Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoolio

Debiutant



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swiebodzin / Haga
Posiadane auto: Mercedes W168 / Audi A8 D3 Quattro
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 04 Lis 2016, 18:10
Temat postu:

Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


Witam, Szukałem na forum informacji na temat zamykania W168 z pilota z sygnałem potwierdzającym i nic.
Pytanie : Czy istnieje możliwosc włączenia potwierdzenia zamkniecia drzwi np sygnałem z klaksonu lub cos w tym stylu Wink

Mam fabryczny alarm ktory tylko mruga - nie wyje Sad Auto ma od dwóch tygodni i jeszcze sie nie wtajemniczałem w ten alarm.

Prosze o podpowiedz. Jak wiadomo baby-benz zamyka sie bezszelestnie i trzeba sie obracac i sprawdzać czy mrugnął czy nie.... fajnie by było miec sygnał typu bip bip czyli zamkniete. Smile
_________________
Audi A8 D3, Mercedes A Class W168 A160 - Powered by Germany
Powrót do góry
BrunoJ

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: A170 Elegance, 2009, noPB, automat; A160 Elegance, 2001, noPB, automat
Piwa: 3/3
Wysłany: Pią 04 Lis 2016, 21:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


Zwróć uwagę że chyba żadne współczesne auto nie bipa przy zamykaniu. Jeśli dobrze kojarze to są jakies przepisy EU w tym temacie, że niby hałasuje i przeszkadza sąsiadom (coś w tym jest, jak sąsiad o 5tej rano bipa mi pod oknem to mam ochotę czymś cisnąć. To może również zależeć od kraju z którego auto pochodzi (przepisy lokalne).
A zamykanie nie jest bezszelestne, słychać zaskakiwanie zamków, chociaż nie tak wyraźnie jak w sterowanych elektrycznie. Poza tym masz mrygnięcie kierunków.
Powrót do góry
gadu-gadu
hoolio

Debiutant



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swiebodzin / Haga
Posiadane auto: Mercedes W168 / Audi A8 D3 Quattro
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 05 Lis 2016, 12:00
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


Nowa A klasa robi jedno BIP przy użyciu klaksonu. Oczywiscie jest to opcja. Moje Audi robi rownież jedno BIP ale cos w rodzaj delikatnej informacji. Nie jak alarm . Dokladnie tak samo jak nowe E klasy. Myslalem wlasnie o czyms takim. Moze jest opcja programowania takiej funkcji?
_________________
Audi A8 D3, Mercedes A Class W168 A160 - Powered by Germany
Powrót do góry
noker

Debiutant



Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Puławy
Posiadane auto: W168 A140
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 11 Mar 2017, 15:26
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


może podłaczyć się z jakimś małym buzzerkiem pod zasilnanie pompki centralnego zamka?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki


MercedesE 220

93 900

2016r.

238 100 km

mazowieckie

MercedesA 180

95 900

2020r.

34 000 km

mazowieckie

MercedesA 140

5 990

1999r.

191 200 km

wielkopolskie

MercedesB 180

38 900

2013r.

185 450 km

śląskie

MercedesC 180

41 990

2011r.

156 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System