Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa ML ) Problem z podnoszeniem ml w164



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wolekkw

Czytelnik



Dołączył: 03 Cze 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): cheffois/ vende
Posiadane auto: Mercedes ml 420 w164
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Lip 2017, 21:44
Temat postu:

Problem z podnoszeniem ml w164


Witam wszystkich, dzisiaj wziąłem się za wymianę przednich amortyzatorów, musiałem zdemontować miechy ze starych amortyzatorów ponieważ kupiłem je nie cały rok temu, przechodząc do rzeczy lewa strona poszła bardzo łatwo po złożeniu wszystkiego auto całe się bez problemu podniosło na maxa tak zostawiłem je na noc rano się wziąłem za drugą stronę i tu się zaczął problem po złożeniu wszystkiego odpalam auto, które podnosi się nie całe 3cm do góry(tylko z tej stronie gdzie wymieniłem przed chwilą amortyzator) po zgaszeniu silnika słychać bardzo głośny syk z poduszki i ta strona od razu się obniża i tak parę razy próbowałem podnosiłem auto i od razu opadła psikałem ludwikiem ale nigdzie nie widzę nieszczelności. Co jeszcze mogę zrobić czy miech po wymianie mógł się rozszczelnić ? Albo jest jakiś specjalny sposób zakładania poduszki na miech żeby na 100% się uszczelnił bo sprzedawca amortyzatorów powiedział że na pewno źle założyłem tą uszczelkę między miechem A amortyzator, ale ja nie czuje żeby tam uciekali powietrze jeszcze dodam że kiedy z miech zejdzie całe powietrze (po 15s) A auto jest na lewarku bez problemu podnoszę miech do góry że widzę uszczelkę i oring pod nią, z góry dziękuję za pomoc jadę za trzy dni do Polski na urlop i fajnie było by do tego czasu coś wymyślić
Powrót do góry
skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa ML »

Opinie o samochodach Mercedes klasa ML - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne


MercedesC 180

20 900

2006r.

246 000 km

kujawsko-pomorskie

MercedesA 160

18 900

2009r.

189 217 km

mazowieckie

MercedesA 180

73 900

2016r.

148 000 km

wielkopolskie

MercedesB 180

28 600

2009r.

167 003 km

pomorskie

MercedesML 320

48 990

2008r.

266 896 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System