Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes CLS ) Zakup uzywanego CLS W219 350 CGI 2009 a trwalosc



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes CLS ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StefanStefan

Czytelnik



Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 07 Sty 2018, 23:57
Temat postu:

Zakup uzywanego CLS W219 350 CGI 2009 a trwalosc


Witam forumowiczow,
mam mozliwosc zakupu od znajomego za dobre pieniadze w miare sprawdzonego CLS 350 CGI rocznik 2009 w prawie maksymalnie wyposazonej wersji.
Auto ma zrobione 250 tys km.
Wlasciciel po sprowadzeniu do PL robil wszystko pod siebie bo nim wciaz jezdzi (jakies rolki, paski - nie znam sie na silnikach, hamulce tez, airmatic sprawdzony i sprawny). Blachy wszystko ok.
Gazu nie ma i raczej nie bedzie takiego pomyslu.
O ile mi wiadomo, to silnik CGI ma juz poprawione problemy w walkiem rozrzadu ktore sie pojawialy w zwyklym 350 z silnikiem m272.

Pytanie jest jednak zasadnicze - ile tym autem da sie jeszcze pojezdzic, glownie chodzi mi o silnik i skrzynie, bo to najdrozsze. Do 350 tys? 400?

Generalnie boje sie duzych przbiegow, tak jak chyba wiekszosc "Januszy" mam obawy przed czymkolwiek 200+ tys km, bo wtedy zaczynaja sie powazniejsze problemy i samochody zmieniaja sie w skarbonki.

Przeznaczenie to glownie dluzsze wycieczki po Polsce i Europie, po miescie nie bedzie codziennej jazdy, to tego mi nie potrzebny ten samochod.
Tak samo nie zamierzam jakos specjalnie "upalac", czasem wyprzedzic zawalidroge coby posluchac silnika Smile
I tu boje sie z racji przbiegu awarii silnika czy skrzyni np. bedac w Szwajcarii. Z drugej strony padaja tez samochody majace 50tys przejechane...

Za podobne pieniadze moglbym kupic auto sporo mlodsze i z mniejszym przebiegiem, jednak wiadomo duzo nizszej klasy (np Mondeo) i juz nie z V6, takim wyposazeniem i wnetrzem/wygladem Twisted Evil
Z gory dzieki za wszelkie porady.
Powrót do góry
Madras

Czytelnik



Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Głogów
Posiadane auto: CLS 350 w219
Piwa: 2/0
Wysłany: Pon 08 Sty 2018, 20:56
Temat postu:

Re: ( Mercedes CLS ) Zakup uzywanego CLS W219 350 CGI 2009 a trwalosc


Sam kupiłem niedawno CLS 350 z przebiegiem 240 000 i poza wymianą oringów przy maglownicy nic nie trzeba robić Smile jak wszystko było i będzie odpowiednio serwisowane to będzie długo hulać Smile , silnik nie jest zbytnio wyżyłowany więc pożyje , skrzynia pewnie też (choć to mój pierwszy automat ) , co do przebiegów to właśnie chce mi się śmiać z polskiej mentalności Smile lepiej kupić furę z cofniętym przebiegiem o 200 czy 300 tys.km i się cieszyć że się ma przebieg ok 150 Smile niż z udokumentowanym większym przebiegiem Smile a potem się ludzie dziwią żę przy 200 tys, im się silnik kończy i fura się sypie Smile - a tam przebieg z 500 tys. . Co do LPG to tam jest bezpośredni wtrysk więc zwykła sekwencja odpada Sad dlatego kupiłem z silnikiem m272 i już jestem umówiony na montaż Smile . Jeśli się boisz awarii w trasie to dobre ubezpieczenie i po problemie . Mi w żyłach płynie PB więc zawsze kupuję oryginalną furę która sprawia radość z jazdy i nie patrzę że w tej samej cenie mogę kupić roczną skodę Smile , polecam CLS bo jest nim zauroczony , wykończenie wnętrza , wyciszenie , komfort , no i piękne granie v6 , idealna fura na dłuższe wypady . Wybór należy do Ciebie Smile mam nadzieję że pomogłem .
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
StefanStefan

Czytelnik



Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 11 Sty 2018, 20:28
Temat postu:

Re: ( Mercedes CLS ) Zakup uzywanego CLS W219 350 CGI 2009 a trwalosc


Zakup udany, dzieki Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes CLS ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes CLS »

Opinie o samochodach Mercedes CLS - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes CLS ) Porady, problemy techniczne


MercedesB 180

105 990

2019r.

39 000 km

śląskie

MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie

MercedesA 160

12 900

2006r.

290 100 km

mazowieckie

MercedesA 180

44 900

2013r.

190 877 km

śląskie

MercedesE 250

68 900

2013r.

245 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System