Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lokpoz87

Czytelnik



Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 19 Lis 2008, 21:22
Temat postu:

A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


Witam. Proszę o wskazówki dotyczące modeli a140, 160 i 170, rocznik 98, 99 ponieważ przymierzam się kupna tegoż samochodu i chciałbym wiedzieć czego mogę się po danym modelu spodziewać za sumę między od 15 a 18 tyś. zł. ? Proszę o plusy i minusy danych modeli, ważniejsze różnice między nimi i ewentualne propozycje . Z góry dzięki
Pozdrawiam
Powrót do góry
lukaszm

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląskie / Łódzkie
Posiadane auto: Było MB A140 Classic (W168) '99 jest Mazda 3 BK MZR 1.6 '05
Piwa: 4/2
Wysłany: Sro 19 Lis 2008, 22:27
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


nie kupuj auta w polsce bo nie dość że wydasz sporo to jeszcze będzie wydawał na naprawy jeśli juz bardzo chcesz a klasę to kup zagranicą tam kupisz taniej ten wynalazek doliczając opłaty wyjdzie ci że jeszcze ci troszkę na naprawy styknie niz jakbys miał wydać kase na auto które jest nie zarejstrowane już w polsce
Powrót do góry
payen

Dyskutant



Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): BYDGOSZCZ
Posiadane auto: A 140 (w168) '99
Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 19 Lis 2008, 22:28
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


stary ODPUŚĆ sobie te auta!!!
Powrót do góry
lukaszm

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląskie / Łódzkie
Posiadane auto: Było MB A140 Classic (W168) '99 jest Mazda 3 BK MZR 1.6 '05
Piwa: 4/2
Wysłany: Sro 19 Lis 2008, 22:35
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


payen to auto ma fajny wygląd środek taki sobie a silnik i cała reszta to zależy jak kto dbał. A jesli juz tak bardzo się napaliłes to tak jak pisałem wyżej szukaj zagranicą to ci jeszcze zostanie na naprawy tam jak dobrze trafisz to i za 10000zł kupisz takie autko
Powrót do góry
dmf

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 282
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świetokrzyskie

Piwa: 3/0
Wysłany: Sro 19 Lis 2008, 23:12
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


ja kupilem auto w Polsce ale nie od handlarza i jest ok a co do opini ze tylko z zagranicy to nie byl bym przekonany bo tam tez robia przekrety juz sie tak wycwanili bo doskonale sie orietuja ze polacy i tak przyjada i wszystko kupia uwierzcie mi od pietnastu lat wyjezdzam sezonowo do niemiec i wiele wizialem no chyba ze sie trafi bezposrednio od wlasciciela ale to jest ciezka sprawa jesli jest atrakcyjna cena to zanim sie ogloszenie ukarze to auto juz jest sprzedane ale zawsze mozna poszukac .Moia rada jest taka jak bedziesz cos mial na oku to pacz jak gosc ma wdomu lub jak dba o posesje to wduzej mierze swiadczy o tym jak dba o samochod.Co do silnika ja mam benzyne i nie narzekam dizle malo pala a ty zrob jak uwazasz auto ogulnie ok.Pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 19 Lis 2008, 23:12
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
lukaszm

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląskie / Łódzkie
Posiadane auto: Było MB A140 Classic (W168) '99 jest Mazda 3 BK MZR 1.6 '05
Piwa: 4/2
Wysłany: Sro 19 Lis 2008, 23:24
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


wydawa w polsce 18tysięcy (czasem dochodzą koszty rejestracji) na auto w które i tak będzie musiał ładować kasę.
A co mu to da jak sprzedający ma w domu jak szukałem auta to miałem taką historię znalazłem cordobę wszystko fajnie na gieldzie pojechaliśmy do niego na chatę wszystko super podwórko błysk nowy dom itd przejechałem się autem kilka metrów i okazało się że drążek skrzyni gdy puszczasz sprzęgła lata do przodu do tyłu koleś bajere kręcił że szok ze dba o auto itd to nic nie da patrzenie na takie duperele te czasy minęly Smile na zachodzie też kombinują z autami tylko pamiętaj że zawsze tą kasę w jakimś stopniu ci się zwróci a jak kupisz w polsce za 15000 i trafisz na kiepski model włozysz znowu kase to tylko stratny będziesz
bynajmniej ja tak to rozumiem inaczej handlarze by się tak nie dorobili
Powrót do góry
dmf

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 282
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świetokrzyskie

Piwa: 3/0
Wysłany: Czw 20 Lis 2008, 20:24
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


nikt nie musi sie sugerowac tym co pisze to jest moja uwaga i jak narazie mnie sie sprawdza
Powrót do góry
se@l

Dyskutant



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 87
Skąd jesteś (miejscowość / region): ze wsi
Posiadane auto: CLA, Pilot, Ranger i inne
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Lis 2008, 20:06
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


jest kilka za, mi się podoba to że autko jest ładne i ma fajne wnętrze, ciekawie rozwiazana tylna kanapa, możliwiśc powiększania przestrzeni bagażowej. Szukałe auta w którym zmieści się 6 worków paszy (hehe) i jednocześnie bedzie dla jednej osoby (kobiety) do dojazdów do pracy.

