Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Linka hamulca ręcznego - mercedes a 190



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaczus

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpackie
Posiadane auto: Mercedes A190
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Gru 2017, 00:17
Temat postu:

Linka hamulca ręcznego - mercedes a 190


Witam wszystkich. Mam taki problem z linka hamulca ręcznego. Od niedawna jestem posiadaczka mercedesa a klasy 190 w168 z 2001 R. Trzy tygodnie temu postanowiłam zrobić porządek z ręcznym który bardzo słabo trzymał. Oddałam auto do mechanika, które stało u niego 2 tyg poniewaz miał problem z zamówieniem dobrej linki (podobno dwa razy przysłali mu zła). Tydzien temu zadowolona odebrałam auto i myślałam ze skoro tak długo stało u mechanika to wszystko bedzie działało dobrze. Jednak jak zaciągałam hamulec reczny to czułam ze nie łapie on równo i podjechałam do zaprzyjaźnionego kolegi-mechanika który zerknął pod auto i okazało sie ze linka która mi wymieniono jest do hamulców bębnowych a nie do tarczo-bębnowych i nie pasuje. A po tygodniu użytkowania jej jest widoczny uszkodzony pancerz na lince. Zaprzyjaźniony mechanik z chęcią by mi to wymienił jednak musze kupić dobra linke hamulcowa, a na prawdę cieżko taka znaleźć. W jednym sklepie po numerze VIN nawet takowej nie znaleźli. Moze ktoś z Was tutaj na forum miał podobny problem? Juz sama nie wiem co mam robić...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ hamulcowy


MercedesA 170

23 900

2007r.

80 000 km

śląskie

MercedesCL 55 AMG

129 999

2012r.

183 000 km

pomorskie

MercedesC 200

67 500

2014r.

239 000 km

mazowieckie

MercedesA 180

95 900

2020r.

34 000 km

mazowieckie

MercedesGLA 180

96 900

2019r.

100 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System