Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa ML ) kompresor airmatic działa bezprzerwy po przekroczeniu 40km/h



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
multimax

Czytelnik



Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: gl500
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Paź 2017, 08:35
Temat postu:

kompresor airmatic działa bezprzerwy po przekroczeniu 40km/h


Witam, mam problem po przekroczeniu 40 km/h i więcej kompresor pompuje powietrze bez przerwy aż pojawi sie komunikat błędu. Natomiast za każdym razem po obniżeniu prędkości ponizej 20 km/h przestaje. Układ szczelny samochód nie opada. I jeszcze jedno, po pojawieniu się komunikatu i zatrzymaniu się, mam możliwość podniesienia auta do jazdy terenowej. Czyli kompresor działa Smile) Może wiecie jaki jest problem?? Wymieniłem już jeden kompresor(z przekaźnikiem i filterkiem) bo na szwie zbiorniczka kompresora pojawiło się pęknięcie i nie trzymał ciśnienia. Podejrzewam że właśnie dlatego że pompował bez przerwy i ciśnienie rozerwało zbiorniczek. Zastanawiam się nad instalacją elektryczną od zaworu spustowego w pompie, bo nie słyszę jak powietrze schodzi z układu po wyłączeniu silnika i wyjściu z auta. Wcześniej tak było że po zatrzymaniu się i wyjściu z auta był chrakterystyczny syk. Teraz kupiłem nowa pompę i nie chcę żeby podzieliła los poprzedniej... Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
Powrót do góry
lucilla

Debiutant



Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Przemyśl
Posiadane auto: ML320 2006
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 21 Paź 2017, 08:06
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) kompresor airmatic działa bezprzerwy po przekroczeniu 40km/h


tylko pęlna diagnostyka airmatic moze dać jakieś wyniki bez tego nawet nie zaczynaj
Powrót do góry
Arcydemon

Auto Maniak



Dołączył: 31 Gru 2017
Posty: 1062
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żywiec
Posiadane auto: W212 SD
Piwa: 82/2
Wysłany: Nie 16 Sty 2022, 13:54
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) kompresor airmatic działa bezprzerwy po przekroczeniu 40km/h


Czołem, wiem że minęło trochę czasu ale może kolega multimax pochwalił by się jak rozwiązał problem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa ML »

Opinie o samochodach Mercedes klasa ML - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne


MercedesA 180

109 850

2019r.

34 500 km

wielkopolskie

MercedesA 180

44 900

2013r.

190 877 km

śląskie

MercedesB 180

16 900

2008r.

205 000 km

lubelskie

MercedesB 200

14 900

2006r.

250 000 km

śląskie

MercedesE 450

209 777

2019r.

46 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System