Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa CLK ) W209 .szyby zaparowane problem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa CLK ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mercedesclk500

Debiutant



Dołączył: 07 Lis 2020
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość / region): Inverness-Shire
Posiadane auto: Mercedas a class 169
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 20 Sty 2021, 16:31
Temat postu:

W209 .szyby zaparowane problem


Witam jak w opisie problem z zaparowanymi szybami .problem pojawia sie takowa pora jak gdy wsiadam z auta i po jakims czasie szyby sa zaparowane np po nastepnych 2 godz para znika .jak auto stoji nie ma problemu z zaparowanymi szybami .przednie odplywy odepchane kolo akumulatora po srodku i po drogiej stonie szyber dach tez bez problemu z odplywami bagaznik tez bez wody w srodkuu.jajmocniej boczne czyby zaparowane sa i tylnia w czasie jazdy nie ma problemu tylko po zgaszeniu silnika .dodam jedna klapa odmrazania szyby przód jest do naprawy .i widze ze climatronic jest taki ze jak juz dam kolo 20 stopni to grzeje mocno zmienie na 18 nie widac roznicy dopiero jak ustawie na 14 juz daje troszke chlodniej jak dlamnie nie jest dokladne .mam ten model gdzie jest 10 siliczkow do klap nawiewu .gdzie szukac problemu auto malo jedzone czy moze uszczelki szyb ? Auto nie posiada rdzy czy korozji na dole i i u góry. Ja mam z 2003 roku clk kolega ma z 2009 roku i ma taki sam problem. Mieszkamy w szkocji deszcze tu w sumie padaja po kilka tyg
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 4802
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 409/28
Wysłany: Sro 20 Sty 2021, 20:34
Temat postu:

Re: W209 .szyby zaparowane problem


Mercedesclk500 napisał:
mam ten model gdzie jest 10 siliczkow do klap nawiewu

Trochę więcej inicjatywy kolego. Nie trzeba przekopywać całego forum. Parę dni temu zapodałem obrazek.
https://mercedes.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=291034
Spróbuj trochę popracować nad swoim tekstem. Zacząłem czytać, ale niewiele zrozumiałem z tego, co piszesz.
Powrót do góry
Mercedesclk500

Debiutant



Dołączył: 07 Lis 2020
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość / region): Inverness-Shire
Posiadane auto: Mercedas a class 169
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 20 Sty 2021, 23:45
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa CLK ) W209 .szyby zaparowane problem


Chodzi mi.czemu szyby sa zaparowane po jezdzie niby nie mam wody wilgoci w aucie .wczesniejsze zablokowane odplywy kolo akumulatora odetkane tylnie w bagazazniku co ida z szyber dachu tak samo sa odetkane .najmocniej boczne sa zaparowane szyby .szyba czolowa jest ok .po odpaleniu auta para znika w pare sekund.drogi problem mam dzis to zobaczylem. Ustawie nawiew na 16 czy 17 stopni zaczyna dosyc cieple powietrze leciec gdzie jest odmrazacz szyby .(za cieple jak na 17 stopni )zmniejsze do 14 dopiero zacznie chlodne leciec po 30 sekundach .i jeszcze jedna sprawa tylni nawiew na tylnie siedzenia bardzo mocno dmucha nawet jak wiatrak ustawie na 2 bieg .auto mam juz kilka miesiecy i co chwile cos mi cos wyskoczy nie milego .dlatego pytam czy to wszystko moze byc polaczone z problemem tej awarji klapy rozmrazania szyby .filtry kabinowe wymienione .a jeszcze jedno jak wlacze zaplon na cieplym . silniku i wetylator sie w
Zalacza to widze ze przez jakis czas paruje szyba czolowa gdzie po tej stronie jest zepsuty stepper klapy nawiewu po po jakims czasie znowu znika Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa CLK ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa CLK »

Opinie o samochodach Mercedes klasa CLK - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa CLK ) Porady, problemy techniczne


MercedesE 200

29 990

2010r.

256 900 km

wielkopolskie

MercedesGLC 300

139 990

2017r.

139 077 km

pomorskie

MercedesGLA 180

96 900

2019r.

100 000 km

mazowieckie

MercedesGLC 220

136 500

2019r.

49 000 km

mazowieckie

MercedesE 250

68 900

2013r.

245 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System