Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mdchris

Debiutant



Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Mercedes E 220d 2017, Mercedes C200 2014
Piwa: 2/2
Wysłany: Pon 16 Lip 2018, 22:39
Temat postu:

Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r


Witam
Postanowiłem napisać tu bo nigdzie w necie i u polskiego dealera nie znalazlem informacji o dosępności internet w Samochodach Mercedes. Kilka miesiecy temp temu byłem u delaera skonfigurować nowego Mercedesa. Sprzedawca zachwalał ze jest możliwość internetu w samichodzie , można używać dedykowanych przez mercedesa aplikacji słuchać radia internetowego itd. Nie wydawalo mi się to dziwne bo mam MercedesaC w205 2014 r I w nim można mieć te opcje dostępne przy udostępnieniu netu z komórki. Samochodu nie zamöwilem bo miał być to GLE a dowiedzialem sie ze wchodzi nowy model więc kupie już nowy za rok jak ustapi choroba wieku dzieciecego. Ale trafil mi sie do kupienia roczny W213 z 2917 roku w bardzo dobrej cenie poleasingowy więc go kupilem. I jakie bylo more zdziwienie że w tym samochodzie I generalnie w samochodach Mercedes sprzedawanych w Polsce mid ma internetu Nie można go udostępmić z Telefonu I nie dziala radio internetowe aplikacje mercedesa oraz wiele innych rzeczy. Jak się zorientowalem Mercedesy sprzedawane na polski rynek maja taka konfiguracje ze nabywca nie jest w stanie sie zorientować ze tych opcji nie ma. Bo gdyby miał je właczone to np aplikacja command touch nie dzialala by na telefonie z właczonym internetem. Generalnie dealer nie informuje nabywcow że w Polsce możliwości Command online sa ograniczone bo nie ma możliwości uzywania internet in the car prowadzonego dla Mercedes a przez Vodafone. Ta opcja jest dostępna w mniejszych od Polski Krajach takich jak Węgry,Czechy czy Rumunia. Dla tych co nie wiedza każdy Mercedes ma 2karty sim Jedna z nich właśnie sluży do łaczenia z internetem i kupujac pakiet internetowy(w Belgii za 50gb 9,99 euro) mamy internet w samochodzie łacznie z hot spotem i innymi możliwoścismi.
Szokujace jest to ze przez 2 lata Polski dealer nie dogadał sie z zadnym z operatorów zeby ta opcja byla dostépna w Polsce a na moje pytania kiedy bedzie I dlaczego funkcje samochodow sa ograniczone i nikt o tym nie mowi nabierajà wody w Usta.Stad moje pytanie czy ktoś ma wykupiony Pakiet Internet in the car mercedes zagranica I używa w Polsce.

Ps to jest link do strony umożliwiajacej ta opcję https://internetinthecar.vodafone.com/m2miitcfo/faces/oracle/webcenter/portalapp/pages/home.jspx?_afrLoop=41483856344401816&_afrWindowMode=0&_afrWindowId=null#%40%3F_afrWindowId%3Dnull%26_afrLoop%3D41483856344401816%26_afrWindowMode%3D0%26_adf.ctrl-state%3D14rerno38b_14
Powrót do góry
Dominator76

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: W213 E220d
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Sie 2018, 15:17
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r


Mam dokładnie identyczne doświadczenie w tym temacie... od ponad roku wydzwaniam, piszę, składam reklamacje i nic. Dlaczego taka gigantyczna korporacja MBenz nie jest w stanie podpisać umowy udostępniającej net w aucie. Wczoraj konsultant podsunął mi pomysł, aby podłączyć do gniazda USB modem zewnętrzny z kartą internetową. Komuś to się udało. Niestety moje W213 nie rozpoznał posiadanych przeze mnie modemów... więc dalej nic. Ale może komuś się uda ten manewr... może jest jakiś modem usb/firma którą W213 rozpozna i połączy się z internetem - wysłałem zapytanie o współpracujące z MB modemy usb, ale na razie odpowiedzi z CENTRALI nie uzyskałem. Jak tylko otrzymam info napiszę na forum. Pozdrawiam
Powrót do góry
jtd

Debiutant



Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): polska
Posiadane auto: merc
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Wrz 2018, 23:13
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Command online I internet w nowych mercedesach tak od 2016 r


Internet już działa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

16) radio »

MercedesE 350

49 900

2009r.

313 507 km

kujawsko-pomorskie

MercedesB 180

49 999

2015r.

217 000 km

łódzkie

MercedesB 180

38 900

2015r.

244 178 km

kujawsko-pomorskie

MercedesA 140

5 990

1999r.

191 200 km

wielkopolskie

MercedesCLS 350

209 900

2018r.

140 408 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System