Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa ML ) Meredes ML W163 03 moduł komfortu 1635452332 wymiana



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid51GT

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 222
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wwa
Posiadane auto: W163
Piwa: 14/1
Wysłany: Sob 15 Gru 2018, 20:07
Temat postu:

Meredes ML W163 03 moduł komfortu 1635452332 wymiana


Taki mam problem , od jakiegoś czasu ,,walczę " o uruchomienie w moim aucie fabrycznie grzanych foteli , bo fabrycznie ich nie miałem Sad

Auto polift 03 , ,co już wiem :
mam instalację , bezpiecznik , przyciski , drugie fotele ,wszystko porównanie z bliżniakiem W163 niczym się nie różnią ale jemu grzeje a mi nie fotele były przekładane .

Jedyna różnica jest w module komfortu mamy ciut inne oznaczenia - nie tyle samego modułu 1635452332 tylko tego wymiennego modułu .Zgodnie z filmem do którego link poniżej tam właśnie siedzi info o grzaniu foteli . Kupić moduł nie problem już znalazłem kilka identycznych z tym który jest w bliżniaczym W163 w którym grzeje . Pytanie odnośnie tej wymiany tej ,,wkładki " . Czy wymieniam wkładkę czy cały moduł . Czy to jest taka opcja plug&play czy podpinka SD . Na filmie mowa że we wkładce są też inne opcje samochodu mowa także jakieś akcje ze stacyjką i kodowanie .No nie chciałbym czegoś spsocić .A może nie muszę wymieniać modułu tylko jednak zaprogramować istniejący .Pod SD teraz moduł AAM jest , fotele niby też ale nic z nimi się nie da zrobić -w sensie że coś diagnozować lub uruchomić jakieś dodatkowe opcje jak np grzanie i bez znaczenia jakie są zamontowane fotele z grzaniem czy bez , zawsze działa sterowanie , SRS i na tym koniec - grzać nie chce Sad

Oto film :
https://www.youtube.com/results?search_query=mercedes+ml+w163+2000


no może ktoś coś podpowie - mam dostęp do ,,chińskiego " SD ale tak jak wspomniałem nie wiele tam można zdziałać w obecnej konfiguracji .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa ML »

Opinie o samochodach Mercedes klasa ML - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa ML ) Porady, problemy techniczne


MercedesB 180

105 990

2019r.

39 000 km

śląskie

MercedesC 200

32 900

2007r.

165 000 km

mazowieckie

MercedesA 170

7 900

2004r.

123 000 km

wielkopolskie

MercedesA 160

18 900

2009r.

189 217 km

mazowieckie

MercedesGLA 220

94 900

2016r.

175 486 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System