Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) MB A250 4Matic W177



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vampire1984

Czytelnik



Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Północ
Posiadane auto: MB A250 4Matic W177
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Lis 2019, 00:28
Temat postu:

MB A250 4Matic W177


Troszke przykleje z forum leonclub.pl Smile

Hej, wcześniej miałem to http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=55743 i sprzedałem po pewnym czasie. Po nim chciałem również mieć Leona, ale już wersje 1.8. Cupry nie chciałem uważając, że będzie to zbyt duży przeskok do "ogarnięcia", jak również może być na dłuższą metę męczący do służbowo-prywatnej jazdy.
Zacząłem się też rozglądać za Rka, S3ka, M140i oraz A35. Jednak jazdy próbne A35tka utwierdziły mnie, że w moim przypadku ta wersja będzie zbyt hardcorowa, tak więc na polu kompakty min. 200KM z 4x4 były BMW oraz MB A. Jako, że BMW było już "podstarzałe" zdecydowałem się na MB A Smile
Dlaczego zacząłem się rozglądać za samochodami premium? Hm Seat zraził mnie swoją słabą jakością wykonania i spasowania ( u mnie trzeszczały oraz rezonowały drzwi, z deski rozdzielczej dochodziły trzaski, zawieszenie zaczęło skrzypiec przy skręcaniu, problemy ze skrzynią biegów, a to wszystko przy samochodzie, który nie przekroczył 10-20 tyś km ). Chciałem spróbować tego słynnego i zachwalanego premium, czy faktycznie Merce, Bmki oraz Audice mają tą lepszą jakość materiałów oraz spasowania. Jeśli się zawiodę na merolu, cóż wrócę na ten sam poziom co wcześniej:)

Ok, koniec ględzenia, tak więc mój samochód to:
Silnik: M260 2.0 Turbo/165 kW/224 KM
Skrzynia: 7G-Tronic
Opony letnie: Hankook Ventus Evo2 225/45R18
Felgi zimowe: 7.5x18 (ET49)
Rok produkcji: 2019 r.
Kolor: Gelb/Żółty
Wyposażenie: Jest Smile

Plany:
Opony zimowe: Goodyear Ultragrip Performance 225/45R18
Opony letnie: Goodyear Eagle F1 Assymetric 5 235/35R19
Felgi letnie: Dezent TZ 8.0x19 (ET 40)
Szyby: Przyciemnione
Karoseria: Na czarno niektóre elementy stylistyczne

Zdjęcia będę wrzucać pod tego linka
https://drive.google.com/open?id=1lpQ2E ... Mp0KARMdb7

Dorzucę do niego za jakiś czas pakiet stylistyczny z A35/45 jak spojler dachowy, dyfuzor, wydech na czarno, listwy czarne, felgi srebrne, czarny splitter z przodu oraz lotki boczne na zderzaki i wtedy będzie wyglądać bardziej agresywnie, choć nie chcę z tym przesadzić, by nie wyglądał zbyt krzykliwie.

Auto jest super, szczególnie środek widać, że wygląda dużo szlachetniej, jak się coś klika, pyka, zmienia to tak to się dzieje delikatnie, wręcz ze smakiem, że nie chce się wysiadaćSmile Ekrany oraz obsługa ich, są obłędnie wyraźne, kolorowe, szczegółowe i płynne, siedzenia ( standardowe, Tapicerka skórzana Artico / DINAMICA - czarna/czerwona nić ) bardzo wygodne, trzymające dobrze na zakrętach. Jak na razie nic nie stuka, nie puka, nie trzeszczy, a dla mnie to się najbardziej liczy jak kupuje nowy samochód.
Mankament to mały bagażnik, ale jakbym chciał większy, to bym brał CLA Shooting Brake Smile
Cenowo wiadomo inna liga, 250 4M zaczyna się od 153 tys zł ( choć dużo jest w standardzie ) , a jak się wszystko powybiera to się dołoży 80 tys zł Very Happy

Wpadła para modów - Czarne nakładki na lusterka oraz srebrna listwa na konsoli środkowej z boku - @Aliexpress
1. Przed


2. Po



3. Teraz normalne zdjęcia podglądowe







Jezeli ktos jest ciekawy jak wyglada podwozie tej wersji to tutaj zdjecia.
http://imgurl.pl/#456[/quote]


Od siebie tutaj po kilku miesiacach:
Jednak zaluje ze nie poszedlem w A35 poniewaz ta wersja nawet z adaptacyjnym zawieszeniem w trybie sport buja sie niemilosiernie na zakretach i przy hamowaniu, Leon to byl w stosunku do niego gokart a ten to taki troszke pod francuza podchodzi.
Skrzynia jest dosc wolna, nie bryluje szybkoscia, +2 -2 biegi to wiecznosc zanim wrzuci, kickdown tez trwa wiecznosc, malo w nim dynamicznosci i agresji jesli chodzi o odczucia jezdne. Taki niby pakiet AMG ale bardziej powiedzialbym ze nadmuchany i wyolbrzymiony..

Z czasem bede swoje dodatkowe przemyslenia w miare mozliwosci wypisywac, pytania rowniez mile widziane
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Oceń swoje auto


MercedesGLA 180

96 900

2019r.

100 000 km

mazowieckie

MercedesE 320

19 900

2004r.

282 000 km

mazowieckie

MercedesA 180

77 960

2020r.

55 230 km

mazowieckie

MercedesC 200

69 500

2014r.

239 000 km

mazowieckie

MercedesC 180

39 900

2011r.

162 272 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System