Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 25 Sie 2018, 20:43
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Walcz!
Tak czy inaczej (pomimo pewnych niedociągnięć) ten samochód i tak jest fantastyczny. Miałem wcześniej W212 też był fajny, ale po przejściu na W213 jakbym przeskoczył do innego wymiaru (nie licząc internetu w aucie, którego nie można sobie samemu udostępnić (choć ktoś tu napisał że można ale ja niestety nie wiem jak)).
Do tego wygląda i prezentuje się rewelacyjnie.
A i jeszcze jedna sprawa-
Próbowałem jeszcze za tropem kolegi mdchris na tym forum uruchomić otwieranie drzwi przez NFC. Nie dałem rady- potrzebuję więcej danych na ten temat. Komuś się udało? O modemie zewnętrznym USB już nie wspomnę (też na razie nie mam odpowiedzi).
Powrót do góry
mdchris

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Mercedes E 220d 2017, Mercedes C200 2014
Piwa: 2/2
Wysłany: Pon 27 Sie 2018, 18:02
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Ja zrobiłem z tym NFC tak jak napisałem mam telefon galaxy S8 i po położeniu w schowku w konsoli środkowej przy gnieździe zapalniczki i włączeniu stacyjki telefon zapikał włączył się sam i się zaprogramował .Tak pisało na tym forum i tak zrobiłem i działa przynajmniej u mnie. Nic bardziej konkretnego nie mogę Ci podać.
Powrót do góry
mdchris

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Mercedes E 220d 2017, Mercedes C200 2014
Piwa: 2/2
Wysłany: Pon 27 Sie 2018, 18:28
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Hektorr
Generalnie odpowiadając na twoje pytania mogę powiedzieć to samo co koledzy. Poza tym że też mam kamery 360 st i czujniki . Jak one działają- perfekcyjnie. Z przodu czujniki na na stałe czerwono zapalają się w odległości jakiejś 10 cm od przeszkody. Co do nagrzewania auta to tak podobnie jak u kolegi strasznie się nagrzewa ale mam czarną tapicerkę. Niestety mój model nie ma szyberdachu A od wielu lat miałem w samochodach szyberdachy co w upały bardzo się przydaje. Szumów przy szybach też żadnych nie mam.
Powrót do góry
hektorrr

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Sie 2018, 23:13
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


mdchris napisał:
Hektorr
Generalnie odpowiadając na twoje pytania mogę powiedzieć to samo co koledzy. Poza tym że też mam kamery 360 st i czujniki . Jak one działają- perfekcyjnie. Z przodu czujniki na na stałe czerwono zapalają się w odległości jakiejś 10 cm od przeszkody. Co do nagrzewania auta to tak podobnie jak u kolegi strasznie się nagrzewa ale mam czarną tapicerkę. Niestety mój model nie ma szyberdachu A od wielu lat miałem w samochodach szyberdachy co w upały bardzo się przydaje. Szumów przy szybach też żadnych nie mam.


Dzieki,
a propo czujnikow to caly czas mam wrazenie ze one sie zalaczaja samoczynnie nagle, np jade autem 20-30 km/h i pyk nagle piszczy i pokazuje ze cos niby na drodze jest a nic nie ma...
Powrót do góry
jtd

Debiutant



Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): polska
Posiadane auto: merc
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 31 Sie 2018, 16:47
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


W ten wtorek max miał ruszyć internet w mercach i co ? Ruszył ??
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 31 Sie 2018, 16:47
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 31 Sie 2018, 17:19
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Już nawet przestałem sprawdzać. Miał być... Sad
Powrót do góry
jtd

Debiutant



Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): polska
Posiadane auto: merc
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 31 Sie 2018, 18:49
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


To sprawdź czy jest
Powrót do góry
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 31 Sie 2018, 20:42
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Sprawdziłem przed chwilą... nie działa.
Powrót do góry
hektorrr

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 02 Wrz 2018, 12:27
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Sprawdzilem,
nie dziala ALE
dziwna sprawa bo np internetowe radia wyszukuje - czyli komunikacja jest,
ALE niestety ich nie odtwarza.

I jeszcze jeden myk jaki dzis odkrylem:
jak macie dosc wyszukiwania w tej idiotycznej navigacji samochodowej to mozecie adres wpisac i wyszukac w googlach i wyslac do auta Wink znacznie szybciej to dziala niz wpisywanie w aucie.
Powrót do góry
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 02 Wrz 2018, 13:40
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Hektorrr, komunikacja działa bo ten internet również działa, tylko, że nasze samochody zarejestrowane są w polskich salonach jako "samochody na polskę". Internet dla Polaków jest blokowany... to taka europejska sprawiedliwość. Gdy kupiłem moje auto w salonie było zarejestrowane na rynek niemiecki. Internet w samochodzie działał fantastycznie, tylko jak przycisnąłem przycisk pomocy, serwis czy consierge w górnym panelu system w samochodzie łączył mnie z niemieckim serwisem. Denerwowało mnie to przeokropnie więc podjechałem do serwisu aby wgrali mi polskie oprogramowanie i kody na polskę. Gdybym wiedział jakie będą tego konsekwencje zostawiłbym to tak jak było. Teraz internetu nie mam. A najbardziej denerwuje mnie to że on jest tylko go blokują na nasz kraj. Dlatego chciałem znaleźć modem internetowy zewnętrzny taki co do laptopów się wkłada przez gniazdo usb i mieć własny internet bez niczyjej łaski. Są modemy które współpracują z W213, ale serwisy milczą i nie chcą podać nazw abyś musiał wykupić internet u Pana "S" w Polsacie/Plus gsm.

