Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoolio

Debiutant



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swiebodzin / Haga
Posiadane auto: Mercedes W168 / Audi A8 D3 Quattro
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 04 Lis 2016, 18:10
Temat postu:

Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


Witam, Szukałem na forum informacji na temat zamykania W168 z pilota z sygnałem potwierdzającym i nic.
Pytanie : Czy istnieje możliwosc włączenia potwierdzenia zamkniecia drzwi np sygnałem z klaksonu lub cos w tym stylu Wink

Mam fabryczny alarm ktory tylko mruga - nie wyje Sad Auto ma od dwóch tygodni i jeszcze sie nie wtajemniczałem w ten alarm.

Prosze o podpowiedz. Jak wiadomo baby-benz zamyka sie bezszelestnie i trzeba sie obracac i sprawdzać czy mrugnął czy nie.... fajnie by było miec sygnał typu bip bip czyli zamkniete. Smile
_________________
Audi A8 D3, Mercedes A Class W168 A160 - Powered by Germany
Powrót do góry
BrunoJ

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: A170 Elegance, 2009, noPB, automat; A160 Elegance, 2001, noPB, automat
Piwa: 3/3
Wysłany: Pią 04 Lis 2016, 21:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


Zwróć uwagę że chyba żadne współczesne auto nie bipa przy zamykaniu. Jeśli dobrze kojarze to są jakies przepisy EU w tym temacie, że niby hałasuje i przeszkadza sąsiadom (coś w tym jest, jak sąsiad o 5tej rano bipa mi pod oknem to mam ochotę czymś cisnąć. To może również zależeć od kraju z którego auto pochodzi (przepisy lokalne).
A zamykanie nie jest bezszelestne, słychać zaskakiwanie zamków, chociaż nie tak wyraźnie jak w sterowanych elektrycznie. Poza tym masz mrygnięcie kierunków.
Powrót do góry
gadu-gadu
hoolio

Debiutant



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 19
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swiebodzin / Haga
Posiadane auto: Mercedes W168 / Audi A8 D3 Quattro
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 05 Lis 2016, 12:00
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


Nowa A klasa robi jedno BIP przy użyciu klaksonu. Oczywiscie jest to opcja. Moje Audi robi rownież jedno BIP ale cos w rodzaj delikatnej informacji. Nie jak alarm . Dokladnie tak samo jak nowe E klasy. Myslalem wlasnie o czyms takim. Moze jest opcja programowania takiej funkcji?
_________________
Audi A8 D3, Mercedes A Class W168 A160 - Powered by Germany
Powrót do góry
noker

Debiutant



Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Puławy
Posiadane auto: W168 A140
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 11 Mar 2017, 15:26
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Potwierdzenie klaksonem / sygnałem-zamkniecie drzwi z pilota


może podłaczyć się z jakimś małym buzzerkiem pod zasilnanie pompki centralnego zamka?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Elektryka i elektronika,wskażniki i kontrolki


MercedesB 180

25 800

2010r.

229 057 km

pomorskie

MercedesA 180

73 900

2016r.

148 000 km

wielkopolskie

MercedesE 200

29 990

2010r.

256 900 km

wielkopolskie

MercedesE 220

65 990

2015r.

292 340 km

pomorskie

MercedesC 200

69 500

2014r.

239 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System