Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes 207 ) sprzęgło mercedes 207d



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes 207 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bordo

Czytelnik



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Lut 2007, 23:34
Temat postu:

sprzęgło mercedes 207d


Witam jestem nowy na tym forum i jeśli popelnie jakąś gafe to wybaczcie. Mam problem ze sprzęglem w mercedesie 207d . Na początku delikatnie ślizgało a po paru dniach calkowicie znikło . Wymieniłem tarcze,docisk, łapę ,łożysko, pompę i siłownik.Po złożeniu okazało się że sprzęgła niema nadal i tak już kilka razy wraz ze znajomym rozbieraliśmy i składaliśmy i nic .Najpierw pojawiało się na chwile i znikało . Pytałem mechaników ale twierdzą że niemają pojęcia co się dzieje. Było tak jakby łożysko było zakrótkie i łapa tarła o docisk.więc nadspawałem na łapę kwadraty o grubości 1cm i nietrze o docisk ale sprzęgła niema nadal. Czy ktoś spotkał się może z czymś takim i mógłby mi coś podpowiedzieć bo ja już niemam pojęcia co robić.Robiłem już niejedno sprzęgło ale nigdy nie było problemów zawsze wszystko grało a tu mnie całkowicie zaskoczyło .Za pomoc z góry dziękuje. Embarassed
Powrót do góry
piotrlasso

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 892
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow

Piwa: 3/1
Wysłany: Nie 11 Lut 2007, 14:11
Temat postu:

Re: ( Mercedes 207 ) sprzęgło mercedes 207d


odetnij to badziewie jakie dospawałeś i wtedy sprawdż albo nie kupiłeś części do tego auta może być zasłaby docisk
najlepiej jest zawsze założyć sprzęgło sprawdzić czy działa a dopiero potem kombinować ze spawaniem
_________________
piotr
Powrót do góry
bordo

Czytelnik



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 12 Lut 2007, 00:37
Temat postu:

Re: ( Mercedes 207 ) sprzęgło mercedes 207d


Wszystko pięknie ale to badziewie dospawałem do starej łapy a nie do nowej i zanim to zrobiłem sprawdziłem działanie na starej nie nadspawanej i na nowej którą kupiłem w mercedesie tak jak i pozostałe części do sprzęgła czyli docisk,tarcza łożysko siłownik i pompa i niema mowy o pomyłce że nie do tego modelu bo zanim coś kupię sprawdzam w kilku sklepach i hurtowniach bo jak się okazuje to różnie to bywa z tymi częściami. Zastanawiam się jeszcze nad wałkiem sprzęgłowym czy znim nie jest coś nie tak. A tak szczeże mówiąc nie jest to mój pierwszy mercedes tego typu ale ten mnie rozłożył na łopatki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes 207 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Mercedes 207 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes 207 ) Porady, problemy techniczne


MercedesB 170

26 900

2009r.

98 700 km

mazowieckie

MercedesA 160

18 900

2009r.

189 217 km

mazowieckie

MercedesCLS 350

209 900

2018r.

140 408 km

kujawsko-pomorskie

MercedesE 250

44 000

2013r.

245 000 km

lubelskie

MercedesGL 450

45 777

2006r.

284 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System