Co do wyszukiwania celu w mapach Google i przesyłania do samochodu- bardzo cenna uwaga. Działa. Dzięki. Pozdro
Powrót do góry
hektorrr

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 02 Wrz 2018, 13:54
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Dominator76 napisał:
Hektorrr, komunikacja działa bo ten internet również działa, tylko, że nasze samochody zarejestrowane są w polskich salonach jako "samochody na polskę". Internet dla Polaków jest blokowany... to taka europejska sprawiedliwość. Gdy kupiłem moje auto w salonie było zarejestrowane na rynek niemiecki. Internet w samochodzie działał fantastycznie, tylko jak przycisnąłem przycisk pomocy, serwis czy consierge w górnym panelu system w samochodzie łączył mnie z niemieckim serwisem. Denerwowało mnie to przeokropnie więc podjechałem do serwisu aby wgrali mi polskie oprogramowanie i kody na polskę. Gdybym wiedział jakie będą tego konsekwencje zostawiłbym to tak jak było. Teraz internetu nie mam. A najbardziej denerwuje mnie to że on jest tylko go blokują na nasz kraj. Dlatego chciałem znaleźć modem internetowy zewnętrzny taki co do laptopów się wkłada przez gniazdo usb i mieć własny internet bez niczyjej łaski. Są modemy które współpracują z W213, ale serwisy milczą i nie chcą podać nazw abyś musiał wykupić internet u Pana "S" w Polsacie/Plus gsm.

Co do wyszukiwania celu w mapach Google i przesyłania do samochodu- bardzo cenna uwaga. Działa. Dzięki. Pozdro



Dominator,
tak czytalem to wczesniej co napisales.
I rozumiem - moze najprosciej by bylo jakbys pojechal przy okazji do jakiegos salonu w DE i wgraja Ci ta wersje co miales?
Co do modemu jaki wspolpracuje z W213 to pewnie jest to do ogarniecia w jakis posob ale moim zdaniem lepiej po prostu koncentrowac sie na mirrorze via tel-merc.
Ja nie wyobrazam sobie po tym jak mnie trzepie na sama mysl jak mam wpisac cos w navi i na koncu i tak okazuje sie ze nie moge wybraz aletrnatywnych drog wlasciwie...
Powrót do góry
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 02 Wrz 2018, 14:55
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Dominator,
tak czytalem to wczesniej co napisales.
I rozumiem - moze najprosciej by bylo jakbys pojechal przy okazji do jakiegos salonu w DE i wgraja Ci ta wersje co miales?
Co do modemu jaki wspolpracuje z W213 to pewnie jest to do ogarniecia w jakis posob ale moim zdaniem lepiej po prostu koncentrowac sie na mirrorze via tel-merc.
Ja nie wyobrazam sobie po tym jak mnie trzepie na sama mysl jak mam wpisac cos w navi i na koncu i tak okazuje sie ze nie moge wybraz aletrnatywnych drog wlasciwie...[/quote]

Masz rację. Mirror to nawet chyba byłaby lepsza opcja. Widziałem na YouTube filmik jak ktoś włączył sobie w ustawieniach serwisowych opcję mirror. Zrobiłem wszystko według wskazówek w tym filmiku ale u mnie to nie działa. W serwisie pewnie też nie odblokują... bo sami nie wiedzą jak.
Powrót do góry
hektorrr

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 02 Wrz 2018, 19:01
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


Dominator76 napisał:


Masz rację. Mirror to nawet chyba byłaby lepsza opcja. Widziałem na YouTube filmik jak ktoś włączył sobie w ustawieniach serwisowych opcję mirror. Zrobiłem wszystko według wskazówek w tym filmiku ale u mnie to nie działa. W serwisie pewnie też nie odblokują... bo sami nie wiedzą jak.



bylo wczesniej to mozliwe, ale od jakiegos czasu po ugprade nie jest to juz mozliwe.
Tak jakby celowo to zablokowali.
Pewnie menu serwisowe jest dalej ale wywoluje sie inaczej Sad
Powrót do góry
saskih

Debiutant



Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: mercedes e300 (c238) coupe 2017
Piwa: 2/0
Wysłany: Pon 03 Wrz 2018, 07:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


To że wyszukuje radio internetowe to żadna nowość. Tak było od początku, tyle że je nie odtwarza. Prawdą jest że internet jest blokowany przez Mercedesa,który litosciwie udostępnił nam przecież pogodę oraz informacje o korkach które są pobierane z radia oraz właśnie z Internetu. Wiadomości o testowaniu są wyssane z palca i ewidentnie chodzi tutaj o pieniądze Embarassed
Powrót do góry
hektorrr

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: BMW
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 03 Wrz 2018, 11:32
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) Nowa E klasa W213


saskih napisał:
To że wyszukuje radio internetowe to żadna nowość. Tak było od początku, tyle że je nie odtwarza. Prawdą jest że internet jest blokowany przez Mercedesa,który litosciwie udostępnił nam przecież pogodę oraz informacje o korkach które są pobierane z radia oraz właśnie z Internetu. Wiadomości o testowaniu są wyssane z palca i ewidentnie chodzi tutaj o pieniądze Embarassed


Tak wlasnie myslalem, oni dlawia wieksza transmisje aby nie placic za nia.
To co powiecie na jakies zbiorowe pisemko do mercedesa odnosnie braku funkcji?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 4 z 15
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa E »

Opinie o samochodach Mercedes klasa E - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto


MercedesC 220

36 900

2011r.

227 000 km

lubelskie

MercedesA 180

109 850

2019r.

34 500 km

wielkopolskie

MercedesML 280

39 900

2008r.

274 259 km

mazowieckie

MercedesGLC 300

139 990

2017r.

139 077 km

pomorskie

MercedesE 220

43 900

2010r.

209 147 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System