Nie moglo być ani za duże ani za małe, A-klasa spełnia te wymagania. Z pozostałych aut mogły być tylko kombi.
Powrót do góry
tommi300

Debiutant



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 46
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: MB A180CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Lis 2008, 21:45
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


Nie moglo być ani za duże ani za małe, A-klasa spełnia te wymagania. Z pozostałych aut mogły być tylko kombi.[/quote]

.. zeby bylo smieszniej, to A-klasa (napewno W169) ma w homologacji wpisane ze jest to auto typu kombi Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
olos47

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 183


Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 23 Lis 2008, 13:33
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


Jak juz musisz A-klase, to raczej kup W169. Z W168 jest w cholere problemow i to kosztownych. Jedno zrobisz to zaraz masz drugie i tak w kolko. Generalnie nie polecam ci tego auta. Decyzja nalezy do ciebie.
Powrót do góry
Volterek

Debiutant



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: mercedes a-klasa 170 CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 24 Lis 2008, 23:32
Temat postu:

ja nie mam żadnych


olos47 napisał:
Jak juz musisz A-klase, to raczej kup W169. Z W168 jest w cholere problemow i to kosztownych. Jedno zrobisz to zaraz masz drugie i tak w kolko. Generalnie nie polecam ci tego auta. Decyzja nalezy do ciebie.

ja mam w 168 diesel i nie mam problemów żadnych prócz z tym webasto ale to pewnie dlatego że był odłączony akumulatro przez kilka dni samochód sie wychłodził i jak załączyłem nowy akumulator to webasto się załączyło i zaczęło strasznie dymić a tak jest zupełnie bezproblemowo po tym jednym przypadku wszystko się uspokoiło i narazie się nie powtórzyło i kupiłem w polsce a nie w niemczech mało pali około 4,5 l na 100-ke w mieście więc wlewam za 150 i jeżdze cały miesiąc i standardy trzeba pilnować wymiany oleju sprawdzać płyny i żarówki i to wszystko mój jest czyściutki i pachnący jak nowy kontrole okresowe przeprowadzam co pół roku a nie co rok dla własnego beszpieczeństwa
pozdro Volterek
Powrót do góry
olos47

Stały Bywalec



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 183


Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 25 Lis 2008, 00:47
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


Ja nikogo nie namawiam. Powiem tylko ze auto jest z 2000 r. Mam go od nowego. Przejechalem 171 tys km i dolozylem juz do niego bardzo duzo. I znowu prawdopodobnie mam problem z wtryskami. I znowu sie zapowiada kasa. I tak w kolko.
Nikogo tutaj nie namawiam. Moje doswiadczenia sa jakie sa. Ja tylko przestrzegam czego moze sie spodziewac potencjalny nabywca...Wink
Powrót do góry
aneczka a168

Czytelnik



Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: mercedes a klasa 168
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 23 Wrz 2009, 16:41
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


Witam wszystkim ja kupilam a 160 3 miesiace temu niby stan igła z niemiec z zew i wew oki ale po 5tys kilometrow rozsypal sie walek rozrzadu zaczol stukac koszt naprawy 3500zl zawieszenie zaczelo sie rozpadac koszt naprawy 1600zl wiec jak ktos bedzie chcial kupic takie auto niech sie zastanowi czy go na to stac bo jest strasznie drogie w utrzymaniu...pozdrawiam ania
Powrót do góry
gadu-gadu
Taja1

Debiutant



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: A140 2001r, Vito 2003 112CDI, Honda CRV 2009 2.2cdti
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 23 Wrz 2009, 18:55
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


Ja kupiłam rok temu od I właściciela z polskiego salonu. I odpukać nic się z nim nie dzieje. Jedyne co wymieniłam to amortyzatory i tuleje. Jestem bardzo zadowolona z tego auta.
Powrót do góry
gadu-gadu
BOJ3

Czytelnik



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): 3-city
Posiadane auto: S80 D5 MY9/10
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 19 Wrz 2010, 03:19
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) A KLASA wybór modelu, za i przeciw ?


aneczka a168 napisał:
Witam wszystkim ja kupilam a 160 3 miesiace temu niby stan igła z niemiec z zew i wew oki ale po 5tys kilometrow rozsypal sie walek rozrzadu zaczol stukac koszt naprawy 3500zl zawieszenie zaczelo sie rozpadac koszt naprawy 1600zl wiec jak ktos bedzie chcial kupic takie auto niech sie zastanowi czy go na to stac bo jest strasznie drogie w utrzymaniu...pozdrawiam ania

Tak jest praktycznie z większością samochodów sprowadzonych a określanych jako igła. Ja polecam raczej formę swoją. Otóż wybrałem samochód nowy, po wypadku - A180CDI automat rocznik 2007 - W169. Wiedziałem dokładnie co biorę. Jakby ktoś chciał kręcić licznik to chyba tylko na minus już, bo trudno gdy jest 3500 przebiegu. Ten oto pojazd został sprowadzony i naprawiony. Nie było uszkodzeń ani układu jezdnego ani klatki bezpieczeństwa czyli bezpośrednio ramy kabiny. Wyszło mnie w całości roczny samochodzik za mniej niż pół ceny. I uwaga co do awarii, mnie i dwojgu znajomym padło radio audio comand 50. Ale to nie radio tylko moduł telefoniczny który jest pod siedzeniem kierowcy. Zresztą opisałem tutaj na forum.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto


MercedesGLE 350

166 000

2018r.

51 000 km

pomorskie

MercedesGLC 250

145 900

2018r.

95 000 km

mazowieckie

MercedesC 180

18 000

1996r.

296 000 km

śląskie

MercedesML 320

48 990

2008r.

266 896 km

pomorskie

MercedesC 43 AMG

159 900

2016r.

126 826 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System