Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes Vito ) Zapalanie się check engine, problem ze stacyjką.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Vito ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaamilos

Czytelnik



Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Vito w639, 115CDI, 2.2, 150HP, 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 21 Gru 2016, 09:08
Temat postu:

Zapalanie się check engine, problem ze stacyjką.


Hej witam wszyskich, mam mały problem z Vito, mianowicie jakiś czas temu padł akumulator bo stał dłuższy czas nie używany. od tego czasu są same problemy. zaczęło się ze stacyjka przy temperaturze ~3st. w dół nie czyta poprawnie kluczyka nie wiem sam. wkładam kluczyk i jest dźwięk czytania i wyciągania i tak w kółko gdy jakimś sposobem uda mi się przekręcić kluczyk pokazuje się start error, zabawa trwa ~2-8minut i auto odpala. z tym da się jako tako żyć. aaa i dzieje się tak tylko na zimnym silniku potem odpala bez problemu. Teraz gorszy problem wczoraj wracając do domu na skrzyżowaniu zapalił mi się check engine, myśle hm czasem mu się zdarza zapalić na chwile kontrolkę i zaraz gaśnie. tym razem tez zgasła, ale razem z silnikiem. auto od razu odpaliło jak przekręciłem kluczyk jeszcze raz. ale ruszając objawia się brak mocy i zapala się kontrolka auto gaśnie. trzeba odpalić jeszcze raz i jedzie normalnie tylko przez ok. minutę blokuje obroty na 2,8-3k. dodam ze to troje niebezpieczne bo dzieje się tak gdy silnik chodzi na niższych obrotach np. jak stoję na skrzyżowaniu/rondzie. jest jakiś partyzancki sposób na te dolegliwości? po świętach jestem umówiony w serwisie żeby zrobili tę stacyjkę ale obawiam się ze jazda z tym drugim błędem jest trochę zbyt niebezpieczna. Macie jakieś sugestie/porady? Question Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Vito ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes Vito »

Opinie o samochodach Mercedes Vito - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes Vito ) Porady, problemy techniczne


MercedesE 450

209 777

2019r.

46 000 km

pomorskie

MercedesA 180

92 600

2021r.

58 000 km

mazowieckie

MercedesE 220

249 777

2022r.

68 000 km

pomorskie

MercedesB 180

28 600

2009r.

167 003 km

pomorskie

MercedesE 220

43 900

2010r.

209 147 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System