Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa SLK ) mercedes slk 2.0 r170 1999 swap hamulców ,turbo brembo mody


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa SLK ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domiele94

Debiutant



Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): chojnice
Posiadane auto: slk r170
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 05 Lip 2020, 10:02
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa SLK ) mercedes slk 2.0 r170 1999 swap hamulców ,turbo brembo mody


ok teraz rozumiem coś wymyślimy, tymczasem tarcze dałem do przetoczenia 120zł pod nowe klocki które będą w Poniedziałek więc w poniedziałek będę montować zaciski

i praca przy składaniu zacisków

efekt końcowy miały być czarne śrubki ale musiałem poprawić po złożeniu i jest wszystko niebieskie


i przyszedł filtr KN
Powrót do góry
domiele94

Debiutant



Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): chojnice
Posiadane auto: slk r170
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 05 Lip 2020, 21:44
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa SLK ) mercedes slk 2.0 r170 1999 swap hamulców ,turbo brembo mody


zamontowane spoko to siadło więc jak ktoś będzie chciał montować na chwile obecną podkładka centrująca 1.5mm i jest spoko na starych klockach jutro będą nowe klocki i zobczymy czy będzie trzeba coś zmieniać hamulec na pewno lepszy jednak myśle nad serwem wraz z pompa od cl 500 żeby poczuć konkretna różnice i twardy pedał hamulca który teraz jest jednak delikatny zaciski od cl500 4tłoczkowe tarcze również





edit nowe klocki i nie trzeba dawać podkładki centrującej czyli zaciski są plug and play a odpowietrznik jest na górze i duży tłoczek też na górze więc wszystko jest idealnie zamówiłem pompe od cl600 ale hamulce są kozak i nie wiem czy warto przekładać
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
aleksandervm

Stały Bywalec



Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 104
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: R170 2.3k
Piwa: 2/5
Wysłany: Sro 08 Lip 2020, 10:39
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa SLK ) mercedes slk 2.0 r170 1999 swap hamulców ,turbo brembo mody


Ode mnie masz piwo. Daj znać jak się sprawują.
_________________
===========================
Mnie też dopadł kryzys: wino piję stare, ser jem spleśniały, samochód mam bez dachu...
Powrót do góry
domiele94

Debiutant



Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): chojnice
Posiadane auto: slk r170
Piwa: 1/1
Wysłany: Pon 20 Lip 2020, 11:09
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa SLK ) mercedes slk 2.0 r170 1999 swap hamulców ,turbo brembo mody


Panowie szybkie pytanie szybka odpowiedz kupiłem kompletny silnik 2.3 kompresor z wiazka licznikiem itd czy to wszystko pasuje na łapy w komorze silnika czy trzeba drutować robił ktoś swap silnik będzie jutro ale chciałem sie dowiedzieć czy moge juz dziś rozbierać silnik czy to grubsza sprawa i jeśli ktoś posiada potrzebny schemat instalacji od wersji 2.0 i 2.3 musze jakoś spiąć te dwie wiązki ze sobą , co do hamulców spoko są pompy jeszcze nie przekładałem bo troche innych prac jak malowanie felg boku całego brama uderzyła w auto i milion innych rzeczy wrzuce jakieś fotki niedługo ,zrezygnowałem z turbo jest to nieopłacalne kupiłem silnik 2.3 na dzień dobry 200km dotego małe kólko czip i bedzie z 260 koni a myślę, że to powinno być wystarczająco
Powrót do góry
K4

Debiutant



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: slk r 170
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Lip 2020, 23:34
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa SLK ) mercedes slk 2.0 r170 1999 swap hamulców ,turbo brembo mody


ja mialem kupic 3,2AMG bo byl w dobrej cenie ale do tego trzeba bylo dyfer<-(a to i pewnie wal) i skrzynie tak samo a te dwie pozostale rzeczy ktos kupil wczesniej Very Happy no ale finalnie ponoc trzeba by wzmacniac rame takze zabawa za droga mimo ze silnki byl za 1,5k. Co do pytania to ta wersja tez miala 6 biegowa skrzynie..takze chyba sam silnk to za malo..tak sadze
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 24 Lip 2020, 23:34
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
domiele94

Debiutant



Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): chojnice
Posiadane auto: slk r170
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 25 Lip 2020, 01:14
Temat postu:

mercedes slk 2.0 r170 1999 swap hamulców ,turbo brembo mody


no więc swap doszedł do skutku ale wiadomo jak to swap problemy dla przyszłych ludzi którzy będą chcieli robić swap z 2.0 benzyna na 2.3 kompresor da się wszystko się da od 2.3 są inne łapy na poduszki wystarczy wziąć ze swojego silnika skrzynia itd pasuje nawet silnik 2.3 chodzi na komputerze od 2.0 wiadomo bez sterowania sprężarką w moim przypadku był problem bo nie miałem kompletnej instalacji od gościa który sprzedał Mi silnik ale z dwóch zrobiłem jedną i działa na starym kompie od 2.0 na komputer 2.3 czekam na ściągnięcie imo itu niby jest problem zobaczymy co wymyślą fachowcy bo gość dał mi zegary i kluczyk od clk twierdząc , ze to od tego tylko , że w clk mamy rybkę a tego przełożyć już za bardzo się nie da oczywiście zrobiłbym to pewnie jakoś ale nie chciałem aż tak kombinować gdy włożyłem komputer od 2.3 przekręci 3 razy i pokazuje error start w instalacji brakowało również przepustnicy kompresora o której istnieniu nie widziałem ale spiąłem sobie to na szybko żeby sprawdzić czy kompresor działa na początku strasznie hałasował nasmarowałem go chyba mu przeszło zobaczymy na jak długo miedzy czasie malowałem felgi od środka bo ciągle się brudziły na srebrnej wszystko widać i wy patentowałem sobie lakier ze złotym brokatem brakat zakupiłem w budowlanym markecie na żywo fajnie wygląda oprócz tego malowałem cały bok i teraz został zderzak do sklejenia i przeróbki pod intercooler





różnica była również w wielkości koła od wspomagania i na zdjęciu silnik bez klimy który kupiłem klime przełozyłem od siebie jak macie jakieś pytania to pytajcie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa SLK ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa SLK »

Opinie o samochodach Mercedes klasa SLK - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa SLK ) Porady, problemy techniczne


MercedesC 200

79 900

2016r.

66 000 km

wielkopolskie

MercedesCLK 200

29 900

2003r.

144 572 km

mazowieckie

MercedesViano

74 900

2011r.

192 000 km

mazowieckie

MercedesC 32 AMG

41 000

2001r.

247 000 km

śląskie

MercedesE 220

93 900

2016r.

238 100 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System