Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) AUX w comand 2.0 (np ML W163)i ogólnie co można w comand 2.0



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid51GT

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wwa
Posiadane auto: W163
Piwa: 14/1
Wysłany: Sob 03 Mar 2018, 10:42
Temat postu:

AUX w comand 2.0 (np ML W163)i ogólnie co można w comand 2.0


Witam
Mam pytanie jednak do ,,mercedesowców" bo ludzie od caraudio różnie twierdzą . Mam w W163 (03r) całe audio fabrycznie BOSE . Zestaw to jednostka główna Comand 2.0 + zmieniarka , działa też nawigacja GPS (tylko mapy marne już Sad . Nie mam ani modułów do telefonu ani TV .Gra to naprawdę bardzo fajnie .Chciałbym mieć gniazdo AUX , w opcjach radia jest ale fizycznie to go nie widzę ani w schowku ani w podłokietniku . Znalazłem taki twór na allegro :

http://allegro.pl/kabel-aux-jack-mercedes-comand-2-0-w208-clk-i7086633492.html

Tak po mojemu ten wtyk mam już w radiu zajęty i wygląda jak bym miał wypiąć to co jest tam wpięte (chyba to zmieniarka) no to jaki tu deal odpiąć jedno żeby mieć drugie ? Czy fabryka tak to wymyśliła .Nie mogę teraz znależć tego filmu ale gdzieś widziałem na YT jak w innym aucie z tamtej epoki (także z comand 2.0) człowiek kabel aux podpinał ale nie z tyłu radia tylko wyszukał gdzieś na progu pasażera pustą wtyczkę w instalacji wpiął tam ów fabryczny kabelek a następnie gniazdko bardzo prosto wyprowadził do schowka i już . To jak to jest naprawdę ?

Drugie pytanie ogólne odnośnie Comand 2.0 .Co można w dzisiejszych czasach zrobić żeby dostarczyć tam sygnał video a potem to już właściwie co się chce czyli odtwarzacz jakiś czy tuner DVB-t .

Poniżej filmik , no tam to ma chłop pojechane z tematem , wszystko jest , ale mam wrażenie że tam modyfikacje są mocno hardwearowe bo jeśli dobrze widzę to albo zmienił ekran na dotykowy albo dodali jakiś sensor że dotyka ekranu w jednym miejscu .

https://www.youtube.com/watch?v=48tqi-y8_r0&t=7s
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

16) radio »

MercedesCLK 200

29 900

2003r.

144 572 km

mazowieckie

MercedesML 280

39 900

2008r.

274 259 km

mazowieckie

MercedesGLA 220

87 900

2015r.

63 000 km

wielkopolskie

MercedesC 180

16 000

1996r.

296 000 km

śląskie

MercedesCLS 350

95 800

2013r.

136 750 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System