak wyżej. Funkcje mirrorlink można uruchomić w odblokowujac w serwisie tryb inżynieryjski lub kupując na eliexpresie moduł który to odblokuje, ( niebieskie kostki) ale tego nikt mi nie potwierdził że to działa . Koszt 170 euro.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 03 Lis 2018, 14:24
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
arczito

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Police
Posiadane auto: Mercedes E300d W213
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 03 Lis 2018, 17:14
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


ok, dzieki za info.
Powrót do góry
tjank

Debiutant



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: W213 220d 4Matic
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 03 Lis 2018, 23:44
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


A no i tu właśnie pytanko - czy ktoś już próbował panów z serwisu nacisnąć o włączenie mirrorlinka? U mnie przegląd dopiero za kilka mieięcy. Mam wtedy zamiar paść na kolana Smile
Powrót do góry
arczito

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Police
Posiadane auto: Mercedes E300d W213
Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 04 Lis 2018, 00:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


tjank napisał:
A no i tu właśnie pytanko - czy ktoś już próbował panów z serwisu nacisnąć o włączenie mirrorlinka? U mnie przegląd dopiero za kilka mieięcy. Mam wtedy zamiar paść na kolana Smile


dam znac za 2tygodnie co w serwisie w szczecinie oni na to
Powrót do góry
tjank

Debiutant



Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: W213 220d 4Matic
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Lis 2018, 08:45
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Myślę, że żaden serwis na to nie pójdzie Sad ale awsze są dwa uda - uda się albo nie uda Smile Sklonny jestem jechać 600 km jęśli panowie serwisanci uruchomią mirrora. O ile na internecie mi nie zależy o tyle mirror bardzo by się przydał.
Powrót do góry
bobofruit

Czytelnik



Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: MB E300 Coupe
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Lis 2018, 14:23
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


A ja po okresie próbnym przedłużę umowę.
Stojąc w korkach warszawskich lubię sobie pooglądać/posłuchać youtube (np. zachara) . Wrzucić TV ncplusgo , poczytac wiadomości onet-u itd.
Inna sprawa , że wystepuję do mercedesa z żądaniem rekompensaty za to że przez pól roku internet mi nie działał. Teraz działa jedynie jako forma testów. Na zgłoszenia do mercedesa że internet raz dziala raz nie odpowiedź jest jedna. Caly czas formalnie usługa w Polsce nie jest uruchomiona. Uzytkownicy którzy sie w nią bawią uczestniczą w testach uruchominia tej usługi. Mercedes nie gwarantuje jej działania.
PLUS bierze pieniądze za działanie usługi ale też nie gwarantuje jej działania, bo to cały czas jedynie forma testów.
Aktualne na dzień 05/11/2018
Powrót do góry
arczito

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Police
Posiadane auto: Mercedes E300d W213
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 12 Lis 2018, 16:55
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


przedluzysz umowe na co? i na czym ogladasz zahara, nc plus itp bo nie kumam, command online ma takie funkcje ze odpalasz yt na monitorze?

bobofruit napisał:
A ja po okresie próbnym przedłużę umowę.
Stojąc w korkach warszawskich lubię sobie pooglądać/posłuchać youtube (np. zachara) . Wrzucić TV ncplusgo , poczytac wiadomości onet-u itd.
Inna sprawa , że wystepuję do mercedesa z żądaniem rekompensaty za to że przez pól roku internet mi nie działał. Teraz działa jedynie jako forma testów. Na zgłoszenia do mercedesa że internet raz dziala raz nie odpowiedź jest jedna. Caly czas formalnie usługa w Polsce nie jest uruchomiona. Uzytkownicy którzy sie w nią bawią uczestniczą w testach uruchominia tej usługi. Mercedes nie gwarantuje jej działania.
PLUS bierze pieniądze za działanie usługi ale też nie gwarantuje jej działania, bo to cały czas jedynie forma testów.
Aktualne na dzień 05/11/2018
Powrót do góry
saskih

Debiutant



Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: mercedes e300 (c238) coupe 2017
Piwa: 2/0
Wysłany: Pon 12 Lis 2018, 20:35
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Comand online sam w sobie nie ma takich możliwości, ale z odblokowamym mirrorlink to już co innego Very Happy
Powrót do góry
Kamil_Merc_8411

Czytelnik



Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Mercedes e coupe
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 12 Lis 2018, 22:52
Temat postu:

Przedłużanie gwarancji


Witam. Pierwszy raz piszę na tym forum, a polubiłem czytać tutejsze pomocne wpisy. Za kilka dni stanę się posiadaczem e coupe i chciałbym poznać Wasze zdanie na temat przedłużenia okresu gwarancji z 2 lat na 4.
Powrót do góry
arczito

Debiutant



Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Police
Posiadane auto: Mercedes E300d W213
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 12 Lis 2018, 23:13
Temat postu:

Re: Przedłużanie gwarancji


Kamil_Merc_8411 napisał:
Witam. Pierwszy raz piszę na tym forum, a polubiłem czytać tutejsze pomocne wpisy. Za kilka dni stanę się posiadaczem e coupe i chciałbym poznać Wasze zdanie na temat przedłużenia okresu gwarancji z 2 lat na 4.


przeciez teraz w standardzie to przedluzaja. tez mam kilkudniowe auto i dali bez proszenia
Powrót do góry
Kamil_Merc_8411

Czytelnik



Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Mercedes e coupe
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 12 Lis 2018, 23:15
Temat postu:

Re: Przedłużanie gwarancji


arczito napisał:
Kamil_Merc_8411 napisał:
Witam. Pierwszy raz piszę na tym forum, a polubiłem czytać tutejsze pomocne wpisy. Za kilka dni stanę się posiadaczem e coupe i chciałbym poznać Wasze zdanie na temat przedłużenia okresu gwarancji z 2 lat na 4.


przeciez teraz w standardzie to przedluzaja. tez mam kilkudniowe auto i dali bez proszenia


Ale rozumiem, że to jest opcja odpłatna???
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 9 z 15
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa E »

Opinie o samochodach Mercedes klasa E - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto


MercedesC 200

69 500

2014r.

239 000 km

mazowieckie

MercedesA 180

73 900

2016r.

148 000 km

wielkopolskie

MercedesA 170

25 000

2007r.

80 000 km

śląskie

MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie

MercedesC 320

30 900

2008r.

263 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System