Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa C ) Zakup pierwszego auta Mercedes-Benz Klasa C Sport Coupe 2001



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa C ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maro93d

Czytelnik



Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Lip 2017, 22:25
Temat postu:

Zakup pierwszego auta Mercedes-Benz Klasa C Sport Coupe 2001


Witam. To mój pierwszy wpis na forum. Za wszelkie błędy przepraszam. Mam 24 lata i planuje zakup swojego pierwszego samochodu. Od jakiegoś czasu interesuję się Klasą C Sport Coupe z 2001 roku, najlepiej z silnikiem benzynowym. Chciałem Was drodzy forumowicze prosić o rady, wskazówki oraz czy jest sens kupować takiego szesnastolatka. Za jaką wersją silnika najlepiej się rozglądać ? Jaka cena części oraz eksploatacji ów modelu ? Znalazłem takie ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-sport-coupe-ID6yZb3Z.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
Czy jest sens, dysponując budżetem ok 11 tyś. na zakup tego autka ? Bardzo proszę raz jeszcze, o opinie osób które z tym modelem mają lub miały do czynienia na co dzień. Z góry dziękuje za pomoc. Serdecznie pozdrawiam.
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Pią 28 Lip 2017, 08:46
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa C ) Zakup pierwszego auta Mercedes-Benz Klasa C Sport Coupe 2001


Model 203 był produkowany dość długo - byle co by takiego powodzenia nie miało Smile
Na pewno słabym punktem są przednie, wielowahaczowe zawieszenia. Dają duży komfort jazdy, ale wymagają jednak trochę dbałości. Silnik 111 ma doskonałą opinię, chociaż po tylu latach wypadałoby się zainteresować rozrządem. Dobry do zagazowania, chociaż w moim aucie nigdy się na to nie zdecydowałem. Może z powodu relatywnie niedrogiej benzyny w Irlandii. Drugim słabym punktem są blachy - auta z początku produkcji nie miały cynkowania. Miałem 203 przez kilka lat i byłem bardzo zadowolony. W tej chwili jeździ nią syn i też jest zadowolony. Dla uzupełnienia zajrzyj sobie na polskie forum 203 - wiele spraw ci się rozjaśni:
http://www.w203.pl/
Powrót do góry
maro93d

Czytelnik



Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 28 Lip 2017, 16:08
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa C ) Zakup pierwszego auta Mercedes-Benz Klasa C Sport Coupe 2001


Bardzo dziękuję za odpowiedz. Very Happy Pozdrawiam.
Powrót do góry
Marian Konieczny

Czytelnik



Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Sie 2017, 13:02
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa C ) Zakup pierwszego auta Mercedes-Benz Klasa C Sport Coupe 2001


Rewelacyjne autko:) Można się zakochaćRazz . Będę musiał sobie kiedyś takie sprawić, bo póki co jeżdżę takim typowo rodzinnym mercem. Bądź co bądź z rozrządem miałem swego czasu spory problem i to w najmniej odpowiednim momencie, bo tuż przed wyjazdem na wakacje. Tyle dobrze, że trafiłem na Deimlera w Warszawie i z problemem uporali się w ciągu 2 dni, bo pewnie żona do dziś suszyła by mi głowę, że nie pojechaliśmy do Chorwacji:P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa C ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa C »

Opinie o samochodach Mercedes klasa C - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa C ) Oceń swoje auto


MercedesGLE 400

159 000

2017r.

50 000 km

śląskie

MercedesC 180

20 900

2006r.

246 000 km

kujawsko-pomorskie

MercedesC 43 AMG

159 900

2016r.

126 826 km

kujawsko-pomorskie

MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie

MercedesS 55 AMG

49 900

2001r.

163 291 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System