Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) W163 doposażenie w nagłośnienie BOSE



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tom163

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: MB ML400cdi OM628
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 18 Lut 2018, 17:06
Temat postu:

W163 doposażenie w nagłośnienie BOSE


Witam,
Chciałbym doposażyć swoje w163 w system nagłośnienia BOSE. Czy ktoś z kolegów, którzy posiadają BOSE w swoim aucie mógłby wskazać mi miejsce montażowe dodatkowych komponentów- wiem jedynie, ze subwoofer jest pod siedzeniem pasażera, a gdzie wzmacniacz? Może ktoś się orientuje, czy w jakimś stopniu można wykorzystać oryginalna wiązkę, może ktoś już doposażali swoje auto i może coś podpowiedzieć?
Z góry dziękuje, pozdrawiam
Powrót do góry
dawid51GT

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wwa
Posiadane auto: W163
Piwa: 14/1
Wysłany: Pon 19 Lut 2018, 10:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) W163 doposażenie w nagłośnienie BOSE


Chyba będzie trudno , jeżeli chodzi o Sub to u mnie na przykład jest pod fotelem pasażera . Mam wrażenie że to bardzo rozbudowany układ , po drodze jest pewnie sporo modułów do dzwięku (no muszą być jakieś zwrotnice itd ) ale jest jeszcze zmieniarka , GPS , TV ,telefon jakieś mikrofony bo ewidentnie się podgłaśnia samo jak jest hałas itd .To się nawet przez SD diagnozuje więc oprócz zamontowania może być potrzebna także adaptacja elementów zestawu .Jeśli nie masz obok drugiego W163 z możliwością porównania /przekładania każdego elementu 1:1 wiązki mogą się pokazać ale nie koniecznie. Jak szukałem swojego W163 to się uparłem na to Bose strasznie w sensie że ma być i teraz mimo że ,,radiem się nie jeżdzi " to za nic bym nie kupił auta bez .Jakość dzwięku w porównaniu z dzisiejszymi autami rewelacyjna z wad to że trzeba wrócić do płyt audio CD a mega irytujące jest to że w163 korzysta z tego samego radia co inne modele z tamtych czasów (C,E itd) a nie ma sterowania z kierownicy - masakra .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

15) radio »

MercedesA 140

5 990

1999r.

191 200 km

wielkopolskie

MercedesCLS 350

95 800

2013r.

136 750 km

lubelskie

MercedesML 320

48 990

2008r.

266 896 km

pomorskie

MercedesA 250

69 700

2013r.

250 000 km

mazowieckie

MercedesA 180

77 960

2020r.

55 230 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System