Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes - Inne modele ) Kamera cofania



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes - Inne modele ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adiak82

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: renault clio 1.4petrol. 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 05 Sie 2018, 21:10
Temat postu:

Kamera cofania


Witam. Mercedes GLC 220CDI 4MATIC czy jest możliwość zamontowania kamery cofania jak najprostszym sposobem.? Chodzi mi o to czy jest możliwość założenia kamery bez zbędnych wiercen i wymiany elektryki itd.
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 408/28
Wysłany: Pon 06 Sie 2018, 10:37
Temat postu:

Re: ( Mercedes - Inne modele ) Kamera cofania


Przylep kamerkę "kropelką" do zderzaka, a kabel zamocuj opaskami do podwozia.
Nie ja to wymyśliłem, ale na własne oczy widziałem. Jak widać nie tylko ty chcesz mieć tanio.
Jeeezuuu! Im droższe auto, tym większe skąpstwo! Evil or Very Mad
Powrót do góry
adiak82

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: renault clio 1.4petrol. 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 06 Sie 2018, 21:12
Temat postu:

Re: ( Mercedes - Inne modele ) Kamera cofania


Spodziewałem się bardziej cywilizowany odp A nie jakiegoś byle czego od byle kogo. Jeżeli nie wiesz to po co zabierać głos.?! Mam.juz dosyć takich Januszu co myślą że wszystko mogą i są najmądrzejsi !!! Nie chodzi o to żeby było za darmo. Łatwo pojechać do mercedesa i zabulić jak za zboże ale dla człowieka który cale Zycie pracował na to żeby sobie na starość sprawić przyjemność i kupić dobre auto nie jest łatwo szastać pieniędzmi na prawo i lewo. Więc proszę się nie udzielać i komentować jeżeli nie możesz pomóc. Dziękuję
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 408/28
Wysłany: Pon 06 Sie 2018, 21:39
Temat postu:

Re: ( Mercedes - Inne modele ) Kamera cofania


adiak82 napisał:
od byle kogo.

Wypraszam sobie. Januszu. Confused
adiak82 napisał:
Jeżeli nie wiesz to po co zabierać głos.?! Mam.juz dosyć takich Januszu co myślą że wszystko mogą i są najmądrzejsi !!!

Akurat wiem. Wiele takich kamerek już zakładałem (oryginalnych Mercedesa i różnych innych - w tym chińskich) i na pewno nie można powiedzieć że się na tym nie znam. Nie podoba mi się twój sposób oceniania ludzi. Śmieszy mnie również jak widzę w aucie za 100 tysięcy euro gościa który się kryje z telefonem pod kierownicą żeby go policja nie widziała bo go nie stać na założenie standardowego zestawu głośnomówiącego za 200€
adiak82 napisał:
Nie chodzi o to żeby było za darmo. Łatwo pojechać do mercedesa i zabulić jak za zboże ale dla człowieka który cale Zycie pracował na to żeby sobie na starość sprawić przyjemność i kupić dobre auto nie jest łatwo szastać pieniędzmi na prawo i lewo.
Moje zdanie? Proszę bardzo: Pracować całe życie żeby sobie kupić na starość auto? Nie rozśmieszaj mnie Laughing Ale to oczywiście nie moja sprawa tylko twoje życie i twoje auto. Jeżeli jednak taka (hipotetyczna) sytuacja by wystąpiła, to na 100% do swojego wymarzonego i wyczekanego auta nie zakładałbym byle dziadostwa - byle taniej. Nie chodzi tu o 100 złotych, bo na portalach internetowych są w dużym wyborze kamerki dostosowane do konkretnych modeli Mercedesa i przystosowane do współpracy z ekranem fabrycznego radia. I to nie są miliony tylko 100-200€
Zresztą - co ja się będę odzywać. Podsumowałeś mnie wystarczająco.

Pozdrowienia od "byle kogo" Evil or Very Mad
Powrót do góry
adiak82

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): uk
Posiadane auto: renault clio 1.4petrol. 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Sie 2018, 09:10
Temat postu:

Re: ( Mercedes - Inne modele ) Kamera cofania


Skoro się znasz to trzeba było od razu napisać i doradzić A nie przywalać że kogoś nie stać na 100 czy 200 euro na kamerkę i oceniać kogoś z góry. Ja chciałem się dowiedzieć co i jak , gdzie kupić i u kogo ewentualnie założyć tak żeby było dobrze i kompatybilne z danym modelem auta A nie żeby montować jakieś byle co z chin.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 07 Sie 2018, 09:10
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes - Inne modele ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes - Inne modele ) Porady, problemy techniczne


MercedesE 220

27 000

2008r.

209 000 km

lubelskie

MercedesCL 55 AMG

129 999

2012r.

183 000 km

pomorskie

MercedesCLS 350

95 800

2013r.

136 750 km

lubelskie

MercedesC 180

41 990

2011r.

156 000 km

wielkopolskie

MercedesC 220

36 900

2011r.

227 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System